Сутулість, якась крива спина навіть коли я «примусово» типу іі намагаюся тримати рівно. Викривлення! Все!
І тут же мені в рекламі починають рекламувати блогерів типу робіть такі комплекси як у нас на сторінці і буде вам щастя. Доречі спини дівчат надзвичайно красиві і гнучкі. Прям гнеться спина! Волною, плавно.
Мені дуже подобається. Плюс здорова спина, яка не болить і не сковує твоє тіло - це важливо.
Але. Є одне але - я не маю здібностей правильно повторювати вправи. Я колись качалась, і я точно знаю - що треба знати механіку тіла, що фіг ти зробиш сам з першога разу ПРАВИЛЬНО. бо можна нахімічить тими вправами.
Скажіть мені, як називаються групові занняття чи «фітнес» - як коротше цей спорт називається, де спину розтягують ітд. Дякую
Пишу з калідору• 02 марта 2025
Идите в какой нибудь проф.центр травматологический. При них есть спец.тренировки с тренером. Вам все покажут и под наглядом будете делать
Ваша прЭлесть• 02 марта 2025
Я хожу на фвтнес силовий 1 рік постава значно покращилась. Але важлива техніка, все що блогери пропонують то онлайн- не те. Треба гарного тренера щоб вас бачив і коригував
Ваша прЭлесть• 02 марта 2025
Класні вправи у нахилі з резинкою. Але знову ж таки важлива техніка просто подивитись в інтернеті то не то.
Доктор Варвар• 03 марта 2025
У меня знакомая с фигурой яблоко, проблемой с щитовидкой, вдовьим горбом (ей и 30 не было) пошла в зал и на фитнесс. На тренера-зажала. Там вообще стал пиздец. Масластые ноги, огромные плечи и руки, горб этот не пропал вообще. Это я к тому написала, чтоб Вы не просто на фитнесс пошли, а нашли тренера, у которого есть образование.
Может Вам йога подойдёт?
Ответ дляДоктор Варвар
Может Вам йога подойдёт?
Я ж от і питаю, ЩО це) бо сама щось не допетраю
Кінезіотерапія ще чула. Там прям не тренер, а реабілітолог з тобой працює.
Майская киска• 03 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Йога, но только с нормальным тренером
Ворую вкусняшки• 03 марта 2025
Займаюсь йогою давно, звикла вже тримати спину рівно і для обличчя не зайве. Зараз онлайн, але починала із тренером. Дуже подобається після спортзалу, але я з дитинства гнучка в усі сторони)
САМ_ТАКОЙ• 03 марта 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Может Вам йога подойдёт?
как это масластые ноги? Хотелось бы понимать о чем вы, а то я сама хожу в зал, без тренера, пиздеца вроде не замечаю, мышцы стали тверже, тело крепче, и все.
Доктор Варвар• 03 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ой, там ошибка-мосластые. Ну, такие жилистые, даже худые и коленные чашки торчат, зад плоский . Я даже не знаю, как объяснить.
Чекаю завтра• 03 марта 2025
Ответ дляTeonaa
реабілітолог це ідеально