Я_з_Франека• 03 марта 2025
Екз. Є питання......
Репродуктолог пропонує стимуляцію, в нас і жіночий і чоловічий фактор...ну і вік. Чоловік на сході, в любий час приїхати не зможе, але лікар сказала починати з мене.... Хіба не логічніше взяти його матеріал, заморозити, а потім вже мене стимулювати ? Хіба не краще ембріони морозити, ніж яйцеклітини?
Бабайко• 03 марта 2025
Однозначно лучше эмбрионы. А ещё лучше без заморозки хоть одно ЭКО сделать, а остальные заморозить.
Вообще лучше заморозить сперму и делать ЭКО без привязки к приезда мужа.
Я_з_Франека
• 03 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
А как Вам врач ответила на этот вопрос?
Ну так ж написала, що лікар вважає що з мене треба почати
Грамотний хвіст• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Нет, я о причинах, почему с Вас. Может у врача есть какая-то логика.
Я_з_Франека
• 03 марта 2025
Ответ дляБабайко
Дякую! Я зараз дуже в роздумах, і часу не багато. І не розумію, чому лікар так сказала. От підказує мені моє чуття, що саме так як ви написали, треба робити
За ким я буду?• 03 марта 2025
Заморозьте сперму і проводьте стимуляції в будь який час.
Чоловік нехай залише вам довіреність і зможете пройти всі етапи програми без його фізичної присутності
Я_з_Франека
• 03 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Вона тільки переживає за те, що можливо буде мало яйцеклітин, бо в мене ще кіста в яйнику. Але таке враження, що їм просто вигідніше, паро раз стимулювати, потім заморозити...тим більше, що вона сказала, що незнає скільки раз прийдеться стимулювати. Хоча в мене по аналізам все ок.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ви почніть, може з першого разу не дістануть клітин.
Я_з_Франека
• 03 марта 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
І таке може бути?🥲
За ким я буду?• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
І таке може бути?🥲
Не налаштовуйтесь навіть на таке
Вірте в краще і не слухайте негативні історії.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
І таке може бути?🥲
Та все може, а на УЗД скільки у вас фолікулів?
Бабайко• 03 марта 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Мой муж прямо в клинике подписал такую бумагу. У них есть формуляр.
Бабайко• 03 марта 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Та прям. Это уже вообще тяжёлый случай
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 марта 2025
Ответ дляБабайко
Та прям. Это уже вообще тяжёлый случай
А ви робили ЕКЗ?)
Бабайко• 03 марта 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А ви робили ЕКЗ?)
Да. 14 лет назад.
Получили 36 яц, 16 эмбрионов дожили до 5ого дня, 2х подсадили, 14 заморозили.
Была гипер стимуляция, 5 дней до переноса капельницы ставили.
За ким я буду?• 03 марта 2025
Ответ дляБабайко
Знаю, що зараз потрібна нотаріальна довіреність.
Тоді присутність чоловіка не потрібна точно.
Бо перенос ембріона теж не зроблять без його згоди. А так автор може сама підписати дозвіл на розморозку і перенос.
Дозвіл на пгд або утилізація теж погоджується обома партнерами.
Тому заморожена сперма+довіреність вирішує всі питання. Більше в клініку фізично чоловіку можна не приходити.
Але бланк довіреності краще в клініці взяти
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 марта 2025
Ответ дляБабайко
Да. 14 лет назад.
Отлично, раз у вас так вышло, значит и у автора все будет отлично👌
Грамотний хвіст• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Вот в этом и есть её логика. Тогда правильно, возможно стимуляция не принесет ожидаемый результат. Сколько у Вас амг?
Бабайко• 03 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Но этому никак не помешает заморозка спермы и потом независимость от приезда мужа.
Я_з_Франека
• 03 марта 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
В одному яйнику останній раз було 9
За ким я буду?• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
А яка кіста у вас? Ендометріоз у вас?
Хто вам лікар і яка клініка?
Грамотний хвіст• 03 марта 2025
Ответ дляБабайко
Я так понимаю, что это сделают когда муж приедет, это может быть и через 3-6 мес, а если амг очень низкий это может реально иметь значение.
Я_з_Франека
• 03 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Можливо, але...
Амг 2,25
Грамотний хвіст• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Можливо, але...
Амг 2,25
Это прекрасный амг, тогда не совсем непонятно почему так.
Бабайко• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Можливо, але...
Амг 2,25
Автор, когда реально может приехать муж в клинику?
Это возможно быстро - ну в период вашей стимуляции?
За ким я буду?• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Можливо, але...
Амг 2,25
У вас гарний амг і 9 фолікул тільки в одному яйнику теж хороший варіант.
Тому йдіть з впевненістю в успіх.
Все має бути добре
Ви по нсзу чи платна програма?
Тому йдіть з впевненістю в успіх.
Все має бути добре
Ви по нсзу чи платна програма?
Бабайко• 03 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Я_з_Франека
• 03 марта 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
А яка кіста у вас? Ендометріоз у вас?
Хто вам лікар і яка клініка?
Так, ендометріоїдна кіста в лівому яйнику, немає лівої труби. По суті, я сама можу завагітніти, але погана спермограма🥲
За ким я буду?• 03 марта 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Має бути хороший результат у вас. Якщо у вас є сумніви щодо лікаря, то візьміть може консультації онлайн у інших репродуктологів і з іншої клініки для другої думки на вашу ситуацію.
Бо трохи не зрозуміло чому ваша так скептично налаштована, коли вона ще не пробувала вас стимулювати
Я_з_Франека
• 03 марта 2025
Ответ дляБабайко
Він має виходи на передову, тому незнаю, чи можна буде підлаштуватись...тому це так ризиковано)