3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
Ответ дляGaimer
У нас у під´їзді вже не має кого тягнути. Один без ноги, один вбитий і 2 пропавших безвісти. Всі інші примазані, хто в тилу служить, хто працює в банку і має бронь. Дуже важлива галузь конечно. Всі куплені; викуплені
Так есть кого - все таки тянуть. И тот кто в тылу сейчас пойдет , и то кто в банке, и все остальные примазанные. Как обычно, кто хуже примазан - первым, кто лучше - попозже.
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:21
Ответ дляlilu1990
У рубіо і трампа ще йдуть перемовини
Пока рано говорити хто шо хоче. Хай трамп до того сам дійде
Ну от, нехай дійде, а потім просить Україну заплатити за лобіювання, може ні до чого і не дійде.
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:25
Ответ дляlilu1990
Зеленський САМ ті копалини перший предложив і вчепився з ними в сша
І вже було домовлено шо договір підпишуть і пообіцяно
Ви пишете по колу одне і теж. Я не маю сили відповідати те саме.
Не вчіпився він сам і мова від початку йшла зовсім про інше.
Ответ дляSombra
На жаль, вони не підуть. На жаль, тому що саме вони за продовження війни. Їхнє життя нічим не змінилося і навіть краще живуть завдяки військовому стану
Ответ дляLove_Love_Love_
Вчепився. І все УЖЕ було домовлено. Усі погодились всьо підписати
Просто зеленський захотів сам поїхати щоб разжалобити трампа. Не вийшло, не срослось
Далі: зеленський і після скандалу не покинув білий дім. Готов був підписати. Покинув, тільки йому це сказали зробити. Хіба не так?
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:30
Ответ дляlilu1990
Ви були в тому кабінеті?
Ну серйозно? Всі домовляються з пуйлом, ніхто домовитись не може, комусь не вигідно, хтось сцить, хтось заявляє що закінчить війну за 24 години і не може.
Але крайнього привселюдно роблять Зеленського.
Ну це низько як мінімум.
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви були в тому кабінеті?
Ну це низько як мінімум.
Ви шо на приколі? Уже всьо було домовлено. Мали підписати сибіга і рубіо але зеленський через макрона і стармера напросився сам в сша
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:35
Ответ дляlilu1990
Ну і правильно зробив. Що саме для нас би дало підписання цього документа?
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви були в тому кабінеті?
Ну це низько як мінімум.
Пля, ну ці заяви про закінчення за 24 години
Ну ви вспомніть порошенка який казав перед виборами шо закінче ато за 2 тижні, зеленського перед виборами вспомніть який казав шо з чортом лисим буде домовлятися аби закінчити ато
Ответ дляLove_Love_Love_
Зеленський цею угодою заманив трампа на зустріч з ним. Вона була приманкою. Так би його ніколи в сша не запросили.
основна ціль схоже була просто разжалобить трампа і налагодити стосунки
Ответ дляalMira05
Хотел чтоб опять бабла дали,а не вышло
Именно. Набивался на встречу в Овальном кабинете, думал, Трамп это бидон, который ему деньги без счета давал.
Но с Трампом такая игра не прокатила, и инфант стал в позу обиженки.
Долго он в этой позе простоит?
Ему уже понятно обьяснили, что ждет недоговороспособного царька. Отсчет пошел.
Долго он в этой позе простоит?
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:37
Ответ дляlilu1990
Порошенко і Зеленський це наш вибір і наші проблеми, вони пиз…..ли як і всі кандидати перед виборами.
Що заставляє пиз…..ти іноземних політиків відносно нашої війни?
Чи вони дають правдиві обіцянки?
Ответ дляlilu1990
Чому краще?
Чому? Тому що не має конкуренції. Наприклад місцевий мебляр з купленою інвалідністю. Гне ціни в 3 дорога. Бюджетна кухня у нього 135 тис. Сусід типу програміст ніколи ніде не працював, підробляв, а зараз в спецорганах. Нарешті почав заробляти нормальні гроші. А ще один в тцк, то самі розумієте
Ответ дляLove_Love_Love_
Чи вони дають правдиві обіцянки?
Це все передвиборна пропаганда. Шо ви така наївна?
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:39
Ответ дляlilu1990
Навіть якщо так- що він поганого зробив? Для чого Трамп погоджувався на зустріч яка йому не є вигідною?
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:40
Ответ дляlilu1990
Бо трамп думав шо буде підписання угоди а не оце все
Для чого йому угода якої він не хотів і до якої цого майже змусили, ну ви так пишете?
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:44
Ответ дляlilu1990
Пля, та його вмовили стармер і макрон до зустрічі з зе а не до угоди. Угоду він хтів. Її мали підписати рубіо і сибіга. Ви добре розумієте прочитане?
))))) дуже добре розумію
Тобто, він зотів просто нас поімєть не даючи ні гарантій, нічого, навіть щоб йому звуком лишнім не перечили, просто мовчки склали лапки, щоб він мав те що пообіцяв пуйлу, своїм виборцям і ще на нас заробив на всякий випадок. Без гарантій, ну як без гарантій……може там щось і колись…..
Ответ дляLove_Love_Love_
))))) дуже добре розумію
Давайте ще раз
Американці цю угоду підписують як лобісти. Ви нам копалини - ми обіцяєм відстоювати або врахувати вашу позицію в перемовинах з путіним.
Гарантії то окрема розмова
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:45
Ответ дляlilu1990
Може. Але зеленського ніхто не змушував туди їхати
Дійсно, еакуя кудись їздити захищати свої інтереси
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:46
Ответ дляlilu1990
Давайте ще раз
Гарантії то окрема розмова
Ви б підписали таке?