Не любовница• 03 марта 2025

Чоловік і гроші, упереджене ставлення до мене

Я в декреті. Грошей зараз мало. Купувала в школу цукерки дітям, на дні народження діти роздають. Потім купила мамі солодке на 8 березня, чоловік сам платив, ми про це говорили. Кажу, що йду забирати солодке. Він з претензіями, яке? Кажу, ти ж сам платив, цукерки. Які ще цукерки? Ти ж купила вже! Я нагадала, він з претензіями, чому спокійно не пояснила знову. А я не розумію, чому він не памʼятає і чому не вірить мені просто так, що нічого зайвого я не купую. В таких ситуацій багато, які стосуються грошей. Образливо, бо я цьому сенсі дуже кручусь. Щось своє продам, щоб собі інше купити, стараюсь. Дітям буває теж так купую. Чому він так ставиться?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Тут багато хто чого наплів того, що не стосуються ситуації автора взагалі.
Порадниця
Та да. Наплели і аргументують цим. Вже і вакансії передивилися
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Оце вас криє. Ви завжди так реагуєте, коли неправі виявляєтесь?
Фантазуєте ви, та й ще якоюсь хворою фантазією.
Чи ви автор з другого акка? Образ жертви не зайшов. Тепер маємо зубастого адвоката автора.
Дякую за зубастого адвоката. А ви чоловік авторки? Зайшли виправдати себе?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
еще раз - муж живой человек, а не банкомат и тягловая лошадь. хотите вьябувать - вперед с песней. здоровья не купишь ни за какие деньги.
А жінка коняка? Все стерпить, все витягне.
Вимагаю спілкування• 03 марта 2025
Все не осилила. Что там, теща в последний раз получает конфЭты от зятя? Автор уже с чемоданами и детЯми уехала к маме?
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
А чого тил? Можна ж і не тил
Можно. Але недовго. Без убд і загинувши в сірій зоні, 15 млн родина не отримає.
Вона трьох одна підніматиме?
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
так она дома с детьми, не на работе. да, тяжело в декрете. но с ног не падает от усталости. на любой физической работе еще тяжелее.
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Зайшла пояснити таким як ви і авторка, що чоловік теж людина і що ресурс його не безмежний
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
У жінки теж ресурс не обмежений - я це теж вам намагаюся пояснити.
Белая и пушистая• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
А рожать ее обстоятельства заставили?
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
А чим її ресурс вичерпується? Вона не пише, що чоловік вимагає 3 зміни блюд, ідеальне прибирання і секс щоночі.
Якщо вона має час ходити за цукерками для мами, значить веде звичайне спокійне життя декретчиці
Говорю відверто• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Ну, насправді, кожен ж бачить в описі ситуації, щось своє, що наболіло. Виходячи з цього і пише.
Мене, наприклад, опис ситуації ’зачепив’ тим, що що я з подібною реакцією з боку чоловіка стикалася. Причому, дуже болючим було те, що з родини, де я могла, гуляючи з дитиною, зайти в магазин і просто купити іграшку за 200 долл, бо сподобалася, ми майже одним махом, впали на рівень, коли витрати, рівня тих самих цукерок - були невиправдані. (Для розуміння: дитина народилася у 2013 році, а потім 2014 і саме тоді все рухнуло в нас).
Подушка, звісно, була, але витрачати її варто було дуже обережно. Ось і вийшло: чоловік нервує через те, що не може забезпечити звичний рівень життя, я нервую, бо, з одного боку, не звикла просити гроші на дрібниці, а з іншого - розумію ситуацію... Але чого точно в нас не було, то це звинувачень мене в марнотратство і чоловіка в небажанні заробляти більше. Згодом, викарабкалися.
...
Аж тут - війна, блін. Але це вже інша історія.
мимАпроходила• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Так, грошей стало менше зараз, тому так гостро сприймає. Але я не розумію чому, бо не купую зайвого
Тому що ціни зараз такі, що ніяких нервів не вистачить. Ваш чоловік в шоці від витрат, майже всі такі зараз. Просто у вас ви витрачаєте, а він почувається невпевнено, бо не знає, як заробити більше.
