Не любовница• 03 марта 2025

Чоловік і гроші, упереджене ставлення до мене

Я в декреті. Грошей зараз мало. Купувала в школу цукерки дітям, на дні народження діти роздають. Потім купила мамі солодке на 8 березня, чоловік сам платив, ми про це говорили. Кажу, що йду забирати солодке. Він з претензіями, яке? Кажу, ти ж сам платив, цукерки. Які ще цукерки? Ти ж купила вже! Я нагадала, він з претензіями, чому спокійно не пояснила знову. А я не розумію, чому він не памʼятає і чому не вірить мені просто так, що нічого зайвого я не купую. В таких ситуацій багато, які стосуються грошей. Образливо, бо я цьому сенсі дуже кручусь. Щось своє продам, щоб собі інше купити, стараюсь. Дітям буває теж так купую. Чому він так ставиться?
Докладальниця• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Я нічого зайвого не купую
то почніть вже купувати!
ви ж жертва, а значить ваш чоловік обов´язково стане тираном. І чим більше ви будете повторювати, що нічого зайвого не купуєте, тим більше він буде на вас нападати.
Ось так ви знайшли одне одного. Він не зміниться і ви також. Єдиний ваш вихід - це йти працювати, щоб більше не звітувати перед чоловіком за кожну витрату.
So_so• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
а если ее вообще нет -этой высокооплачиваемой работы?
Тогда один ребенок
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
А якщо є?
Тобто ви хочете довести, що для того, щоб купити цукерки один раз на рік - треба заробляти від 100 тис, не менше?
нет. надо жить по средствам. тем, которые есть на данный момент. есть деньги на конфеты -не вопрос.
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Блін, так легко сказати: йди й зароби 50 тис замість 30! Так можуть казати ті, хто і 30 тис не можуть заробити.
Чоловік не під наркозом був, але ситуації різні можуть бути. Наприклад, думав, що дружина розуміє, що, з появою дитини, виникнуть певні фінансові обмеження. Врешті, цукерки - не є товаром першої необхідності. А ще може бути так, що, коли робили дитину, то дохід був один в чоловіка, а потім раптово впав.
Як на мене, то подружжя, це коли і чоловік і дружина РАЗОМ вирішують питання у скруті, а не коли, чи то чоловік, бачучи як дружина з немовлям вибирається з сил, займає позицію: це її обов´язок, то хай крутиться, чи то дружина, дивлячись як чоловік хвилюється за фінансову стабільність родини, займає позицію: це його обов´язок, хай йде і заробить 50 тис замість 30.
Звісно, ми не можемо заробити і 10 тис, чого вже там дрібнитися. Напали на бідненького чоловічка, який тільки і вміє, що стругати дітей, так?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Правильно, треба жити по доходах. Є гроші - народжувати наступну дитину. Якщо навіть цукерки купити проблема - не народжувати.
Диверсификация• 03 марта 2025
Все просто, его задолбала такая семейная жизнь. Он пашет, денег мало. Каждая ситуация , касающаяся финансов, становится острой. Не рассчитали вы своих сил, моральных и физических. Терпите, для вас иного выхода нет
Я_з_Франека• 03 марта 2025
Ответ дляДиверсификация
Так он тоже виноват. Мог сделать вазэктомию после первого или второго. А то оба-двое не шибко умные и рожают ибо Боженька дал.
Говорю відверто• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Ви звісно ж, тексту написали багато, але ніякі цукерки не варті того, щоб зневажати та булити дружину. Раз на рік ті грьобані цукерки.
І як розумна людина, давайте не продовжувати розвивати псевдофакти, вигадані попереднім моїм опонентом. Бо можна фантазувати далі: чоловік просто не хоче підти на більш високооплачувану роботу.
На рівному місці вирішили, що з райцентру - і тепер мусолять це кілька сторінок вже.
Так давайте не вигадувати.
Автор чітко написала: з чоловіком погодили певні витрати, чоловік їх оплатив. Те, що чоловік одразу не зрозумів, що мова йде про погоджені і оплачені цукерки - так, схибив. Але, з постів автора, я не побачила, що чоловік автора відмовив в цукерках, як і булінгу. Так, гостро відреагував на уявні додаткові витрати. Але, якщо якийсь ресурс має обмеження, то на його незаплановані витрати і ви, запевняю, будете гостро реагувати. Може не вголос, але роздратування буде.
всегдаДаДа• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
А мобілізуватися ж не хочеться
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
А чого відразу в райцентрі? Напишіть ще, що в селі. Комбайнери добре отримують, як приклад. З райцентру можна найти віддалену роботу, роботу в столиці, вас послухати, то в райцентрі одні злидні живуть. Не в ерітреї ж.
Они отлично получают в сезон, только сезон это несколько месяцев.
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляМарфа Українівна
200-300 грн
За 200 не заказывают с доставкой
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
Тогда один ребенок
В этом то и проблема. Что сейчас рожают не потому, что хотят и могут обеспечить, а что б не сдохнуть и выехать
Говорю відверто• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Щодо 10 тис - не знаю. Може і можете.
А щодо дітей, то, начебто, це сумісне рішення чоловіка і дружини. Ні? Чи для вас жінка - це безмозкий інкубатор, куди, спочатку, кончили, а потім з неї дитину дістали?
