Обстановщица• 03 марта в 15:39

Как вам такие кроссовки для женщины 50+?

Хочу маме сделать подарок.
Нужна удобная и комфортная обувь, т.к. проблемы с ногами.
ГоловнаЯ• 03 марта в 16:04
Ответ дляKhmelnichanka
Авторе, мені в попередньрму коменті вже наставили дизлайків, та пофіг. Більш зручного взуття, ніж взуття цвєї фірми,в мене не було. Зазвичай, мені все тисне, натирає , безкінечні мозолі скрізь, в тому числі і на подошві, важкість в ногах ,бо і вени,і широка стопа, і кісточки, коротше - з підбором взуття біда. А тут - все ідеально в плані зручності. М´які, легкі, гарні (жовтв взагалі симпатяжки). Для мена набагато страшнішими виглядають деякі моделі топових кросівок на конськійпідошві. Але ж іншим людям подобаєься ))). Не орієнтуйтесь на думку інших, зважайте на смак і потреби Вашої мами.
В Рікер є набагато кращі моделі. І зручні, і гарні. Маю челсі Рікер, гарна модель, виглядає модно, при цьому, зручні в носці.
Надежда наш компас• 03 марта в 16:06
Постараюсь быть тактичной.Мне 53.
У меня много кроссовок-Адидас,Пума, Соломон .Это некрасивая модель. Посмотрите в сторону Скетчерс , очень удобная обувь. Я в этих кроссовках работаю, 9 часов на ногах.
Якось так і живу• 03 марта в 16:06
Ответ дляОновлена версія
Ну нате. Не знаю правда чем вам это поможет.
Еще NB 9060, лень искать фото.
Все три пары очень удобные.
Но я их не предлагаю автору покупать, думаю они не в ее бюджете. Поэтому и написала что можно купить на свой вкус и кошелек кроссовки, которые были бы удобные и не страшные.

О чем я писала коментом выше - пост 60.
А потом эти блеклые тетки называют кросы автора страшными.
Это при том, что я сама ношу только НВ.
Но эти модели для пенсионерок в селе.
Матраскин Брат• 03 марта в 16:07
Ответ дляKhmelnichanka
У вас були кросівки Hoka, Asix? Які ви кросівки взагалі носили? А то оце ’більш зручного взуття у мене не було’ воно ж не говорить про те, що це дуже зручне взуття, просто у вас не було зручнішого.
Оновлена версія• 03 марта в 16:08
Ответ дляЯкось так і живу

