ЛижТолько• 03 марта в 23:25
Дитину в садку хлопець вдарив кулаком у серце
Дуже сильно плакала, сказала дуже боліло, ще й впала і головою вдарилась.
Пройшло 3 тижні, сьогодні каже, що болить серце((( що це може бути? Завтра підемо до сімейного тільки за направленням до кардіолога.
сладкий_ноябрь• 04 марта в 07:33
Ответ дляЛижТолько
А ви мабуть думаєте, що на битві екстрасенсів?
Ні, скоріше за всього в цирку шапіто.
сладкий_ноябрь• 04 марта в 07:34
Ответ дляТану на сонці
Ну вы сразу зека на будущее воспитываете, это видно) все кто меня в школе обижал, уже имеют не одну судимость. А на тот момент мамки орали шо ’оннимог!’
Страшно подумати про те, в якому оточенні ви виросли.
пу_пугренчик• 04 марта в 07:49
Ответ дляМочалкин блюз
Была у меня похожая история.
Тут нужно действовать решительно, я сразу всех на уши подняла. В итоге воспитательницу уволили, в детском саду начались проверки и заведующую отстранили. Тот малый обидчик после общения со мной наверное по сей день заикается вспоминая меня, а на его родителей натравила соц. службы.
Сколько раз потом мне звонила его мать и просила забрать заявление уже и не вспомню. В итоге этого буйного забрали из сада, а другие родители сказали мне спасибо
Будьте решительны в своих действиях!
Если б так можно было и всех неадекватных забрали с садов и школ.
А куда их потом?А некуда.Увы.
Гопница-Советчица• 04 марта в 08:03
Ответ дляЖена миллионера
Это ее работа! Не может, пусть идёт консьержкой, там такого не требуется! А если б ребенок убился, к примеру, это секунда дел? Все нормально? Дальше б работала? Ну не может она уследить за всеми??
Неадекватные дети проблема, тут согласна, но эти проблемы тогда тоже надо поднимать, а не ждать беды. Он вчера в грудь ударил девочку, а завтра в висок лупанет, понимаете?
А на її місце ви працювати підете? Зарплату знаєте?
А то що, інколи за дітьми не догледіти можуть батьки, коли зп одним дивляться?
Гопница-Советчица• 04 марта в 08:07
В темі одразу- маніпуляція. Дитину- хлопець вдарив. Точно хлопець? Чи може також дитина?
Дикая Роза• 04 марта в 08:08
сердце не может болеть от такого.
я бы переживала за молочные железы, вот они могут. Тем более только на стадии формирования.
ТаПрямТам• 04 марта в 08:29
Спочатку йдіть до лікаря, потім створюйте тему. Для чого вам читати 8 сторінок різних припущень і критики?
Жена миллионера• 04 марта в 08:31
Ответ дляУкраїнська Мрія
ВИ з якої планети? ВИ колись пробувлаи релаьно щось зробити з неадеквашками в групі чи класі? На таких дітей впливу ніякого. Батьки кажуть - він нормальний. Навіть довідку принесуть. І все.
Пробывала, убрала неадеквата из класса ребёнка.
Жена миллионера• 04 марта в 08:32
Ответ дляпу_пугренчик
Напрмер, ’ воспетка’ в помещении 25м в 5 метрах от конкретной девочки, наклонилась к другому ребенку, заправить майку в шорты.
Вышла пописать.
Успокаивает другого плачущего ребенка, их ведь не двое, а 20.
Зазвонил телефон, одна из мам решила, что с Кусеньки надо снять кофту, человек ответил на звонок.
И так далее.Ударить это 5 секунд.Это не 12 раундов драка.Занес и ударил.Да в тулете дети могли быть оба.Или воспитатель кому штаны записяные меняет.
Бесит ваш бред.
Вышла пописать.
Бесит ваш бред.
Ну беситесь, только там нянечка и воспетка в группе минимум, дети должны быть под присмотром ежесекундно. Представляете?
