Нетутешня• 03 марта в 09:14

Яремче, готелі зі шведською лінією?

Всим доброго ранку. Жодного разу не була в яремче. Хочу поїхати влітку. Шукаю готель щоб були сніданок та вечеря шведський стіл. Щоб не заморочуватися з харчуванням. Може хтось щось підкаже не за всі гроші світу?))
Ло Шарик• 03 марта в 13:08
Ответ дляБентливуман
А як місцеві, чи вони вже мають стійкий імунітет ?
Мої родичі їдуть по воду аж в Ворохту
автор Нетутешня • 03 марта в 14:16
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Місцеві в басейнах не плавають і в ресторанах не харчуються, як туристи.
Але їх не оминає також.
Система водопостачання і водовідведення не пристосована до такої кількості туристів.
Це тільки яремче стосується? Чи сіл поруч також?
автор Нетутешня • 03 марта в 14:17
Ответ дляЛо Шарик
Мої родичі їдуть по воду аж в Ворохту
В ворохті немає ротовірусу? А то перес...ти відпочинок якось не хочеться)))))
Ло Шарик• 03 марта в 14:42
Ответ дляНетутешня
То гірське джерело.
Швабристка• 03 марта в 14:44
Ответ дляНетутешня
Да просто не вживайте воду з під крану і з їхніх джерел, де місцеві воду набирають. Купуйте бутильовану. Я ні разу не мала проблеми з ротавірусом у Яремче. Але їхня джерельна вода викликає розлад ЖКТ. А місцевим норм, бо вони звикші до неї. Я не можу вам порекомендувати отель із шведським столом, бо ми зазвичай відпочивали в котеджах. Там була кухня і можна було замовляти по меню, дуже гарно годували. Але ця опція не була обов´язковою. Басейн доволі маленький, але проблем з ротавірусом не було. Гарно хлорували воду кожну ніч і людей відпочивало не багато