Язикувата Хвеська• 03 марта 2025
Яка книга з шкільної програми вам найбільше сподобалася?
З укр і зарубіжної програми.
75В• 03 марта 2025
Ответ дляNo problems
Из укр. лит мне ещё нравилось про безумную семейку, где у них ещё груша росла. Не помню название.
Кайдашева сім´я?
75В• 03 марта 2025
Мені Григір Тютюнник ’Вогник далеко у степу’.
Це невеликий твір. Але там гарна українська мова і чудово описано абрикоси.
Леди_на_драндулете• 03 марта 2025
Мастер и Маргарита и Кайдашева семья. Но я давно училась из того, что выше написано не все мы учили.
Борщичок• 03 марта 2025
Ответ дляNo problems
Кайдашева сім´я
nabludatel• 03 марта 2025
’Маруся Чурай’ Ліни Костенко - чудова багата мова і страшна правда життя, де голови воїнів на палях, а пристосуванці готові жити при будь-якій владі, а на інших плювати (як теперішні колаборанти і матрьохи).
’Тигролови’ Багряного - тема репресій українців висвітлена як динамічний пригодницький роман, де переслідуваний українець тікає від своїх катів, має шанс на краще життя НЕ в совку.
’Три товариші’ - найромантичніша дружба з усього, що я будь коли читала.
’Старий і море’ - просто сльози весь час читання.
Огірок та Помідорчик• 03 марта 2025
Лісова пісня Лесі Українки
Преступление и наказание Достоевского, Война и мир. Но я школу окончила в 95,
Дело было давно• 03 марта 2025
’Зачарована Десна’: прокльони баби Марусини за морквочку - то солодкозвучна пісня!
Попельшка• 03 марта 2025
Мне понравилось абсолютно всё творчество Ивана Франка. Я его прозой просто часами зачитывалась - хотя её не задавали, в школе говорили только стихи его учить - сама взяла книгу в библиотеке.
Когда ездила во Львов, я посетила музей Франка - очень интересный.
Папобус• 03 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Ага, Мотря найчастіше пише
Нє, не Мотря, свекруха Кайдашиха)
Анонім-ка• 03 марта 2025
Ответ дляДело было давно
Теж перечитувала, сміялася.
Але є ще суча ний твір ’Родаки’ Кешелі, там Фіскарошка цю бабу в прокльонах переплюнула:)
Дело было давно• 03 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Теж перечитувала, сміялася.
так, ’Родаків’ ніжно люблю також, а є ще ’Поліські булиці’ Юрія Збанацького (сучасні з ’Зачарованою Десною’) - збірка оповідань про Каленика Переплигнигопченка, того ж духу
ОдинРазНадетое• 03 марта 2025
Лісова Пісня, до сих пір знаю великі уривки напамʼять
Майстер і Маргарита
Перевтілення Кафки дуже зачепила, шкода було головного героя до сліз(
Майстер і Маргарита