Не любовница• 03 марта 2025
Чоловік і гроші, упереджене ставлення до мене
Я в декреті. Грошей зараз мало. Купувала в школу цукерки дітям, на дні народження діти роздають. Потім купила мамі солодке на 8 березня, чоловік сам платив, ми про це говорили. Кажу, що йду забирати солодке. Він з претензіями, яке? Кажу, ти ж сам платив, цукерки. Які ще цукерки? Ти ж купила вже! Я нагадала, він з претензіями, чому спокійно не пояснила знову. А я не розумію, чому він не памʼятає і чому не вірить мені просто так, що нічого зайвого я не купую. В таких ситуацій багато, які стосуються грошей. Образливо, бо я цьому сенсі дуже кручусь. Щось своє продам, щоб собі інше купити, стараюсь. Дітям буває теж так купую. Чому він так ставиться?
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляНе любовница
Так, грошей стало менше зараз, тому так гостро сприймає. Але я не розумію чому, бо не купую зайвого
так сами же пишите - денег стало меньше. поэтому и переживает, вы же по сути трынькаете его деньги. он их зарабатывает, а вы их тратите. вот это и раздражает.
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
То ви навіть своїй мамі не можете купити цукерки, так?
Можу. Але тоді за деякими іншими питаннями в цьому місяці бюджет буде 0.
Вона ж мовчить про вартість цукерок.
І про бюджет загалом.
Вона ж мовчить про вартість цукерок.
І про бюджет загалом.
Непогодка• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
называйте вещи своими именами, мужик живет не по своим средствам, не может обеспечить жену и троих детей, слабак недалекий,вот это его и раздражает,
Освічую темряву• 03 марта 2025
Ответ дляНепогодка
А жена рожает одного за другим, оттого что какая? Умной эту женщину явно не назовёшь. Зайки-лужайки
Непогодка• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
именно это я выше и написала про нее. оба такие, какие могут быть обиды, работать надо
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляНепогодка
с чего вы взяли? может он живет как раз по своим средствам, но жена ходит и трынькает деньги налево-направо на всякие забаганки, типа конфет.
Непогодка• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
из опыта своего, когда у нас появились лишние деньги, то и в квартиру ему захотелось чтото купить новое и мне отвечает обычно - ’хочешь? покупай’. а у людей не то что свободных денег нет, на базовые потребности впритык
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляНепогодка
так что делать мужчине? с моста и в воду? или что? пойти на вторую-третью работу, чтоб жена маме конфеты покупала? не спать ночами? тянет на себе всю семью и все равно плохой, вот такая благодарность. ну так пусть семью тянет жена. ей понравится?
В гости звали?• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
Думаю, зп была бы у него повыше
20 тис, якраз на цукерки і вистачило б
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Вона ж мовчить про вартість цукерок.
І про бюджет загалом.
Вона ж мовчить про вартість цукерок.
І про бюджет загалом.
Якщо цукерки роблять 0 в бюджеті, хоч і в деяких питаннях, - то сміх, а не дохід чоловіка
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ну так, а що він хотів? Щоб тільки дружина ночами не спала і ще й зарплату приносила? Зате від ТЦК не бігає. За все своя плата.
Ответ дляЗоркая Зорро
Да, найди вторую работу, ему же армия не грозит.
Говорю відверто• 03 марта 2025
Ответ дляНепогодка
Саме так.
Коли все добре, то легко жити в мирі і злагоді. Але ж так буває не завжди. І коли скрутно, то і роздратування з´являється, і якісь непорозуміння... І, в таких ситуаціях, якісь родини гуртуються і шукають порозуміння, а якісь - шукають винних: ’ти не можеш забезпечити родину, навіть в дрібницях’; ’ти не вмієш раціонально кошти витрачати’ (це як приклад).
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
а вы на 2-х работах работаете?
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
ну всегда жене можно развестись и спокойно работать и обеспечивать троих детей. проблем в этом никаких нет, даже можно на вторую работу пойти.
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Саме так.
именно. воспринимают мужей, как банкоматы на ножках. мало денег - иди на вторую работу, или третью.
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ой ти бозе мой. Яйценосця образили. Навіть більше скажу: завжди можна не ховатися за спідницю та не народжувати стільки дітей заради відстрочення від армії. Все набагато простіше.
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
А можна знайти одну роботу, ніж 10 малооплачуваних для чоловіка.
Говорю відверто• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Та до чого тут цукерки мамі? Ці цукерки, як я зрозуміла, були погодженими витратами.
Судячи з опису ситуації: в родині автора і чоловік на ті цукерки заробив, і дружина не тринькає гроші як заманеться. Так, трохи скрутно в родині з грошима, але не критично.
Просто виникло непорозуміння. А, так як є фактори, які змушують нервувати, обидва гостро відреагували.
Мені, взагалі, щось підказує, що автор до декрету працювала і заробляла кошти, принаймні на цукерки мамі, сама. А зараз і їй ситуація некомфортна, бо треба просити гроші, і чоловікові, бо в родині +2 утриманця (дружина і дитина) і -1 джерело доходу родини.
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
Я вообще не работаю и муж не вникает в мои расходы
ну так зачем советуете то,что не пробовали?
Метровий сантиметр• 03 марта 2025
Ответ дляSo_so
Вы когда пишите, так хоть вспоминайте, что пишите в других темах. Не далее как в пятницу вы строчили, что ’слава богу, что у меня нет мужика и я живу сама и все отлично’.
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
его никто не обидел. просто если денег нет - то их нет. а не тратить куда жене захочется.
Спасу мир• 03 марта 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Просто якщо грошей немає - то йти і заробити. А не зриватися на дружині, завдяки якій він вільно ходить вулицями, за якісь цукерки. Цукерки, Карл! Як наче про якісь діаманти - настільки дороге, неосяжне для звичайного чоловіка.
мистерЛяпсус• 03 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
А цукерки мамі обовʼязково? Без них ніяк? Тортика домашнього спекти не варіант?
О ложились тетки,сто конфеты маме нельз купить,а как тут поют ,сто денег куры не клюют
Зоркая Зорро• 03 марта 2025
Ответ дляСпасу мир
так он их зарабатывает. и если например зп 30 тыс, то завтра она не станет вдруг ни с того, ни с сего 50 тыс. и надо жить на то, что есть. а не придумывать себе сказки в голове, что вот буду позитивно мыслить, больше тратить - и мне больше денег вдруг откуда-то будет приходить. спуститесь на землю.