Чому Україна вимушена робити безліч кроків, віддавати копалини, щоб її перестали вбивати. А той хто вбиває просто чекає коли той хто хоче миру у світі змусить Україну все це зробити. Це якийсь сюр…
Цей світ не врятувати, просто розпач…
сладкий_ноябрь• 04 марта в 07:37
А чому ви вирішили, що нам повинні допомагати безкоштовно? Якби не підтримка Америки і Європи, то вже б не було України.
Але ж ні, знову щось не так.
А скільки бабок напиз@лось, відбилось, купа підрозділів, які існують лише на паперах, заробіток на безвісти зниклих, і тд. Ви думаєте про це ніхто не знає? Ви думаєте від а ого хочеться допомагати ще більше?
Ви знаходитесь в якійсь іншій реальності, де всього цього не має?
Але ж ні, знову щось не так.
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
В Афганістані все те саме було. Мертві душі, підрозділи на папері, на які гроші виділялись, на всьому наживались. І угода про копалини так само була...
Ответ дляАnnеt
принудят нас к ’миру’ на людоедских условиях, заткнут и прикажут больше по возврату территорий не смыкаться, поснимают с раши санкции, починят/запустят Северные потоки и будет у всех с рашей, дружба-жвачка и взаимовыгодная торговля.
Ну та вже не хочуть тратити на нас гроші. Хазяїн барін
Ответ дляМаМарго
Ну в 19 році народ повівся на легкі рішення.
Те саме зараз і в сша.
Тупий народ забув що таке вмирати на морозі в окопах і пухнути з голоду в своїй хаті, так от і результат
Те саме зараз і в сша.
Треба було байдену не затягувати війну. Завдяки ньому росія розвинула впк і укріпилась. І тепер світу приходиться з цим рахуватися. А Європі не варто було розкормлювати путіна ці 30 років
ellllena.ua• 04 марта в 07:53
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
По-вашему, отдать третий в мире запас ядерного оружия взамен на гарантии безопасности и целостности границ - это бесплатно?!
ellllena.ua• 04 марта в 07:55
Ответ дляlilu1990
Конечно, где такое было, чтобы колония сама собой распоряжалась.
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
чого на безкоштовно роззброїли?
Natal_ka91• 04 марта в 07:57
Бо все має своє логічне завершення. Ніхто не буде допомагати вічно. Сильні світу цього диктують свої умови, Трамп особливо не приховував свої плани. Якщо ми не стали сильними у воєнному плані, погрузнувши в корупції - тепер маємо те що маємо. Дай Боже зберегти те, що є.
Natal_ka91• 04 марта в 07:58
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
100%
Just a crow• 04 марта в 08:00
По правді кажучи в світі все може бути, навіть отак як зараз, нами грають, а ми зробити нічого не можемо, бо для них наші людські слова не мають ніякої сили.
Ответ дляNatal_ka91
Є корупція.Зберегти її?
ellllena.ua• 04 марта в 08:03
Ответ длясладкий_ноябрь
Але ж ні, знову щось не так.
Удалено администрацией...
Ответ дляJust a crow
Уже было, совсем недавно, евреев грузили в вагоны и отправляли в камеры, европа делала вид что ничего не знает или очень обеспокоена. Кто то с берлинского вокзала ехал в швейцарию на курорт, а кто то с того же воезала в лагерь
Just a crow• 04 марта в 08:07
Ответ дляdiana32
Для них всіх звичайні люди це іграшки, які якщо не приносять їм добру користь, то й не потрібні.