тяжкаялюдина• 02 марта 2025
Свекруха і борода її сина
Чоловік з бородою. Свекруха постійно робить зауваження, щоб підстриг чи вкоротив, а в ідеалі, напевно, взагалі поголився. Колись помічала і подібне у відносинах своєї бабусі з моїм татом. Що це таке, вони хочуть бачити в дорослих чоловіках своїх маленьких хлопчиків?
Сама вумна тутички• 02 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Ну вот и собственно - фсе.
наверное, да. Правда, не очень понятно, о чем вы )))))
Дівка в намисті• 02 марта 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Мій був безбородий) але йому з бородою краще, на мій смак, хоча спочатку ця ідея теж не подобалась
Свекровь вообще не должна думать как вы,а от бестактности вы её уже не вылечите.
тяжкаялюдина
• 02 марта 2025
Ответ дляГолубец
ок
але ж вона має право на свою думку
Я не про це. Просто кожного разу вона йому про це говорить
Дівка в намисті• 02 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 02 марта 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Ну вот на ваш вкус мужу лучше с бородой, а на вкус свекрови ему лучше без бороды. Просто ваши вкусы не совпадают. А вы уже какую - то сложную психологическую драму накручиваете.
тяжкаялюдина
• 02 марта 2025
Ответ дляДівка в намисті
З цим нічого робити не збираюся, просто цікаві причини. Нетактовність, як варіант, дякую
тяжкаялюдина
• 02 марта 2025
Ответ дляТайТаке
А дальше ? Молчит ? Не хочет сказать, мамо , еще раз это услышу то больше не приду. Или вы с ней живете?
Не важливо. Мене цікавить причина таких постійних зауважень. Вже кілька варіантів написали
Крапипопка• 02 марта 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Тобто питання лише в гігієні, особисто для вас?
Так, це гидко і не гігієнічно, а якщо вона неохайна ,то це взагалі треш. Але ж хто наважиться це сказати в очі, правильно тільки найрідніша людина
Лиса Патрикевна• 02 марта 2025
когда мне было лет 18-19 был у меня такой богатенький ухажор - так вот все в нем было норм кроме бородки той - но он таки ее сбрил так так целоваться с ним я не хотела с бородой вообще - когда приехал побритый и с большим букетом - ну совсем же другой человек
Не заздріть тьоті• 02 марта 2025
Просто не подобається.Ну.звісно,ви можете придумувати іншу теорію.
Налитое яблочко• 02 марта 2025
Маю дорослого сина, який із дитинства з довшим волоссям, бо йому так пасує
Напевно, теж би не могла змовчати, якби він радикально змінив зовнішність)
Причина не в бажанні бачити маленького хлопчика, а суто у візуальному сприйнятті
Є речі, які пасують людині, а є які не дуже
Ну і я докладала досить багато часу, щоб привчати дитину до догляду за собою, охайного і естетичного вигляду і тд
Було б неприємно, якби він змінився на гірше
Дівка в намисті• 02 марта 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Причина проста, ей не нравится
Элька-Карамелька• 02 марта 2025
Ответ дляПотринділиця
У меня борода не асоциируется в возрастом, а только с застрявшим борщом в ней.
Если быть неряхой, борщ и на лысине застрянет )
Потринділиця• 02 марта 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну представьте что ваш рот находится на макушке среди волос.
Элька-Карамелька• 02 марта 2025
Ответ дляПотринділиця
А що впізнали себе?
Потринділиця• 02 марта 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
А що впізнали себе?
Всмысле? Я написала, что мне не нравятся бороды в плане гигиены, а вы о чем?