Светик63• 04 марта 2025

Я не розумію. Це як сон. Такого в світі не може бути.

Чому Україна вимушена робити безліч кроків, віддавати копалини, щоб її перестали вбивати. А той хто вбиває просто чекає коли той хто хоче миру у світі змусить Україну все це зробити. Це якийсь сюр…
Цей світ не врятувати, просто розпач…
Мандарина• 04 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
Удалено администрацией...
По мнению многих украинцев, белорусы живут ужасней некуда. Так что 🤷‍♀️
еліт• 04 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
По-вашему, отдать третий в мире запас ядерного оружия взамен на гарантии безопасности и целостности границ - это бесплатно?!
Кто то положил в карман большую сумму, как и сейчас
Seehund• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Буде і про нас сьогодні
Он прямо маньяк с идеей фикс.
еліт• 04 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
Удалено администрацией...
И жывы семьи и цены не европейские
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляSeehund
Он прямо маньяк с идеей фикс.
Дуже злопамʼятний нарцис і з цим треба працювати. Блін
Манула• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
В Афганістані все те саме було. Мертві душі, підрозділи на папері, на які гроші виділялись, на всьому наживались. І угода про копалини так само була...
Вночі прокинулася, почитала новину, перша думка про Афганістан сплила
Natal_ka91• 04 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Є корупція.Зберегти її?
Території, а найголовніше - людей
Natal_ka91• 04 марта 2025
Ответ дляМанула
В мене теж(( і пісню Скрябіна - Нас кинули...
Манула• 04 марта 2025
Ответ дляNatal_ka91
Так і є
Николь1986• 04 марта 2025
Ответ дляМаМарго
Росія вже ослами воює.
Нас просять здатись на фініші.
Только у них ослов больше, чем у нас людей в 20 раз. И, к сожалению, у них не только ослы...
Николь1986• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Буде і про нас сьогодні
Во сколько это шоу у нас будет?
diana32• 04 марта 2025
Что там Кулеба уже взял лопату и билет на самолёт?
мама Крольчиха• 04 марта 2025
Ответ дляНиколь1986
Во сколько это шоу у нас будет?
Вчера тут писали, что по- нашему это 4 утра 5го числа
mari_klim• 04 марта 2025
Ответ дляМаМарго
Ну в 19 році народ повівся на легкі рішення.
Те саме зараз і в сша.
Тупий народ забув що таке вмирати на морозі в окопах і пухнути з голоду в своїй хаті, так от і результат
Доречі, зараз Зеленському і його виборцям Трамп каже тими ж словами, що й Зеля казав: треба бачити мир в очах путіна і домовлятися. Все як обіцяв, хай тепер відчують те, що відчували тоді на стадіоні інша сторона, котрі розуміли до чого це доведе і попереджували тих, котрі були за ’мир’ з парашею
lilu1990• 04 марта 2025
Ответ дляМаМарго
Росія вже ослами воює.
Нас просять здатись на фініші.
Знову ця дибільна пропаганда. Ми без американської зброї і до літа не продержимся зато ха ха ха росія ослами воює. Як смішно

У росії є незаперечний козир якого немає у нас - надійний і послідовний партнер Китай
lilu1990• 04 марта 2025
Ответ дляmari_klim
Та всьо трамп розуміє, йому це просто не цікаво. Він думає шо зможе відліпити росію від Китая. Ну подивимось
Сінабон• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Буде і про нас сьогодні
Це буде завтра вранці, за нашим часом
Ishoy• 04 марта 2025
Как интересно все перекрутили, что виновата оказывается Америка во всем.
Никто не вспоминает, что до нападения в 2022 было 8 лет военных действий на нашей территории. За эти 8 лет не то что не наладили новое военное производство, так еще и уничтожили и распродали старое. Про разминирование территорий даже молчу. Подготовилась идеальная почва для вторжения.
ёжовые рукавицы• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Треба було байдену не затягувати війну. Завдяки ньому росія розвинула впк і укріпилась. І тепер світу приходиться з цим рахуватися. А Європі не варто було розкормлювати путіна ці 30 років
А може все йде за планом?
Кросівки оригінал• 04 марта 2025
Бо нема ніякої справедливості, а я три точки впливу на світ, Китай, Америка і росія, от Трампу і потрібні «друзі» проти Китаю. Впливу на путіна в нього нема, але хуйло не хоче переговорів з Зеленським, от він і давить…. вони хочуть вибори і іншу людину
Справедливості не буде ніколи
NatRad• 04 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
Вам сколько лет? Это обычный процесс. Мир не справедлив изначально.
Мир справедлив. Все получают по заслугам.
lilu1990• 04 марта 2025
Ответ дляёжовые рукавицы
А може все йде за планом?
Коли у тебе Китай екзистенційний враг, який отримує союзником росію - то це не схоже на вдалий стратегічний задум
Птицекрыл• 04 марта 2025
Ответ дляIshoy
Да да и сами себя бомбили
А сейчас мирно подпишем соглашение и сами все добровольно передадим, рашке земли , а штатам рессурсы
Добровольно от чистого сердца
И никто в будущем не упрекнет, что будапешский меморандум был нарушен, все сами отдали . Вот она политика
Конечно Зелю плющит, под такой хренью свою подпись оставить, запечатлиться в истории
Дева Мария• 04 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
Удалено администрацией...
Мы никогда не жили как белорусы ,
_Злата Ibra_• 04 марта 2025
Ответ дляArgesha
Так, рожеві окуляри б´ються склом всередину.
У світі якось так: сильніший буде робити те, що вважає за потрібне. І де там правда і справедливість - нікого не піпчить.
Скорее бы армагедон. Пусть все...
kissaniya• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Давайте Милании что ли напишем
_Злата Ibra_• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Світ цинічний. Править капітал. А зараз ще зміна світового порядку і ми на ’передку’’. Заспокойтеся і робіть, що від вас залежить.
Надіюся, за чорною полосою - біла
А белая какой будет? И когда? Через лет 100
_Злата Ibra_• 04 марта 2025
Ответ дляSeehund
Ладно все бяки, несострадательные, а что сделала сама Украина, чтобы как-то меньше зависеть от помощи из вне?
Ничего
_Злата Ibra_• 04 марта 2025
Ответ дляАnnеt
принудят нас к ’миру’ на людоедских условиях, заткнут и прикажут больше по возврату территорий не смыкаться, поснимают с раши санкции, починят/запустят Северные потоки и будет у всех с рашей, дружба-жвачка и взаимовыгодная торговля.
Это да. А потом через пару лет россия заберёт и все остальное. Ну скорее всего тихо, как Крым
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляkissaniya
Давайте Милании что ли напишем
Шо писати? Вр оно вже зробила ход.