Швидкоруч• 02 марта 2025

Проколоти вуха дитині, чим краще?

Дочка просить проколоти вуха. Я в дитинстві колола звичайним пістолетом, сама поїхала в Дитячий світ і все було безпроблемно. Але зараз читаю що пістолетом то погано, і треба спец голкою для пірсингу.
Хто має досвід, правда варто заморочуватись і шукати той пірсинг салон? Бо поруч дому де не запитаю всі пістолетом і колять.
Шукати де голкою і купувати титанові сережки? Чи то я сильно тривожна і від пістолету у сучасної дитини вуха не відпадуть?
Якщо хтось знає супер салон де колять голкою на лівому березі Києва теж буду вдячна.
автор Швидкоруч • 02 марта 2025
8 років дитині, якщо що.
Сало не люблю• 02 марта 2025
Лучше иглой.
Я колола пистолетом в 19 лет - гноилось полгода, так и не зажило, пришлось вынуть сережки. И потом колола в 40 лет иглой в салоне. Зажило нормально. Уход был один и тот же.
В общем, с пистолетом как повезет, стерильность там соблюсти невозможно.
Мурзилка• 02 марта 2025
В тату салонах колять голкою. Шукайте тату салон хороший
Бяки-козяки• 02 марта 2025
Ви кололи вуха пістолетом, вуха не відпали. Що повинно було статись з сучасними дітьми, шоб у цих тендітних маминих царапок відвалились вуха? Ну не сифіліс же, їй-бо.
Анонимба• 02 марта 2025
Зачем в таком возрасте портить уши? Она жемчужные серьги как бабуля будет носить? Тату заодно набейте
Тень льва• 02 марта 2025
Ответ дляАнонимба
Почему портить? Ребёнок хочет, почему нет?
автор Швидкоруч • 02 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Ну я ще гірчичниками лікувалась і по заброшках лазила. Зараз до дітей і їх життя більше уваги, то хочеться їм найкращого.
автор Швидкоруч • 02 марта 2025
Ответ дляАнонимба
Та от і не хочу псувати, хочу нормально прикрасити на прохання дитини.
Тень льва• 02 марта 2025
Дочке кололи пистолетом, все нормально. Зажили быстро.
Мне в детстве иглой в косметологическом салоне (это при ссср было). Одна дырка под углом оказалась проколота 🤷‍♀️.
Кстати, дочка еще прокалывала ушную раковину в люменесе, они иглой кололи. Поищити в свое районе, это сеть.
автор Швидкоруч • 02 марта 2025
Ответ дляТень льва
О, люменіс має бути, дякую. Бо в тату салонах боюся атмосфера дитину може налякати
Тень льва• 02 марта 2025
Ответ дляШвидкоруч
Какая там такая атмосфера? Обычные салоны.
Море Щастя• 02 марта 2025
Я собі колола голкою і пістолетом, після голки краще загоювалось і проколи виглядають краще.
В доньки декілька проколів на вухах, всі робили в звичайному тату салоні, там завжди є майстри пірсинга. І так, самі майстри казали, що голкою правильніше, бо вона не рве шкіру, як пістолетом, а саме проколює.
Ну і ви ті пістолети бачили? Впевнені, що їх дезинфікують нормально?
А при проколі голкою ПОВНІСТЮ все одноразове і весь набір відкривають при вас.
Кава з адреналіном• 02 марта 2025
Ответ дляШвидкоруч
Если хотите лучшего, то прокалывайте уши, когда уже шапку не нужно будет носить. А пистолетом, иглой или дома ’циганской иголкой’, то дело десятое
автор Швидкоруч • 02 марта 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Так то зрозуміло, чекаю потепління, поки шукаю де чим і сережки вибрати час треба теж.
автор Швидкоруч • 02 марта 2025
Ответ дляТень льва
В нашому працюють молоді чоловіки, а дівчинка моя трохи з недовірою до них.
Дай подивлюся• 02 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Та боже, мені вуха проколола мамина подруга. Звичайною голкою)
І спиртом протерли))

І нічого не відпало, все на місці. Вуха, дві штуки))
Тень льва• 02 марта 2025
Ответ дляМоре Щастя
Пистолет пробивает сережкой, которая остается в ухе. Ее дезинфицируют. Сережки специальные, продаются там где и колят.
Море Щастя• 02 марта 2025
Ответ дляТень льва
Я в курсі, дякую.
В тому, що сам пістолет добре дезинфікований, як впевнитись?
А взагалі, це питання вторинне, головне, що пістолетом РВУТЬ вухо, а голкою ПРОКОЛЮЮТЬ. Як медик, я розумію різницю між заживленням рваної та колотої ранки.
Оксана -1f11• 02 марта 2025
Кололи пістолетом і в 2 роки, і в 12, все нормально
Обращеница• 02 марта 2025
Ответ дляТень льва
Сын прокалывал иглой, только намучался, потом переделывали пистолетом.
Обращеница• 02 марта 2025
Ответ дляШвидкоруч
А вам где именно нужно? На похе могу посоветовать
В курсі діла• 29 марта 2025
Собі колю вуха в тату салоні голкою.
Це швидко і майже не боляче. Звісно, що не так, як пістолетом. Але голкою прокол зроблять в правильному місці і з правильним нахилом сережки. Це важливо
JenyaFlower• 04 апреля 2025
Ага отпадут непременно. Уши, руки и хвост
Паспортний стіл• 10 апреля 2025
Хотела пистолетом,есть специальная система Studex System 75,при проколе ткани якобы раздвигаются,а не рвутся.Нашла в Медикоме ,но ждать долго нужно было запись,поэтому отвела дочку в лор-клинику рядом с домом и прокололи обычным пистолетом.Для меня важно,чтобы это было безопасно в плане стерильности,поэтому салоны не рассматривали.