Каркуша Клара• 01 марта в 20:11

касир в Епіцентрі, хто працював?

Хто працював в Епіцентрі, цікавіть робота касиром. Розкажіть плюси і мінуси роботи. Яка зарплата, який графік?
Лорка-хлорка• 01 марта в 20:19
Мені також цікаво. В продуктовий не хочу йти. Але я взагалі не маю досвіду роботи на касі. Ви раніше працювала на касі?
ВільнаНазавжди• 01 марта в 20:21
Знайома працювала. Знаю, що кормили, вдома практично не готувала і зп +- нормальна, подобалось.
автор Каркуша Клара • 01 марта в 20:21
Ответ дляЛорка-хлорка
так. Раніше це був Перекресток, а зараз це Варус. Ну, робота ще та, але як що немає інших пропзицій, то таке хочу спробувати.
Нога на ногу• 01 марта в 20:22
Подружка когда-то работала, но давненько. Рассказывала, что очень ’дрючит’ служба безопасности, следит, чуть что – кассир из своей зарплаты возмещает, а суммы там ого-го проходят, боялась налажать, хоть и не один год работала. Были случаи кидалова от покупалей с наличкой. За опоздания штрафы большие. А так вроде норм.