Вам раджу домовитися про те, що або ви йому даєте список, а він сам купує, розраховуючи свій бюджет, або він дає гроші, а ви витрачаєте без звітів.
Поясніть йому, що розумієте його, але немає сенсу псувати стосунки і нерви через щоденні витрати, бо день мине, а у стосунках між вами залишиться осад.
Вмію заміряти найкраще• 03 марта 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Вы видели, почем сейчас конфеты? Я прозрела с цены 500-600 за коробочку
Ой, мля,где? В Ле Сильпо? Рафаэлло 200 грн
Непогодка• 03 марта 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Это жесть,честно.Вы еще замужем за ним?
да все хорошо. а что именно жесть? то что я не люблю просить деньги? то что муж все базовые потребности оплачивал?
Кашпо• 03 марта 2025
Ой, автор, то ли еще будет. Я через 25 лет совместной жизни узнала, что я содержанка, хотя работаю с 24 лет. Последние 4 года моя зарплата больше, чем у мужа. Реально я на шее у него сидела только 4-5 курс института и 1,5 года после, пока со сташим в декрете была. В 2,5 старшего ребенка, вышла на работу. Во втором дектрете крутилась, как могла, пыталась подрабатывать и тоже вещи, как вы продавала, освоила секонды. В начале войны выехала на западную с младшим, работала, тянула сама год младшего, маму, старшму помогала, оплачивала жилье на западной и коммуналку в Харькове. А теперь оказывается муж меня всю жизнь содержал
Радість моя• 03 марта 2025
Навіщо родити ще дітей, коли банальні цукерки вже проблема. Згодом дітям треба буде взуття, книжки, комп´ютери...
ВільнаНазавжди• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Люди, що з вами? Конфлікт через цукерки для тещі на 8 березня - це норма?
Автор народжує третю дитину і не розуміє чому грошей не хватає, зайвого ж не купує....
Пуки-куки• 03 марта 2025
Ответ дляПарова машина
Ви ’крутитесь’, а у чоловіка 5 людей на утриманні. І гроші, як пісок крізь пальці. Не будеш тут нервовим.
Конечно. Ничего себе такой табун прокормить не то что одеть. Идете на работу . А с ребенком решайте
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Подарочные? В жестянке? Можно ссылку на 200, возьму 5
Домовенок Кузя• 03 марта 2025
Ответ дляМарфа Українівна
200-300 грн
А так?
Непогодка• 03 марта 2025
Ответ дляБелая и пушистая
А рожать ее обстоятельства заставили?
возможно реально родила чтобы мужа в армию не забрали)
Чай не пью, только кофе• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Но при этом женщины живут дольше мужчин
Почемучечка• 03 марта 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А вам по тексту не зрозуміло, що автор не в сільпо пішла за цукерками. Вони явно на замовлення, бо чоловік їх проплатив до того, але забув. Він просто перепитав про які солодощі йде мова
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Так само, як і не написано, що чоловік вкалує (гарує) Нащо ви вигадки свої постійно видаєте за дійсне?
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Но при этом женщины живут дольше мужчин
І ви в цьому звинувачуєте жінок? Чоловіки в шлюбі живуть довше, ніж холості. А жінки: навпаки.
Мудрецыха мира• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Декілька місяців
Менше танцюйте перед ним.
Лиса Патрикевна• 03 марта 2025
І для себе,і для нього ведіть зошит витрат.
Таке зараз частенько ,через обмеження чоловіків в воціумі.
Не нагнітайте і не робіть драми.
Виберіть момент нормально пояснити з аргументами
Мудрецыха мира• 03 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
А цукерки мамі обовʼязково? Без них ніяк? Тортика домашнього спекти не варіант?
Щоб тортік спекти треба щось купити)))
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
Дійсними є тільки ваші вигадки?
Про багатодітну жертву утисків зі сторони чоловіка
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Дійсними є тільки ваші вигадки?
Мої вигадки лише у відповідь на ваші. Безкінечні.