Жена миллионера• 04 марта в 08:34
Ответ дляГопница-Советчица
Не пойду и мне плевать на ее зп, если не нравится, может найти другую работу по душе, а не работать непойми как под лозунгом - ну мало ж платят🤦♀️
бЭйбА• 04 марта в 08:56
Ответ дляБелая и пушистая
Дочка моей знакомой тоже в садике и дома всех бьет. Знакомая ничего не может поделать, они с мужем нормальные интеллигентные воспитанные люди. Эта дочка в садике с 8 до 19, на выходных ужас, что дома творит, няня сразу уволилась. Удивляюсь, как ее еще не выгнали из частного садика
ну дети - зеркало родителей. в кого она такая оторва - цыгане подбросили? дома в жопу дуют, по головам ходить разрешают, а потом - ой, в кого она такая?
А ось і я• 04 марта в 09:07
У нас була подібна ситуація, але до лікаря ми пішли одразу. У дитини в анамнезі ще й була операція на грудній клітині. Діагнозтували забій. Це так на ній відпрацьовували новий удар вивчений на гуртку бойових мистецтв.
Мене дуже вражає, що зараз в таких випадках захищають в першу чергу агресора: він може бити інших дітей скільки схоче. Його батькам байдуже, деякі навпаки пишаються - який ’альфач’ у них росте. Але ж не дай боже на його адресу щось скажуть батьки постраждалих!
В моєму дитинстві все вирішив саме похід мого батька в школу і дуже ввічлива спокійна розмова з хлопцем, який тероризував не тільки всіх дітей, а й вчителів. Він мені так ніколи і не зізнався, що саме він йому сказав. Але як пошептало.
Крошка Енот• 04 марта в 09:17
Ответ дляА ось і я
Ви абсолютно праві! Агресора треба наказати! Я давно теж створювала тут тему, коли десятикласник штовхнув мого сина 5-ти класника до стіни, діагностували струс мозку. І,на моє здивування його батьки виправдали його дії- бо мій син чуть не зачепив того, коли біг. Це такий захист був
Я не писала заяву до поліції, але це тільки тому, що слава Богу у сина не було ускладнень. Життя наказало ту дитину, тільки в мене було здивування від слів його батьків: нападник і агресор ПРАВИЙ, бо раптом мій 5-ти класник зачепив би їхнього 11-ти класника...
Смурфетта• 04 марта в 09:33
Ответ дляЦирк на дроті
Выше есть такая маман. Но неадекватной называет меня. От осинки не родятся апельсинки
Так нічого хорошого для своєї дитини такі не роблять. В моєму класі колись було таких двоє. Один після школи коли мами не було поряд почав бикувати і його зарізали, а інший все життя по тюрьмам. Може хтось з таких дітей і виб´ється в люди, але їм буде вкрай важко.
Мочалкин блюз• 04 марта в 09:41
Ответ дляпу_пугренчик
А куда их потом?А некуда.Увы.
А почему вас волнует куда их денут? Выкинут из сада/школы и хорошо. Дальше не моя проблема, для это есть специальные службы, пусть они и занимаются этим ребенком
Мочалкин блюз• 04 марта в 09:44
Ответ дляУкраїнська Мрія
Была у меня похожая история.
Будьте решительны в своих действиях!
Українська Мрія• 04 марта в 09:54
Ответ дляМочалкин блюз
Была у меня похожая история.
Будьте решительны в своих действиях!
Ви серйозно вважаєте, що трирічна дитина настільки усвідомлює свої дії та наслідки дій, що її треба лякати до заїкання?
Соцслужби не прилітають за першим дзвіночком – вони зазвичай включаються в гру, коли ситуація вже реально ахова. Якщо вони втрутилися у вашому випадку, значить, там було не просто ’ой, діти в садочку драчку влаштували’. Бо в більшості випадків, навіть коли є реальна проблема, соцслужби реагують повільно і неохоче. Так що тут явно наклалося кілька факторів, а не просто одна випадкова бійка між малими. Отже ваш приклад не метод вирішення проблем агресії дітей в колетивах.
