Все буде Україна• 01 марта в 23:02
День народження і щось смачненьке.
Дівчатка, дайте класних ідей. У мами д.р. в понеділок, на роботі пік, але я випросила 1 день і поїду до мами привітати. Порадьте, що можна взяти смачне з собою. Торт зрозуміло. А щоб ви ще взяли смачне. Суші приїлись. Хочеться, щось нестандартне, але щоб не багато часу на приготування.
P.S. Точно візьму, торт, квіти, гроші на подарунок.
маска Ілона• 01 марта в 23:05
Залежить що для вашої мами смачненьке.
Я своїй ікру в Метро беру морожену, олії сиродавлені різні, шоколад чорний 90%
дякую аж підскакую• 01 марта в 23:07
Я не запрещаю
Оба осознаем влияние вредных вкусняшек на организм)
Но иногда себя балуем
маска Ілона• 01 марта в 23:08
Ответ длядякую аж підскакую
Я не запрещаю
Но иногда себя балуем
Ви темою помилилися
Все буде Україна
• 01 марта в 23:08
Ответ дляМerida
То, что мама любит, но всегда жалеет деньги чтобы купить. Вы ж знаете, что это.
По суті вони любить все. Вона на пенсію не живе, тому такого, щоб в чомусь відмовляла немає.
Все буде Україна
• 01 марта в 23:09
Ответ длямаска Ілона
Залежить що для вашої мами смачненьке.
Мабуть не уточнила, мова про те щоб накрити на стіл.
Все буде Україна
• 01 марта в 23:10
Ответ дляКоварная Зая
Шашлик та овочі гриль + лаваш і буде дійсно свято
Шашлик я розглядала. Єдине треба уточнити чи зроблять так рано. Бо мені їхати в інше місто.
маска Ілона• 01 марта в 23:11
Ответ дляВсе буде Україна
Риба, ікра, фрукти різні, сири. Все, що мама любить
Коварная Зая• 01 марта в 23:12
Ответ дляВсе буде Україна
Тоді подивіться чи є в тому місті куди ви їдете шашлик під замовлення. Якраз допоки доїдете то він буде готовий і теплий.
Все буде Україна
• 01 марта в 23:13
Ответ дляКоварная Зая
Там немає. Мені треба в Києві замовити і привезти.
Коварная Зая• 02 марта в 15:59
Ответ дляВсе буде Україна
Тоді найголовніше купіть термо сумку щоб добре тримають тепло. Хороша річ і знадобиться вам ще не раз і не два