YOzhik v tumane• 02 марта 2025

Як довго Зеленский буде при владі без підтримки США?

Якщо США перестане підтримувати Україну: ні грошей, ні зброї, ні розвідданих, ні старлінку... тоді логічно очікувати просування ворожих сил.

Як гадаєте, як довго Зеленский буде триматися при владі при такому можливому сценарії? Коле він піде або його підуть?
Результат:
вже голосів: 520
254 (48.85%) Буде при владі до перемоги
203 (39.04%) У 2025
38 (7.31%) У 2026
25 (4.81%) У 2027 або пізніше
Natalia505• 02 марта 2025
Ответ дляtarveldy
І це вам не здається дивним? Де роліки про наслідки прольотів? Ролики і великі інтерв´ю тих то вийшов з полону? А де ролики з кацапським полоненими? Ролики з нашими цивільними, дітьми ветеранами на протезах? Де ролики наших підрозділів?
А може вам просто не цікаво?
А для чого ви переходите на особистість? Це не я своїми рішеннями привела країну в дупу. Це причинно наслідкові зв´язки і від моєї цікавості нічого не змінюється. Я не можу зупинити цей піз...ц, а він може.
Nathalie27• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Увесь цей договір не про гарантії а про то шо трамп буде лобіювати інтереси України в перемовинах з росією. Всьо.
Що конкретно Трамп вважає інтересами України?
tanysha777• 02 марта 2025
А він же казав наімудрєйшим- я йду на один строк
І на сьогодні, всі дії вказують на реальну місію - вирок має знищити Україну
Нерозуміння цього- це вже клініка
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Це правда, рубіо не ржав коли зе почали з тим костюмом принижувати і дуже серйозно поставився до всеї ситуації. Не перебивав і нагло себе не вів. Він молодець
Бо це було погано і для респів. Все було не то.
Трампу то що, побігає з клюшкою і забуде
lilu1990• 02 марта 2025
Ответ дляNathalie27
В тому то і проблема, шо його бачення наших інтересів не збігається з нашим. Ну то нашо нам такий лобіст... там ердоган лобістом хоче бути
Natalia505• 02 марта 2025
Ответ дляtarveldy
І в цьому вся проблема . Плану нема
Але в потужного є і не один. Як нам це допомогло?
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляtala-li
Порошенко решил святого из себя лепить
дети в Англии, семья обеспечена, можно и в ангела поиграть
Ну типу все таки опозиція. Тай щось там на фронт возить. Так, майстер піару. Попа чує лід. І ця попа може не попалася б так, як вчора Зе. Тут віддаю належне старої дипломатії міжкрапелькових дітей, золотої молоді бувших комуняк
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ми ж не знаємо до чого готувався трамп. Ну явно не до срача і підкладання свині. Може у нього в рукаві ще багато козирів проти зе, просто він їх мудро не озвучив
Мудро Трамп?
Трамп і вичікування?
tanysha777• 02 марта 2025
Ответ дляNathalie27
Захід компаній США на ринок України
І Трамп це намагався пояснити криворагулю - нехай потім путін спробує порушити наші домовленості
Але криіорагуля то не цікавить - його задача була зірвати домовленості
Olvia1987• 02 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
Болеете?Сочувствую.
Olvia1987• 02 марта 2025
Ответ дляFlower Girl23
Мне кажется, что Штаты и Европа тактично намекнут Зе, что ему пора в отставку... Из-за него Европа не пойдёт на конфронтацию со Штатами... Но Зе на такое, вряд-ли согласится....
https://24tv.ua/svarka-zelenskogo-trampa-volts-naz...
И что дальше?
Star39• 02 марта 2025
LudaSHS• 02 марта 2025
Автор теми прикольний
вже другий раз тема топ і жодного посту
lilu1990• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Мудро Трамп?
Трамп і вичікування?
Думаю коли перед трампоп маячать дармові копалини, то він може бути мудрим. Дав зе шанс
Natalia505• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Мудро Трамп?
Трамп і вичікування?
Та хай він буде найпершим дурнем у світі, а це не так. Якщо він спроможний зупинити цю війну, без планів, самітів, зборів та іншої лабуди, хай спробує. Навіть якщо не на завжди. Хто взагалі хоть щось може гарантувати назавжди?
lilu1990• 02 марта 2025
Ответ дляtanysha777
Захід компаній США на ринок України
Я вас умоляю. Це ніякі не гарантії.
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
То не копалини
То інструмент для маркетингу серед внутрішньої аудиторіі
До копалин там роки і млд інвестицій
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Він спроможний?
По якому сценарію?
lilu1990• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
То не копалини
До копалин там роки і млд інвестицій
Так навіть не знаєш. Це вже як пустять сюди геологів, стане ясно. А поки шо ми для нього клонлайк
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Це час
А трампу треба героя тут і зараз
Тому то не про копалини, а профіт трампа політичний, на сам перед
Natalia505• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Він спроможний?
По якому сценарію?
По своєму. Він вам його назагал, точно не озвучить. Будуть говорити те, що ви бажаєте чути. Навіть не ви, його цільова аудиторія.
Star39• 02 марта 2025
Стармер заставит Зелю извиниться, как требуют США.

Financial Times пишет, что после пятничной ссоры премьер Британии позвонил обоим президентам. А Зеленскому во время субботней встречи в Лондоне заявил, что он «должен сначала наладить отношения с Трампом, и что мир не продлится долго, если он не будет гарантирован США». Об этом издание пишет со ссылкой на британских чиновников.

«Это означает, что США должны быть вовлечены. Вы должны исправить эти отношения и вернуться к сделке с минералами», - передают они слова Стармера Зеленскому.

Эту же идею, по данным издания, Стармер будет проводить и на сегодняшнем саммите европейских лидеров в Лондоне.

«В воскресенье в частном порядке Стармер предупредит Зеленского и других европейских лидеров на саммите в Лондоне, что путь к миру на Украине должен пролегать через Белый дом. Один из соратников Стармера сказал: «премьер-министр соберет людей вместе и вежливо даст им понять, что есть только одни переговоры — и это переговоры президента Трампа», - пишет издание.
LudaSHS• 02 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Ви вірите в скритий план миру трампа? Розмірковуйте, що там? На вашу думку
Реверанс• 02 марта 2025
Ответ дляbdgoli
Переможе спочатку, а потім на другий термін піде і відбудує країну.
Другий термін просрочений президент вже сидить.А яку саме країну буде відбудовувати і за чий кошт?
Olvia1987• 02 марта 2025
Ответ дляStar39
фото
А точку
tanysha777• 02 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Я вас умоляю. Це ніякі не гарантії.
Та я іншого і не очікую від вас
Так отож пишу, а може хоч хтось зайде хоча б з одною звилиною

Вы ж хочете, щоб Трамп плюнув путіну в морду і кинув ядерку по кремлю і начебто потім путін затремтить
lilu1990• 02 марта 2025
Ответ дляStar39

Є ше ердоган і його інтереси та гарантії

Не згодна шо мир не продоиться довго без сша. Наші бариги і феодали не гірші перемовники якшо захочуть
Olvia1987• 02 марта 2025
Ответ дляNatalia505
Зараз вам напишуть,що Росія через чотири роки відновиться і знову піде у наступ.
Natalia505• 02 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Я вірю в те що існує дві людини в цьому світі, об´єктивно, хто може вплинути на пуйло, домовитись про закінчення бойових дій. Вони мають важелі.
lilu1990• 02 марта 2025
Ответ дляtanysha777
Та я іншого і не очікую від вас

Прихильниця любарського?