Неначасі• 01 марта в 19:39

Дивиться сторінки інших жінок у Тік-ток, інстаграм

З чоловіком одружені 11 років, останнім часом ніби родичі живемо, дитина маленька. Деякий час тому помітила на його сторінці фейсбук, що у пошуку стоять сторінки жінок( телефон дав сам, щоб я д.р. знайомого глянула). Я спитала за цих жінок. Почав брехати, що не знає хто це і нікого не шукав…але вони туди самі не додалися б. Я сказала, що мені таке не подобається, розпитувала з якою метою він розглядав ці сторінки. Видалив показово фейсбук з телефону, сказав, що нікого не дивився, дивитися не збирається. Пройшов місяць в от я вирішила собі встановити Тік ток та додати собі у друзі його сторіночку. Зайшла до його друзів і знову там побачила якихось невідомих жінок, при тому, що сторінка робоча. Я знову почала питати хто це, знову сказав, що не знає. Вручив мені свій телефон , щоб я впевнилася, що він ні з ким в Тік току не переписується. Так, переписок не було, але я подивилась його активність ( просто він не знав, що так можна) , а там знову напівоголені жінки у великій кількості. І справа не в ревнощах, а в повазі, в тому що цей час кожного вечора, який він витрачав на перегляди цих жінок( хоча я думала, що він по роботі там сидить) , він би міг витрачати на мене. Бо я вже давно не відчуваю себе коханою жінкою. Якось навіть відмовив в сексі, сказав, що хоче спати. Після Тік току і побаченого там я знову затіяла сварку. Він сказав, що я хвора, що не переписувався, не зраджував, то значить все ок. людина начхала на мої почуття в прохання. Він запевняє, що так більше не станеться, що визнав, що був неправий. Так от хотіла спитати, як на вашу думку можна охарактеризувати його поведінку? Чи є це нормальним? Чи можна вірити його словам, що він мене дуже любить? І чи можна взагалі йому тепер вірити? Доречі розглядає він не тільки в інтернеті, на вулиці також.Хотіла у нього дізнатися навіщо він так робив, але відповіді так і не почула. Тік ток видалив.
Значит надо• 01 марта в 19:42
Він вас не кохає скоріш за все.
Бавовна• 01 марта в 19:42
Це ненормально
Стигла полуниця• 01 марта в 19:45
Разведитесь.
Кашпо• 01 марта в 19:45
Хто ці люди 30+ які дивляться ТІК-ТОК ще й маючи дітей ??)) я ДУМАЛА той тік-ток виключно для незрілих малолєток ??
Послушная• 01 марта в 19:49
Я не знаю що вам сказати, якщо для вас це не нормально, то це ваші кордони. А його тягне на ті відео, теж є причина..Кожен з вас не почувається щасливим. Ви щось забороняєте, а він змушений ховатись від вас і злиться на вас за це. У вас є проблеми в шлюбі і великі..можливо охололи почуття. Тут сварки і заставляння не допоможуть, тут потрібна розмова про почуття
So_so• 01 марта в 20:07
Как Вы думаете, после такого Вашего поведения, Вы стали для него более привлекательна как женщина? Более интересна как личность?
Очень любит? Только если ему от Вас не выгодно куда-то деваться.
Укр_жіночка• 01 марта в 20:14
Автор, я так розумію , ви з головою ввійшли в декрет ?
Сандали , істерики - то взагалі поведінка на гранню.
Ви чоловіка дістали вже.
Стефанія• 04 марта в 13:31
гулящий мужик, зраджує 100%