nennsi• 03 марта 2025

Трамп вже не обіжається.. Нові хіти

Трамп не хоче, щоб президент України Володимир Зеленський йшов у відставку після їхньої сварки в Білому домі.про це в інтерв´ю CNN заявив міністр торгівлі США Говард Лютник.’Ні, він не втручається в українську політику. Він хоче бути миротворцем’, - запевнив у відповідь міністр торгівлі США.

Також він додав, що Трамп ’обміркує, що робити і як реагувати’ в контексті подальших кроків і можливого припинення допомоги Україні.

’Він збирається з´ясувати, які інструменти він може використати щодо Росії і які інструменти він може використати щодо України, щоб змусити їх сісти за стіл переговорів’, - розповів Лютник.https://www.rbc.ua/rus/news/tramp-hoche-shchob-zel...
Argesha• 03 марта 2025
Та він ні на кого ні абіжаєцця, маньч)
Подрысь• 03 марта 2025
Ответ дляAsya.od
Йому б на біполярку перевіритися
я давно говорила, что она у него четко прослеживается
Подрысь• 03 марта 2025
Ответ дляnennsi
Який імпульсивний мужик!Такий і в сексі був по молодості
три жены за душой
Апель-синка• 04 марта 2025
Ответ дляnennsi
у вас с ним по молодости был секс? конкурентка Меланки?
viter33• 04 марта 2025
Ответ дляБасина
Там наче Мерц мав їхати до трампа. У спортивках і майці-алкоголічці))
Мерц ще не прем’єр
І ’прем’єріада’ може бути довгою - в кращих традиціях демократії(((
І Маск з синком Трампа будуть щодня писати в Х, що ’Альтернатива’ -то правильні чуваки (бо хочуть дружити з хуйлом), всі решта - реакціонери, розпалювачі війни і фашисти
Екатерина27• 04 марта 2025
Ответ дляVivaForever
На самом деле американцы проголосовали не за Трампа а против демократов, задрала уже их эта пропаганда ЛГБТ и прочие минусы всеохватывающей демократии, теперь мають те що мають
Никого на напоминает?
VivaForever• 04 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Никого на напоминает?
Ага)
Басина• 04 марта 2025
Ответ дляЕкатерина27
Никого на напоминает?
Чужий негативний досвід людей нічого не вчить. Завжди всі хотять свої граблі(((