Роздратована шкіра• 02 марта 2025
Хто готує раз в 3 дні?
була тут тема про те, що не вистачає часу з дитиною - всі радили готувати двічі в тиждень. і писали, що так і готують.
А потім знайшла теми, де питали чи їдять "вчорашній" суп, то 95% написали, що суп ніколи не будуть їсти 2 дні, яких там 3) ну і все готують свіже.
То мені цікаво - де та правда?
P.S. питання не стосується жінок, які не працюють і постійно дома
То мені цікаво - де та правда?
Тішуся неперетішуся• 02 марта 2025
Ответ дляКукарачка
Ті хто готують на декілька днів зазвичай готують декілька страв. А не одну велику кастрюлю голубців і їдять їх 5 днів три рази на день.
Ну тоді це інше
Тішуся неперетішуся• 02 марта 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Даже если есть выбор, то люди едят. То что хочется.
Мы к примеру каждое утро едим яйца.
И это наш выбор, а не потому что нет выбора.
И спокойно на ужин можем есть голубцы три дня. Потому что это уже третья разная еда за день.
Мой дед ел борщ три раза в день 7 дней а неделю, при наличии ещё пяти разных блюд которые выготовляла бабушка каждый день.
Мы к примеру каждое утро едим яйца.
Иногда это норм но регулярно есть одно и то же пять дней подряд ..это надо быть сильно голодным
Лукава_Кiшка• 02 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
’багато’ это кастрюляку плова или запечь в духовке капусту с мясом или жаркое.
в той же духовке котлеты приготовить,хоть целый протвинь.
Не зрозуміла ваш коментар. Для приготування вище переліченого, у годину не вкладешся
Тішуся неперетішуся• 02 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно. Це вибір.
Я краще подивлюся фільм, проведу час з дітьми і буду їсти вчорашній плов. Ніж готувати щодня щось нове.
Ну подивитися фільм це півтори години...можна і приготувати за цей час і поїсти і помити посуд...це лінь...
Позаземний розум• 02 марта 2025
Ответ дляХома з пастою
Смотря какой суп. И смотря на сколько человек. Даже на двоих попробуйте сварить меньше литра борща.
У меня мама варит о,6л. У неё порционно заморожен бульон с мясом, заправка (лук, морковь, томат, перец , капуста) и чистит две небольших картофелины или одну среднюю
Кудесница_с_пургеном• 02 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
ну это же вы пишете о приготувати багато.
вопрос не во времени, а в количестве.
как будто не все равно готовить маленькую кастрюлю плова или в два раза больше.
вопрос не во времени, а в количестве.
Кудесница_с_пургеном• 02 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
нарубить капусты и мяса час не нужен.в духовке готовится само.точно так же и жаркое.тушите хоть ведро,4 часа не потребуется.
Лукава_Кiшка• 02 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
вопрос не во времени, а в количестве.
Дозвольте не погодитись. Для більшої каструлі плову, треба почистити і нарізати більше овочів, м´яса і це довше по часу
сладкий_ноябрь• 02 марта 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Мы к примеру каждое утро едим яйца.
Ну це трохи інше
сладкий_ноябрь• 02 марта 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
давиться тем,что уже не хочется пусть оно трижды дорогое и затратное по времени...
не готовлю видрамы.только и всего.
Ну кажу, це вибір.
Я не викидаю харчі, тому що в них викладені мої гроші і час.
сладкий_ноябрь• 02 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дивитися телевізор це лінь??
Ні, не відпочинок.
Тому так, я краще відпочину і зʼїм вчорашній плов
Ні, не відпочинок.
Кудрі кручу сама• 02 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Зависит что. Я к примеру могу пельмени со сметаной есть 365 дней в году три раза в день и мне никогда не надоест.
Госпожа Белладонна• 02 марта 2025
Я работаю, приезжаю домой в 19:30…если еще и готовить каждый день, то жить не захочется. Готовлю в воскресенье (борщ 6 литров, котлеты, два гарнира, запекаю свеклу, могу еще оливье сделать). А еще леплю свою полуфабрикаты, которые потом быстро можно приготовить, набор для солянки, заварку.
Тішуся неперетішуся• 02 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дивитися телевізор це лінь??
Ні, не відпочинок.
Взагалі то так. Ви не знали? Чи телевізор це активний відпочинок? Це бездіяльність
сладкий_ноябрь• 02 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Бездіяльність це лінь? 😂😂😂😂
сладкий_ноябрь• 02 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так, не знала.
Я думала це приємне проведення часу.
Тішуся неперетішуся• 02 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Бездіяльність це лінь? 😂😂😂😂
А у вас сумніви?
Тішуся неперетішуся• 02 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, не знала.
Я думала це приємне проведення часу.
Це то саме
Кудесница_с_пургеном• 02 марта 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
не мелочитесь так))