3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:52
Ответ дляlilu1990
❗️Нам потрібен лідер, який зможе домовитися з Вашингтоном, москвою і припинити війну, – радник Білого дому Волтц.
Ну так, він нам потрібен і на разі це не Трамп, тому і рідкоземельні їм немає за що віддавати
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:52
Ответ длявсем надо
Но Трампа больше не интересует сделка.
Він блефує, але нехай
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:54
Ответ дляlilu1990
Ну давайте почекаємо до перевиборів президента США
Тільки хто воювати 4 роки ще буде?
Шо ви від мене хочете? Ви не розумієте що РОСІЯ ВОГОНЬ НЕ ЗУПИНИТЬ? Що би там не пиз…в Трамп. Вони не збираються нічого зупиняти, їм пойух хто в нас воювати буде
Ответ дляLove_Love_Love_
Шоб зупинити росіян, трамп не потрібен. Вам венс сказав шо потрібно - люди. Де вони?
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:55
Ответ дляlilu1990
Люди чим лопатами воювати будуть?
Ответ дляLove_Love_Love_
Він блефує, але нехай
Зеленский блефует? Очень неуравновешенный. Несерьезное поведение. И сроки полномочий его истекли а потом окажется что Конституционный суд скажет что он не имел права подписывать что то. К тому же опозорил США - обвинил что не давали помощь и он сам воевал.
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:57
Ответ дляlilu1990
Венс мені сказав, були люди, багато людей, давно все можна було зупинити, де їх зброя яку обіцяли, не дали. І зараз не дадуть, от знайшли на шо зіслатись: де люди?
Нема людей, ок ну тоді пишемо капітуляцію 🤷♀️
Які ще варіанти
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:57
Ответ длявсем надо
Трамп блефує
Ответ дляlilu1990
Таке шось меле. Якшо мене запросять з конструктивним діалогом і Ми дуже залежимо від сша.
Сказав дід трамп уже по моєму доходчіво: я хочу скінчить війну, мені то не цікаво. І як то буде - мені не цікаво. Ты від мене залежний, тому прийми і змирись. Нє, зеленський: вср-сь але не покорюсь
Та там вже конфлікт інтересів. Сша хоче то, що вже продано Англії. От і все
Ответ дляLove_Love_Love_
Які ще варіанти
Де зброя- питання до байдена
При чім тут трамп?
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:59
Ответ дляlilu1990
Якшо нас тут завалять усім - думаєте завтра будуть черги у воєнкомати?
Не буде черг в воєнкомати. 23 лютого 2022 року одне гамно виступило публічно і обʼявило сво. Зараз потрібно змусити його зробити те саме але про припинення вогню. Доки цього не буде ніхто нічим нам не допоможе, ніякий вогонь не припинеться.
Ответ дляLove_Love_Love_
Як його до чогось змусити без черг у воєнкомати?
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:01
Ответ дляlilu1990
Де зброя- питання до байдена
При чім тут трамп?
При тім що Трамп президент Америки, при чім тут Байден?
Чи за вашою логікою зараз ми підписуємо про копалини, завтра трамп вмирає і нам говорять: Лобіювання ваших інтересів в переговорах обіцяв Трамп, всі питання до нього, так?
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:03
Ответ длявсем надо
Даже на СNN (сми которые обычно поддерживают демократов) сказали что Зеленский должен был вежливо улыбнуться и подписать соглашение и все. И они согласились что стоило одеться по протоколу.
Хто такі cnn і скільки їхніх людей загинуло за цю війну?
Ответ дляLove_Love_Love_
Якби байден у кінці 22 року дав нам розгромити кацапів - цих розмови не було би зараз
Він і салліванчик просрали війну. І тепер шось виправити дуже важко
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...