Як думаєте, чого вона так сиділа? Їй було соромно за Трампа?
Ответ дляbegovelik
Це я тим, хто тут два дні стверджує, що Зеленський повів себе абсолютно вірно. Значить, виходячи з їх логіки, це була її реакція на Трампа
А разве он себя не верно повел? Ему окончание войны не надо, так как это конец его правления, а потому сорвать , очередной раз, переговоры для него как раз очень удобно и правильно.