3 мин. 30 сек. !!!
Мы не хотим извинений.
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:04
Ответ длявсем надо
Удалено администрацией...
Він не починав цей скандал
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:05
Ответ дляlilu1990
Як його до чогось змусити без черг у воєнкомати?
Ну Трамп ж якось збирається щосьтам лобіювати, от питання як і що?
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто такі cnn і скільки їхніх людей загинуло за цю війну?
А сколько? Зеленский не согласен с Трампом даже в вопросе числа погибших украинцев на войне. Зеленский говорит постоянно что их в десятки раз меньше чем Трамп говорит. Так что не так много как Трамп говорит.
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:06
Ответ дляSeehund
А что изменится от того готова она или нет, вы прямо смешная. Не будет оружия, будет оккупация все равно.
Ну тоді виходить, для чого нам Трамп, для чого це все якщо так і так - окупація 🤷♀️
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:08
Ответ дляOl-a
А к чему готовы Вы в Америке? Почему Вы вообще в этой теме? Только не надо ’ мені болить за рідну Україну’
У вас забула запитати в якій темі мені бути.
Сорі, я не маю бажання відповідати на якісь агресивно перекручені нападки
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:09
Ответ дляlilu1990
Зеленського чесно попередили що в сша йому не раді. Він знав куди їхав
Хто попередив? Якщо йому не раді в США для чого було готувати якісь угоди і чому він зараз має вибачатися?
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:10
Ответ дляSeehund
Да, это называется тупик.
Ну так, звісно ми всього не знаємо і бла бла бла, але саме так зараз виглядає ця ситуація.
Ответ дляGaimer
І не будуть. Хіба що ви підете
Я не поеду. И мои родные не поедут. И хочу чтобы ваши тоже не поехали, чтобы все были живы и здоровы. Я прекрасно понимаю людей, которые всячески избегают этой мясорубки. Но я наблюдаю как все это время закручивают гайки с выездом, бронями и пр. На днях и шлях прикрыли. Вопрос когда начнут вытаскивать из квартир - это вопрос времени, увы.
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну то може треба вспокоїтись і не пороти гарячку, бігаючи туди сюди - де краще зрозуміють наші почуття
Це світ бариг і циніків. Накуй кому наші почуття здалися
Ответ дляSombra
Ну так а чого трамп має когось зупиняти, якшо самі українці не хочуть зупиняти кацапів?
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:13
Ответ дляlilu1990
Ніхто не бігає з цілью демонстрації почуттів.
Я вам вже третю сторінку пишу- пуйло не хоче зупиняти війну. Все
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:14
Ответ дляlilu1990
Зеленський бігає, і це дуже видно
А що мав би робити?
Ответ дляSombra
У нас у під´їзді вже не має кого тягнути. Один без ноги, один вбитий і 2 пропавших безвісти. Всі інші примазані, хто в тилу служить, хто працює в банку і має бронь. Дуже важлива галузь конечно. Всі куплені; викуплені
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони взагалі перше домовились що угоду будуть підписувати сибіга і рубіо. Зеленський сам напросився через макрона і стармера, я так зрозуміла
Love_Love_Love_• 03 марта в 06:18
Ответ дляlilu1990
Ок, ви можете зрозуміти одне єдине. Росія не хоче припинення війни, вони ні разу про це не заявили. Як з цим бути?