З вишневого садка• Изменено 02 марта в 19:04

Ніяка покупка так не гріє душу, холодним сніго-дощовим вечором, як...

хоч кілька куплених шуршащих доларів😄
Їздила у ТЦ купити щось гарне з одягу, купила лише доларів і вернулась додому.
Дуже шкодую, що не відкладала зі студентських років, хоч по 10, хоч по 5 доларів.
Копієчка до копієчки, тай буде грошина))
А ви відкладаєте, по скільки?
Кредитная• 02 марта в 19:05
Откладываю если получается.
Но то отдых, то болячки, то ремонт авто...
Кумедний ґудзик• 02 марта в 19:06
500дол в месяц
Домовенок Кузя• 02 марта в 19:06
Мне душу греют кот и вино. Фигня ваши доллары
Кросівки оригінал• 02 марта в 19:07
Сьогодні відклала, два тістечка в себе, для гарного настрою))
Ви автор молодець!
Свідок Перемоги• 02 марта в 19:07
Заказала кеды на весну, и тоже очень довольна собой. Всего 12,5$. Плюс кешбек.
Кров з молоком• 02 марта в 19:07
Мне греют душу уход за собой, брилики, обувь, белье, солнцезащитные очки, отполированная машина, шампанское, креветки)
Kapitoshka-4fe1• 02 марта в 19:07
Ответ дляСвідок Перемоги
Где?
Подмигашка• 02 марта в 19:08
Ніщо не гріє душу, холодним сніго-дощовим вечором, як...
хоч кілька куплених, за гроші зароблені чоловіком, шуршащих доларів
ЖующаЯКонфету• 02 марта в 19:08
Купую валюту в банку, кладу на рахунок, і купую з рахунку, курс вигідніший. В обмінках там вже мабудь по 42.
автор З вишневого садка • 02 марта в 19:09
Ответ дляЖующаЯКонфету
42,2 сьогодні брала.

А як це з рахунку купуєте?
Цікавий писочок• 02 марта в 19:09
Смішно читати про відкладання зі студентських років. З чого, цікаво, було відкладати? Зі стипендії, яка була 10 Дол?
Иванка Бур• 02 марта в 19:11
Рада за вас
У меня к сожалению нет возможности даже 100 грн откладывать
автор З вишневого садка • 02 марта в 19:11
Ответ дляЦікавий писочок
У мене було дві підвищенні. Купувала купу непотрібного одягу і косметики. Могла економити.
Звісно у всіх по різному.
Пирожкиня• 02 марта в 19:11
Ответ дляИванка Бур
Рада за вас
Ви що не працюєте на роботі?
Просто Фіфа• 02 марта в 19:12
Я транжира. Никогда ничего не откладывала. Мою душу греет только что-то приятное для меня.
Иванка Бур• 02 марта в 19:12
Ответ дляПирожкиня
Ви що не працюєте на роботі?
Не работаю
Цікавий писочок• 02 марта в 19:13
Ответ дляЗ вишневого садка
Звісно у всіх по різному.
У мене була підвищена, 52 грн. Звичайна була тоді 42
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 марта в 19:14
о, боже форум богачей. а как ухаживать за собой, то дайте бесплатный рецепт, ’как из старой замученной женщины сделать королеву’)))
Янгол в камуфляжі• 02 марта в 19:15
У нас такой период, что тратим - ремонт делаем
Заплатили 80 тысяч за окна, 10 тысяч за лестницу, 18 тысяч за микроцемент на пол
Раз одела не бу• 02 марта в 19:16
Купила тур і лечу в Індонезію
Гріти душу
ДинамоКит• 02 марта в 19:17
Никогда таких как вы не понимала и за мои 41 ни разу не откладывала. Вот кредиты - моя тема. Мне греют душу покупки хотелок - именно для этого нужны деньги, а не для того чтобы собирать и охранять их.
Теща дочки• 02 марта в 19:17
Я б торта зараз купила і зʼїла , але не хочу виходити. Мені б це було краще і тепліше за долари)
Я вся ваша• 02 марта в 19:18
Ответ дляЦікавий писочок
І у мене була підвищена. 2000 роки. Плюс Чорнобильська . Мала стабільний бал «5». Моєї стипендії вистачало на одну банку лаку для волосся( всі тоді так вкладали волосся) і одну аудіокасету . Лишалася якась дрібнота типу на пачку зефір у чи пачку прокладок. Як можна було купити купу одягу та косметики зі стипендії - не розумію , бо її розмір не дозволяв цього зробити у мої студентські роки
Фиктивная• 02 марта в 19:19
Головне, щоб накопичення грошей не перетворилося на хворобу. Бо знаю людину, яка їла тільки самі дешеві продукти, не купувала одяг чи щось в квартиру, а складала гроші. Теж дуже вони душу гріли... Гроші заради грошей, не заради поліпшення якості життя
ДинамоКит• 02 марта в 19:19
Ответ дляИванка Бур
Рада за вас
Аналогично. Даже на еду денег нет всю войну. Даже забыла, что такое одежда и банальный уход за собой. Всю войну в трениках и старых кроссовках. Я теперь бомж навсегда.
Млинці зі смайликом• 02 марта в 19:19
Ответ дляКров з молоком
О шампанское, креветки, а я пить бросила...
Цікавий писочок• 02 марта в 19:19
Ответ дляЯ вся ваша
Так отож
А не те, щоб ще щось відкласти
Теща дочки• 02 марта в 19:20
Ответ дляКросівки оригінал
Ви автор молодець!
О це клас))) я б теж вклала, але не хочу виходити
Млинці зі смайликом• 02 марта в 19:20
Ответ дляЖующаЯКонфету
Да а в банке каком ? какой ?
Млинці зі смайликом• 02 марта в 19:21
Ответ дляЦікавий писочок
Это у кого как у меня 15грн была ровно на проездной, а потом проезд подородал и стало не хватать :)