3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:38
Ответ дляlilu1990
Бо ви дивитесь то всьо не в оригіналі, а в перекладі наших пропагандистів і не розумієте самої суті і позиції сша
Серйозно? А звідки ви знаєте як я дивлюсь? Я живу в США і дивлюсь новини на англійській мові, мало того після того я їх дивлюсь на французькій мові так як це рідна мова мого чоловіка.
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:39
Ответ дляlilu1990
Питання в тому шо трамп не байден. Пора це вже зрозуміти і осознати. Зеленський його не разжалобить, на жаль
Ок, що Зеленський мав би чи має робити по вашому?
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:41
Ответ дляlilu1990
Зрозуміти і прийняти позицію трампа. У нас справді немає карт на руках і як справедливо зауважив венс - бажаючих воювати
Яку позицію? Здатись і віддати пуйлу і трампу те що вони хочуть без гарантій?
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:41
Ответ дляlilu1990
Ви готові до окупації?
Ответ дляlilu1990
Хоть Трамп хоть Байден, хоть папа римский - войну закончить не могут. Могут помогать, могут не помогать, могут критиковать, могут выражать озабоченность. Но как они могут закончить? Никак
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:43
Ответ дляlilu1990
Вони ж ще ведуть перемовини. Ви дивились коментар рубіо?
Що ви зі своїм рубіо? Ви очевидного не розумієте? Зупинити вогонь може пуйло, він зупиняти його не хоче.
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:43
Ответ длявсем надо
В США к вам приехать можно? Вы же там.
Можна, приїздіть
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:44
Ответ дляlilu1990
Вони ще ведуть перемовини з росією.
Звідки ви знаєте ?
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:45
Ответ длявсем надо
Так откройте границы Украины для выезда всех желающих все и приедут в США. И никакой оккупации. Аллилуйа!
Ок
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:46
Ответ дляlilu1990
Та рубіо ж плять сказав
Ок, ведуть переговори, тобто ніяких остаточних домовленостей немає, для чого нам щось підписувати?
Ответ дляLove_Love_Love_
Ще раз
Американці цю угоду підписують як лобісти. Ви нам копалини - ми обіцяєм відстоювати або врахувати вашу позицію в перемовинах з путіним.
Гарантії то окрема розмова
Love_Love_Love_• 03 марта в 05:47
Ответ дляlilu1990
Ще раз
Гарантії то окрема розмова
Ок, тобто: вилами по воді писано, ви нам дайте а ми може за вас замовимо словечко, бо не відомо як воно там все буде.