Мочалкин блюз• 04 марта в 10:19
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я умею заставить выполнять мои требования, иначе все будут сидеть, разводить руками и говорить, что это сложно.
У тех кто бездействуют, проблемы будут вечно...
Українська Мрія• 04 марта в 11:01
Ответ дляМочалкин блюз
Ок, ви молодца, ми вашу наполегливість вже оцінили.
Я писала про те, що описаний вами випадок не є реально робочим базовим методом вирішення проблем недеквашок в дитячих колективах якщо там немає очевидного діагнозу та асоціальної родини.
Якби було так просто позбутися усіх наедекватів в дитячих колективах то батьки, і тим більше вихователі-вчителі, давно б це зробили. Вони то не роблять не тому що гірші за вас, а тому що там ця проблемна дитина не має явного психіатричного діагнозу, а батьки нормотипічні.
ЛижТолько
• 04 марта в 11:06
Ответ дляА ось і я
Забій грудини? З серцем все ок було?
ЛижТолько
• 04 марта в 11:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, скоріше за всього в цирку шапіто.
У вас мабуть анонімний бан. Ви так намагвєтесь всім свою думку нав´язати, це вже друга тема де я це помічаю за вами
А Я Самая Самая• 04 марта в 11:12
Зробити рентген - можливо тріщина чи перелом ребра. А потім спостерігати.
Золота орда• 04 марта в 11:59
Ответ дляА ось і я
а ваш батько не имел права разговаривать с мальчиком без его родителей или школьного психолога,пусть даже кл.рук-ля.
ничего геройского ваш папка не сделал.прийти запугать пацана это такое себе г...
пусть бы с Усиком пошел поговорил)))
Моторошні троянди• 04 марта в 13:08
Ответ дляГопница-Советчица
Не нравится зарплата - на выход. Никто не держит
А ось і я• 04 марта в 13:21
Ответ дляЛижТолько
Забій грудини? З серцем все ок було?
Так. З серцем все ок.
Мочалкин блюз• 04 марта в 17:24
Ответ дляУкраїнська Мрія
Есть психические отклонения у агрессивного ребенка или нет, по сути не имеет значения.
Для того, что-бы добиться исключения проблемного ребенка из детского коллектива в первую очередь важна активная позиция родителей других детей, а также педагогического состава.
Поставить проблемного ребенка на специальный учет и осложнить жизнь его родителем не составляет особого труда, главное своевременно начать заниматься этим вопросом.
Фея_3уровень• 04 марта в 17:42
Ответ дляЖена миллионера
В первую очередь дать люлей воспетке, почему это дети дерутся, где она в это время?!
Идти к врачу и все проблемы решать за счёт родителей того мальчика.
Просто ужас! Понарастят непойми кого, а они себя в обществе вести не могут! Ужас!
Два тижні пройшло. Яких батьків, якого хлопчика. Що ви їм надасте, слова дитини, що щось там було? Вихователь скаже, що не було. Хлопчик скаже, що ’дитина’ придумала. Зразу треба було вирішувати
Фея_3уровень• 04 марта в 17:47
Ответ дляЦирк на дроті
Речь идет о ребенке детсадовского возраста, вы заметили? Какие контрольные? Не врут в этом возрасте о боли.
Ребенок у меня тоже детсадовского возраста. Всегда говорит правду.
Ви смішна? Я як почну свого слухати, що де і скільки в нього болить, то можу в лікарню переселятися. З останнього ’шедевру’ - ’кісточка зламалася’, а як треба щось робити, що він не хоче - взагалі всенькмй хворий на всі болячки в свої чотири
Фея_3уровень• 04 марта в 17:55
Ответ дляЦібаФу
Не перекладайте виховання дітей на вихователів.Битися вчать не вихователі а батьки.По факту в садочку пошкублися два сопляки,яких батьки не виховують а винувата вихователь?
У садочку? Так, вихователь. Дітей віддають під її нагляд, це навіть не школа.