Зорієнтуйте по вартості медичних страховок індивідуальних, що покривають аналізи, обстеження (типу УЗД) та медикаменти чи чекап.
Була раніше від Арсеналу робоча (близько 10тис), та індивідуально вони не укладають договори.
Розкажіть про свій досвід з цифрами.
місто Київ
Дякую
Розкажіть про свій досвід з цифрами.
місто Київ
Дякую
Как_б_не_так• 03 марта в 17:03
Якщо Вам тільки чекап і ліки, то індивідуальна страховка не окупиться
Бува і таке• 03 марта в 17:57
Уніка - не раджу. Пішла до терапевта із скаргами на скачки тиску, задишку, запаморочення. Призначив терапевт ендокринолога, невролога , УЗД ЩЗ, ендокрінологічніі обстеження - не ухвалили НІЧОГО! Сказали стан не є гострим, розбирайтеся планово за свій рахунок.
Файна цьоця• 03 марта в 18:03
Ответ дляБува і таке
У мене Уника 2 рік . краще ніж була до того Альфа і щось ще.
Бува і таке• 03 марта в 18:15
Ответ дляФайна цьоця
А які випадки вона вам покрила реальгно? Тому що я тут після відмови аналізувала і вийшло що за 8 міс було покрито лише 2 застуди + 1 ЗАК.
Жодне УЗД не покрилося, жодне звернення до вузького спеціалиста не ухвалилося.
Ответ дляБува і таке
це взагалі жесть(
Бува і таке• 03 марта в 18:18
Ответ дляMarincho
це взагалі жесть(
Отож( І за все це я заплатила 23т грн на рік... воно того точно не вартувало, я свої застуди і сама могла оплатити, там пара тисяч, не більше.
Файна цьоця• 03 марта в 18:41
Ответ дляБува і таке
я чаще всього ходжу до терапевта, іноді до уролога, і невропатолога, гастроентеролога. Покривають пцр на ковід, аналізи, бакпосеви, 1 раз аналіз на астму (дорогой), чистка зубів 1 раз в рік. не покривають бади, ади, снодійне. а так спокійно всі ліки від застуди, 1 раз антибиотик безкоштовно був.... проблем меньш ніж покриття. кт по стоматології. ренгтгени. узд шкт покрили і тощо.
1 раз був пульмонолог
Файна цьоця• 03 марта в 18:51
Ответ дляБува і таке
Забула. Ще покривають процедури типа масажа. курс - 10 днів на рік
Бува і таке• 03 марта в 19:19
Ответ дляФайна цьоця
1 раз був пульмонолог
яка у вас страховка і скільки вартувала? це індивідуальне чи корпоративне?
Бо ви якісь неймовірні для мене речі розповідаєте
Файна цьоця• 03 марта в 19:47
Ответ дляБува і таке
корпоративна і недешева
Бува і таке• 03 марта в 22:27
Ответ дляФайна цьоця
корпоративна і недешева
І навіщо тут ця інформація, якщо автор шукає індивідуальн страхування?
Файна цьоця• 03 марта в 22:34
Ответ дляБува і таке
а з індівідуальними все просто. їх просто нема. максімум в привате і тощо