Диверсификация• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Естественно, двое несут ответственность
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Рожают, что б не штурмовать окопы и выехать из этой богадельни. Зайки-лужайки давно не актуальны
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Щодо 10 тис - не знаю. Може і можете.
Все вірно ви написали в частині: спільне рішення. Тому не треба тільки жінку звинувачувати і тільки від неї вимагати.
Говорю відверто• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Так я і не звинувачую. Навпаки. Прочитайте мій першій допис в темі, де я пишу, що більше автора розумію, ніж гостру реакцію чоловіка.
Але питання автора не стільки лежить в площині: де взяти гроші, скільки, саме, в тому, що чоловік, не розібравшись, почав обурюватися.
А тут вже наплели: не хоче роботу міняти, не хоче на другу роботу йти... Може автору це й не треба. Мені, наприклад, коли скрутно в родині було, всеодно потрібно було, аби саме чоловік поруч зі мною був, а не загнаний кінь. Бо фінансову ситуацію ми виправимо, а втрачені стосунки, здоров´я і нерви - не факт.
Бавовнятий Пупс• 03 марта 2025
Не захищаю чоловіка і його ставлення до вас.
Але поведінку можу зрозуміти так:
1) для чоловіків половина наших покупок не зрозуміла і зайва, вони б в побуті обійшлися мінімумом. Тут навіть порадниці половину будь якого списку покупок викреслять.
2) ціни ростуть настільки стрімко, що якщо чоловік сам не здійснює покупки, то може не розуміти куди витікають гроші. Тому йому здається, що ви купуєте зайве.
3) можливо в нього вже нервово дьоргається око від витрат, бо його доходу вже не вистачає.
Я без власної сім´ї і живу з батьками пенсіонерами. І так як я основний годувальник, то теж дратуюсь - то мама при пранні завжди ледь не потрійну дозу прального порошку засипає, бо лінь вимірювати. То тато цілодобово телевізор не виключає. І так, я думаю як вкластися в бюджет, а він із своєю пенсією 2700 гр. може піти і купити собі фініків, цукерок, печива, бо всю основну їжу я купляю.
І це в той час, як я економлю на всьому і для мене цукерки і фініки вже невиправдана розкіш.
А жили б батьки далеко, то намагалися б на пенсію вижити.
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Хто її булить? Ситуація односторонньо викладена. Звідки ви знаєте, від чого він відмовився, щоб родину витягувати? Ці срані цукерки могли стати останнім пір´ячком, яке зломало людину.
Деякі жінки думають, що чоловік бездушна механічна істота і можно вимагати все більше і більше .
Вона з теми вийшла і відповідей на прості питання дати не може : вартість цукерок та бюджет в місяць. Про що тут говорити?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Так давайте не вигадувати.
Так почекайте, хто почав писати, що цукерки - марна трата і авторка марнотратка? Хіба не прихильники чоловіка? Саме з цього і почалися дописи? І так, молодець, по чоловічому, зриватися на слабшому, користуватися її слабким положенням.
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Та ні, тут вже наплели: і райцентр, і робота в наймі в райцентрі, і сидить на шиї у чоловіка, нехай йде заробляє, безсовісна з трьома дітьми і тримісячним немовлям (можливо, навіть менше дитині) посміла не працювати. А ще згадала: що старшій дитині 18+ .....
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
еще раз - муж живой человек, а не банкомат и тягловая лошадь. хотите вьябувать - вперед с песней. здоровья не купишь ни за какие деньги.
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Чого це середній? Може десятій, якщо на ходу придумувати, то можна і не таке нафантазувати. А може старша дитина вже всіх забезпечує, а батько гроші забирає та не дає дружині? Як вам такий поворот? Що там ще ви нафантазували?
Оце вас криє. Ви завжди так реагуєте, коли неправі виявляєтесь?
Фантазуєте ви, та й ще якоюсь хворою фантазією.
Чи ви автор з другого акка? Образ жертви не зайшов. Тепер маємо зубастого адвоката автора.
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ длявсегдаДаДа
А мобілізуватися ж не хочеться
Хочеться. Тил 20 тис. Мінус власні потреби.
Вона виживе на ці гроші з 3-ма дітьми?
Говорю відверто• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Чекайте. Я не відповідаю за дописи інших. Я ’йду’ за тією інформацією, яку виклала автор і орієнтуюся на неї.
Стосовно ’зривається’... Ну всі ми люди. Навіть найспокійніші і найвиваженіші з нас, можуть на щось необгрунтовано зірватися.
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Так про те й мова, що багато чого не відомо, а тут що тільки не придумали, он вище перерахувала всі фантазії. Звісно, що чоловік не бездушна механічна істота, а от жінка: так. Всі вимоги лише до неї.
Але сама суть в тому, що чоловік не правий, і він зривається на дружині безпідставно. Їй складніше, хоча б тому, що в неї ще гормони бушують. Але чоловіка всі виправдали, все повинна жінка: зрозуміти, вибачити, не відреагувати, заробити, не подразнювати, заробити, нічого не вимагати. Йому ж важко, а жінка на курортах з немовлям на грудях.
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Її дописів аж 5 постів, останній - хамство.
Решта додумали порадниці
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Вона виживе на ці гроші з 3-ма дітьми?
А чого тил? Можна ж і не тил
Говорю відверто• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Тут багато хто чого наплів того, що не стосуються ситуації автора взагалі.
Порадниця
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Решта додумали порадниці
Так, додумали. І мусолять це.