любименькая• 02 марта 2025

Питання до тих хто закінчив годувати грудьми

Доброго вечора, дівчата закінчила 5 місяців назад кормити дитину груддю, помічала інколи на сосках кірочки , придавлювала але нічого не виходило. Сьогодні вирішила натиснути трохи більше і зроби так наче стіжуюсь і пролилось трохи жовтого кольору і з іншої також таке було виділення , воно то жовте то прозоро жовте. У когось було ?
ProstoKoschka• 02 марта 2025
Наче було теж. Але вже погано пам´ятаю
ЗавЛабСнаб• 02 марта 2025
було
Пупс• 02 марта 2025
А зачем вы давите? У меня до сих пор корочки есть, хотя сыну 11 лет. Проверялась - расширены молочные протоки, ничего страшного. Я уже на обращаю внимания. Сходите к врачу и все.
автор любименькая • 02 марта 2025
Я чесно дуже злякалась і навіть нюхала але запаху ніякого , а от колір жовто білий напряг 🥺
Кинг-Конгша• 02 марта 2025
На початку теж трохи було жовтого іноді. Я повторно каберголін пропила. Ще можна шавлію, але не в місячні.
автор любименькая • 02 марта 2025
Ответ дляПупс
Так зробила місяць назад і узд і дивився онколог(бо він Мамолог) бо не було таких кірочок, і вони мене напрягаюсь, сосок в цятках
Смажена полуничка• 03 марта 2025
Ответ длялюбименькая
У всех, кто кормил, могут быть незначительные
выделения из груди - прозрачные, белые, желтые. Это норма по современным рекомендациям. Слова маммолога. Сама недавно спрашивала
Борщичок• 03 марта 2025
Год не кормою, есть такое. В той груди, которая со стороны малышки, когда спим рядом
вкрации• 03 марта 2025
Це нормально. Може бути і кілька років після завершення ГВ. На треба тиснути, цідити, перевіряти.
Трохи злякана• 03 марта 2025
Закончила ГВ в ноябре, тоже корочки есть, из одной груди есть выделения, с другой прекратились уже