О чем я писала коментом выше - пост 60.
Это при том, что я сама ношу только НВ.
Но эти модели для пенсионерок в селе.
Блеклые тетки? А у автора кроссовки какой то яркой индивидуальности?
Ну можно купить какие нибудь всех цветов радуги сразу, но опять таки не такие страхолюдские.
Olga_72• 03 марта в 16:08
Мені 53. Я ношу рікер. Дуже зручне взуття. Із серії взув і забув.
Khmelnichanka• 03 марта в 16:09
Ответ дляГоловнаЯ
В мене десь 5-6 пар взуття цієї фірми. І ось, наприклад, для мнне, якраз оті жовті зз фототавтора - і зручні і гарні ). А багатьом тут - вони страшні. Натомість,з тих моделей,що тут в коментах проронують чк альтернативу - особисто мені візуально сподобплась лиш одна. Коротше, ’ на вкус и цвет’ ... (с) ))))
Швидкоруч• 03 марта в 16:10
Ответ дляЯ погнала
Ортоп стельку не носили?
Нет.
IQ 80• 03 марта в 16:10
вполне симпатичные кроссы. я в каждой такой теме поражаюсь, как все охают, мол это даже старушки не носят. а потом выходишь на улицу, и видишь, в чем ходят сии модницы)))
ГоловнаЯ• 03 марта в 16:11
Ответ дляKhmelnichanka
Ну ось той самий Рікер. Нормальні моделі, сучасні і зручні.
Як на мене, то набагато універсальніші, ніж ті, що автор пропонує. Ці можна і під спортивний стиль, і під кежуал.
IQ 80• 03 марта в 16:11
Ответ дляKhmelnichanka
это всегда так в темах про обувь) и про одежду, и про сумки. все всё фу, а сами куда более страшное носят, и называют это трендом))
Я_з_Франека• 03 марта в 16:12
А до чого тут вік
Додекаэдр• 03 марта в 16:12
Ответ дляЯкось так і живу
Тут скорее поклонницы инкубаторских белых кед, как выше.
Все, что выходит за рамки этого, заскорузлый мозг 50+ назначает страшным.
Может быть. Или любительницы жутких гомнодавов кроксов.
Для них непостижимо как женщина (о, ужас!) в 50 лет может носить красивую, модную, яркую обувь.
Бідося• 03 марта в 16:12
Ответ дляДодекаэдр
Так почему бы не купить нормальные кеды или кроссовки?
А чому ви вважаєте що в кедах ногам з венами буде краще? чисто теоретично?
Залізна пані• 03 марта в 16:12
Ответ дляОбстановщица
Вы правы. Часто это тут наблюдаю.
Вибачте, авторе, мені скоро 48-м, я б образилася на такі убогі подарунки, у мене навіть свекруха в 70+носить більш сучасні, ну хіба ваша мама таке одобрила. Я своїй відправляю купу посилань, і прошу обрати, що подобається, зазвчиай, на формі точно б поради не питала.
IQ 80• 03 марта в 16:12
Ответ дляГоловнаЯ
они Вам кажутся более универсальными, потому что этот дизайн сейчас у всех производителей. это не значит, что они лучше тех, что в старпосте
Khmelnichanka• 03 марта в 16:13
Ответ дляМатраскин Брат
З цим не сперечаюсь. Я суто про особистий досвід. І про взуття такому ціновому діапазоні , як на фото в старпості. Кросівок з Апшого мписку в мене нема. А ось адідаси мені так натерли ноги (і не одна модель), що я тепер еонсервптор з консерваторвв ))))). Яне агітую автора ні за що. Рросто омсобисто мені вищезазначене взуття дуже зайшло.
Играю у края• 03 марта в 16:15
Ответ дляГоловнаЯ
Симпатичные. Но я к примеру не люблю пестрое. Оно подростковое какое-то.
Khmelnichanka• 03 марта в 16:15
Ответ дляГоловнаЯ
О, в мене є такі, як на 1фото :)
ГоловнаЯ• 03 марта в 16:15
Ответ дляIQ 80
Чесно кажучи, ті, що в старпості, підійдуть під дуже обмежений гардероб. Під який одяг ви їх бачите?
Бідося• 03 марта в 16:15
Ответ дляKhmelnichanka
Повністю з вами згодна. Особливо про те що рікер дуже зручний на широку стопу. У мене 23розмір, але стопа широка. То оці ботинки дуже зручні, м´які. Гарні на довгі дистанції або для роботи на ногах.
Якось так і живу• 03 марта в 16:16
Ответ дляОновлена версія
Та успокойтесь) Я вам уже ответила постом выше.
Хоть не позорьтесь, хвастаясь своим абсолютно блеклым вкусом, который у каждой первой тетки.
Залізна пані• 03 марта в 16:16
Ответ дляKhmelnichanka
Мені так скетчерси з анатомічною зайшли, зносила одні, потім ще купила, головне, щоб можна виходити день і не помітити, але саме такі моделі мені не дуже, все - особиста справа смаку і так, зараз зручність вже в пріорітеті, якщо про вік мова.
Оновлена версія• 03 марта в 16:16
Ответ дляЯкось так і живу
Покажите свои. Оценим вкус яркой тетки.
Редиска Я• 03 марта в 16:16
Ответ дляШвидкоруч
Не нравятся. Какая-то бабушкина радость.

Мне 51 год.
Я чуть старше. Такие бы не одела ни за что.
ГоловнаЯ• 03 марта в 16:16
Ответ дляИграю у края
Це я взяла, як приклад. При бажанні, і серед асортименту Рікер можна знайти щось гарне, а не лише зручне.
Бідося• 03 марта в 16:17
Ответ дляСеменівни сусідка
я б своей 70летней маме не купила
мама на підборах?
Оновлена версія• 03 марта в 16:18
Ответ дляIQ 80
И что каждая вторая в этих умопомрачительных желтых кроссовках?
ЖивунаБагамах• 03 марта в 16:18
Норм, але особисто я не люблю такі шви по верху
Головне здоровя та ноги.
IQ 80• 03 марта в 16:18
Ответ дляОновлена версія
нет, каждая вторая в убогих челсаках за 1000 грн из инсты