Барвіночка• 02 марта в 14:44
Зуд після антибіотиків
Після антибіотиків, турбує саме інтимна зона, це молочниця?
пАлАвинкА• 02 марта в 15:11
У меня в больнице такое было. Просто ад. Врач забыл выписать сопутствующие препараты для микрофлоры 🤦♀️
Мизимец• 02 марта в 15:11
До лікаря. На майбутнє, антибіотики завжди потрібно приймати із ліками, що захищають флору
Сметчица• 02 марта в 15:23
Надо всегда принимать таблетки ’йогурт’ или типа пробиотики какие-то с антибиотиками. Тогда не будет молочницы
Барвіночка
• 02 марта в 16:25
Ответ дляСметчица
Приймала весь час і ще приймаю тиждень після
Сяду на шию, дорого!• 02 марта в 17:21
Ответ дляБарвіночка
Выпейте флуконазол.