Король дивана• 03 марта в 13:42
Порадьте гарну сковорідку для смаження мʼяса / котлет
Маю сковорідку яка чудово готує яєшню , та піджарки . Але котлети нормально не просмажує , чи то такий зараз фарш не смачний , я не знаю . Тому вирішую знайти щось гарне , буду рада почути ваші поради
неДоПриличий• 03 марта в 13:45
Мені дуже сподобались сковорідки метро.
Вже майже рік користуюсь такі добротні.
Серія майстер -шеф чи щось таке
Metro professionals
Вже майже рік користуюсь такі добротні.
Серія майстер -шеф чи щось таке
Metro professionals
Король дивана
• 03 марта в 13:48
Ответ дляSo_so
Вот такая у меня, очень нравится
Дякую, сьогодні теж читала за неї . Котлети виходять нормально ?
Король дивана
• 03 марта в 13:49
Ответ длянеДоПриличий
Мені дуже сподобались сковорідки метро.
Вже майже рік користуюсь такі добротні.
Серія майстер -шеф чи щось таке
Metro professionals
Вже майже рік користуюсь такі добротні.
Серія майстер -шеф чи щось таке
Metro professionals
Я якось мимо них проходила, дивилась на них , тепер задумалась , поїду сьогодні потримаю в руках . У вас якого діаметру , не памʼятаєте ?
Нульовий сантиметр• 03 марта в 13:50
То фарш у Вас такой.. с магазина? Гелевый?
В метро покупала нержавейку тм Метро (там есть и другие) отлично! Очень нравится. Как пользоваться нерж - в Ютуб есть ролики
Король дивана
• 03 марта в 14:05
Ответ дляНульовий сантиметр
С варуса фарш , мʼясного магазина рядом нет . Тоже грешу на качество мяса в первую очередь
СкокоМнеДадите• 03 марта в 14:17
Ответ дляКороль дивана
Котлети від м´яса залежать. Сковорода смачніше їх не зробить. Все залежить від вашого вміння зробити смачно фарш.
СкокоМнеДадите• 03 марта в 14:20
Ответ дляКороль дивана
Сковорода не спасе те місиво. Я брезглива, то зроду фарш з немитого м´яса не візьму, ще і хрящі, і перемішують на фарш завжди старе м´ясо, яке лежало на вітрині не один день.
Пишу з калідору• 03 марта в 15:14
Ответ длядамаАмстердама
для мяса и котлет нужно брать сковородку с толстым дном.
У мене і на тонкій Тефаль звичайній нормально смажаться.
Тільки на невеликому вогні і під кришкою.
Фарш купую готовий у Форі, курячий.