Не любовница• 03 марта 2025

Чоловік і гроші, упереджене ставлення до мене

Я в декреті. Грошей зараз мало. Купувала в школу цукерки дітям, на дні народження діти роздають. Потім купила мамі солодке на 8 березня, чоловік сам платив, ми про це говорили. Кажу, що йду забирати солодке. Він з претензіями, яке? Кажу, ти ж сам платив, цукерки. Які ще цукерки? Ти ж купила вже! Я нагадала, він з претензіями, чому спокійно не пояснила знову. А я не розумію, чому він не памʼятає і чому не вірить мені просто так, що нічого зайвого я не купую. В таких ситуацій багато, які стосуються грошей. Образливо, бо я цьому сенсі дуже кручусь. Щось своє продам, щоб собі інше купити, стараюсь. Дітям буває теж так купую. Чому він так ставиться?
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Мої вигадки лише у відповідь на ваші. Безкінечні.
Перечитайте. Ви перша почали
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Перечитайте. Ви перша почали
Вигадувати? Ні.
Губки-уточкой• 03 марта 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Подарочные? В жестянке? Можно ссылку на 200, возьму 5
А чем не подарочные обычные Рафаэлло, в картонной коробке? Я маме всегда такие покупаю. Нафиг ей та жестянка?
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Вигадувати? Ні.
Сперечатися
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Сперечатися
Суперечка - це не те саме, що вигадки: то старшому 18+, то робота в райцентрі, то гарує бідний і нещасний
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Вы тоже заказываете их с доставкой?
Чекаю завтра• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Люди, що з вами? Конфлікт через цукерки для тещі на 8 березня - це норма?
Якщо в сім´ї не вистачає грошей, то так.
Люди на гречці з куркою сидять, щоб зекономити, а не купують цукерки
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Сім´я авторки не сидить на гречці з куркою
Губки-уточкой• 03 марта 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Вы тоже заказываете их с доставкой?
Ну конечно! Коробку Рафаэлло всегда заказываю Новой Почтой с адресной доставкой.
Aesonne• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
А чого відразу в райцентрі? Напишіть ще, що в селі. Комбайнери добре отримують, як приклад. З райцентру можна найти віддалену роботу, роботу в столиці, вас послухати, то в райцентрі одні злидні живуть. Не в ерітреї ж.
Мужик в ситуации не прав однозначно.

Но вы тоже оглянитесь вокруг, вам выглядит так, что вокруг люди зарабатывающие по 50+ тысяч? Это они здесь на форумах пишут, что бананы это роскошь? Огромное количество людей работает на зп в районе 20 тыс и это еще и норм зп, это сейчас реалии Украины. Все работать в Киеве не могут, хотя я вас удивлю, Киев тоже не залог зарплаты в 50+
Дівчина заглядєніє• 03 марта 2025
БО НІЩЄТА
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Мадам знает толк в извращениях
Дівчина заглядєніє• 03 марта 2025
треба було шукати такого як дід олександри ніколаєнко
Чай не пью, только кофе• 03 марта 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Под нитки
Губки-уточкой• 03 марта 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Под нитки
Блин, точно!
woman Warrior• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Я на вас чекала
несмотря на вашу реакцию, резонный комментарий.
на что вы рассчитывали, рожая не по силам и возможностям.
woman Warrior• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Жах, як я посміла купити щось мамі
ну так имейте свою подушку финансовую и покупайте хоть машину.
В чем проблема.
woman Warrior• 03 марта 2025
Ответ дляКидаю курити
муж ваш так не считает, раз конфликт произошел из за конфет.
вы же понимаете, что не в конфетах дело.
woman Warrior• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Може тоді в окопи піде, щоб заробити на дітей? А то заховався за спідницею дружини, задоволений що не призовний, і рознервувався.
ну пойдет..
Получит свои 20 т.
Неизвестно, как вернется, хоть живым.
Автор как раз попробует обеспечить 5 человек и конфеты всем купит
woman Warrior• 03 марта 2025
Ответ дляТримбулька
так зачем он детей клепает в год по трое, если денег нет и нервный такой ? был бы 1 ребенок, никто б те конфеты не считал. зачем плодить нищету ?
та да.
Клепает и все без участия автора.
woman Warrior• 03 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Бо певно ж в армію не хочеться.
да не, хочется сдохнуть от работы, обеспечия пятерых людей единолично.
woman Warrior• 03 марта 2025
Ответ дляНепогодка
называйте вещи своими именами, мужик живет не по своим средствам, не может обеспечить жену и троих детей, слабак недалекий,вот это его и раздражает,
скорее,недалекая жена
woman Warrior• 03 марта 2025
Ответ дляКашпо
Ой, автор, то ли еще будет. Я через 25 лет совместной жизни узнала, что я содержанка, хотя работаю с 24 лет. Последние 4 года моя зарплата больше, чем у мужа. Реально я на шее у него сидела только 4-5 курс института и 1,5 года после, пока со сташим в декрете была. В 2,5 старшего ребенка, вышла на работу. Во втором дектрете крутилась, как могла, пыталась подрабатывать и тоже вещи, как вы продавала, освоила секонды. В начале войны выехала на западную с младшим, работала, тянула сама год младшего, маму, старшму помогала, оплачивала жилье на западной и коммуналку в Харькове. А теперь оказывается муж меня всю жизнь содержал
у вс другая ситуация.
Полет фантазии вашего мужа разбивается о факты.
У автора же просто нет понимания простейших вещей.
МеняАЖтрусит• 03 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
А цукерки мамі обовʼязково? Без них ніяк? Тортика домашнього спекти не варіант?
Цукерки дешевше вийдуть)
Сорока-ворона• 03 марта 2025
Друзі пізнаються в біді, а чоловік в декреті.
Він відчув Вашу залежність від нього. Треба трохи почекати, поки дитина підросте і йти на роботу. Там подивитесь, чи зберігати ці стосунки.
Поки він нічого не оцінить, щоб Ви не робили, поки Ви від нього залежні.
Сорока-ворона• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Так, грошей стало менше зараз, тому так гостро сприймає. Але я не розумію чому, бо не купую зайвого
Тому що ціни виросли, в сімʼї людей більше стало, а сімейний дохід зменшився.
А гостро сприймає, бо зʼявився шанс зайвий раз втоптати Вас, придратись. Не тому, що є причина, а тому що може собі дозволити.
Шлях до зірок• 03 марта 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Вчера испекли пирог студент
Вся семья с большим удовольствием поела.
Бюджетней некуда. Рецепт нашла слуйчайно. Хотелось что- то испечь не напрягаясь...
вы цены на орехи видели? и не у всех есть дома варенье
Пукимончиг• 03 марта 2025
Автор, то крутіться менше.
Чим більше ви ужимаєтесь тим більше вас щемитимуть.
sim_sims• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Ставиться так, як ви дозволяєте.
Знає, що йому за це нічого не буде.
ЭкстрасенсиХаЯ• 04 марта 2025
Муж ваш жлоб, это диагноз