Якщо США перестане підтримувати Україну: ні грошей, ні зброї, ні розвідданих, ні старлінку... тоді логічно очікувати просування ворожих сил.
Як гадаєте, як довго Зеленский буде триматися при владі при такому можливому сценарії? Коле він піде або його підуть?
Результат:
вже голосів:
254 (48.85%)
Буде при владі до перемоги
203 (39.04%)
У 2025
38 (7.31%)
У 2026
25 (4.81%)
У 2027 або пізніше
К.а.л.и.н.а• 02 марта в 08:59
Як мають проходити вибори? На окупованих територіях, на фронті, за кордоном. Де взяти актуальні списки людей, не пропавших без вісті? Українців розкидало по світу, як в наших умовах можна проводити нові вибори? Да і кого обирати?
В передвиборчих програмах кандидати мають показувати скільки у них є костюмів?
Natalia505• 02 марта в 09:00
Ответ дляbdgoli
Переможе спочатку, а потім на другий термін піде і відбудує країну.
кого переможе?
Natalia505• 02 марта в 09:02
Ответ дляbdgoli
Усіх))
Йому хоч би собі раду дати. Не володіє навіть собою.
Natalia505• 02 марта в 09:03
Ответ дляOlvia1987
А зараз з підтримкою США ворожі сили не просуваються хіба?
Думаєте вже США зброю пуйлу постачає?
diamond_shop• 02 марта в 09:06
трамп перелогінься, українці самі будуть обирати, коли їм проводити вибори
Natalia505• 02 марта в 09:07
Ответ дляdiamond_shop
Українці вже три роки, як нічого самі не обирають.