Светик63• 04 марта в 07:27

Я не розумію. Це як сон. Такого в світі не може бути.

Чому Україна вимушена робити безліч кроків, віддавати копалини, щоб її перестали вбивати. А той хто вбиває просто чекає коли той хто хоче миру у світі змусить Україну все це зробити. Це якийсь сюр…
Цей світ не врятувати, просто розпач…
Мандарина• 04 марта в 08:11
Ответ дляellllena.ua
Удалено администрацией...
По мнению многих украинцев, белорусы живут ужасней некуда. Так что 🤷‍♀️
еліт• 04 марта в 08:11
Ответ дляellllena.ua
По-вашему, отдать третий в мире запас ядерного оружия взамен на гарантии безопасности и целостности границ - это бесплатно?!
Кто то положил в карман большую сумму, как и сейчас
Seehund• 04 марта в 08:12
Ответ дляLudaSHS
Буде і про нас сьогодні
Он прямо маньяк с идеей фикс.
еліт• 04 марта в 08:13
Ответ дляellllena.ua
Удалено администрацией...
И жывы семьи и цены не европейские
LudaSHS• 04 марта в 08:13
Ответ дляSeehund
Он прямо маньяк с идеей фикс.
Дуже злопамʼятний нарцис і з цим треба працювати. Блін
Манула• 04 марта в 08:15
Ответ дляlilu1990
В Афганістані все те саме було. Мертві душі, підрозділи на папері, на які гроші виділялись, на всьому наживались. І угода про копалини так само була...
Вночі прокинулася, почитала новину, перша думка про Афганістан сплила
Natal_ka91• 04 марта в 08:17
Ответ дляOlvia1987
Є корупція.Зберегти її?
Території, а найголовніше - людей
Natal_ka91• 04 марта в 08:18
Ответ дляМанула
В мене теж(( і пісню Скрябіна - Нас кинули...
Манула• 04 марта в 08:20
Ответ дляNatal_ka91
Так і є
Николь1986• 04 марта в 08:22
Ответ дляМаМарго
Росія вже ослами воює.
Нас просять здатись на фініші.
Только у них ослов больше, чем у нас людей в 20 раз. И, к сожалению, у них не только ослы...
Николь1986• 04 марта в 08:23
Ответ дляLudaSHS
Буде і про нас сьогодні
Во сколько это шоу у нас будет?
diana32• 04 марта в 08:24
Что там Кулеба уже взял лопату и билет на самолёт?
мама Крольчиха• 04 марта в 08:26
Ответ дляНиколь1986
Во сколько это шоу у нас будет?
Вчера тут писали, что по- нашему это 4 утра 5го числа
mari_klim• 04 марта в 08:28
Ответ дляМаМарго
Ну в 19 році народ повівся на легкі рішення.
Те саме зараз і в сша.
Тупий народ забув що таке вмирати на морозі в окопах і пухнути з голоду в своїй хаті, так от і результат
Доречі, зараз Зеленському і його виборцям Трамп каже тими ж словами, що й Зеля казав: треба бачити мир в очах путіна і домовлятися. Все як обіцяв, хай тепер відчують те, що відчували тоді на стадіоні інша сторона, котрі розуміли до чого це доведе і попереджували тих, котрі були за ’мир’ з парашею
lilu1990• 04 марта в 08:29
Ответ дляМаМарго
Росія вже ослами воює.
Нас просять здатись на фініші.
Знову ця дибільна пропаганда. Ми без американської зброї і до літа не продержимся зато ха ха ха росія ослами воює. Як смішно

У росії є незаперечний козир якого немає у нас - надійний і послідовний партнер Китай
lilu1990• 04 марта в 08:32
Ответ дляmari_klim
Та всьо трамп розуміє, йому це просто не цікаво. Він думає шо зможе відліпити росію від Китая. Ну подивимось
Сінабон• 04 марта в 08:36
Ответ дляLudaSHS
Буде і про нас сьогодні
Це буде завтра вранці, за нашим часом
Ishoy• 04 марта в 08:36
Как интересно все перекрутили, что виновата оказывается Америка во всем.
Никто не вспоминает, что до нападения в 2022 было 8 лет военных действий на нашей территории. За эти 8 лет не то что не наладили новое военное производство, так еще и уничтожили и распродали старое. Про разминирование территорий даже молчу. Подготовилась идеальная почва для вторжения.
ёжовые рукавицы• 04 марта в 08:37
Ответ дляlilu1990
Треба було байдену не затягувати війну. Завдяки ньому росія розвинула впк і укріпилась. І тепер світу приходиться з цим рахуватися. А Європі не варто було розкормлювати путіна ці 30 років
А може все йде за планом?
Кросівки оригінал• 04 марта в 08:39
Бо нема ніякої справедливості, а я три точки впливу на світ, Китай, Америка і росія, от Трампу і потрібні «друзі» проти Китаю. Впливу на путіна в нього нема, але хуйло не хоче переговорів з Зеленським, от він і давить…. вони хочуть вибори і іншу людину
Справедливості не буде ніколи
NatRad• 04 марта в 08:42
Ответ дляGaleTTa
Вам сколько лет? Это обычный процесс. Мир не справедлив изначально.
Мир справедлив. Все получают по заслугам.
lilu1990• 04 марта в 08:44
Ответ дляёжовые рукавицы
А може все йде за планом?
Коли у тебе Китай екзистенційний враг, який отримує союзником росію - то це не схоже на вдалий стратегічний задум
Птицекрыл• 04 марта в 08:47
Ответ дляIshoy
Да да и сами себя бомбили
А сейчас мирно подпишем соглашение и сами все добровольно передадим, рашке земли , а штатам рессурсы
Добровольно от чистого сердца
И никто в будущем не упрекнет, что будапешский меморандум был нарушен, все сами отдали . Вот она политика
Конечно Зелю плющит, под такой хренью свою подпись оставить, запечатлиться в истории
Дева Мария• 04 марта в 08:48
Ответ дляellllena.ua
Удалено администрацией...
Мы никогда не жили как белорусы ,
_Злата Ibra_• 04 марта в 08:53
Ответ дляArgesha
Так, рожеві окуляри б´ються склом всередину.
У світі якось так: сильніший буде робити те, що вважає за потрібне. І де там правда і справедливість - нікого не піпчить.
Скорее бы армагедон. Пусть все...
kissaniya• 04 марта в 08:53
Ответ дляLudaSHS
Давайте Милании что ли напишем
_Злата Ibra_• 04 марта в 08:53
Ответ дляLudaSHS
Світ цинічний. Править капітал. А зараз ще зміна світового порядку і ми на ’передку’’. Заспокойтеся і робіть, що від вас залежить.
Надіюся, за чорною полосою - біла
А белая какой будет? И когда? Через лет 100
_Злата Ibra_• 04 марта в 08:54
Ответ дляSeehund
Ладно все бяки, несострадательные, а что сделала сама Украина, чтобы как-то меньше зависеть от помощи из вне?
Ничего
_Злата Ibra_• 04 марта в 08:55
Ответ дляАnnеt
принудят нас к ’миру’ на людоедских условиях, заткнут и прикажут больше по возврату территорий не смыкаться, поснимают с раши санкции, починят/запустят Северные потоки и будет у всех с рашей, дружба-жвачка и взаимовыгодная торговля.
Это да. А потом через пару лет россия заберёт и все остальное. Ну скорее всего тихо, как Крым
LudaSHS• 04 марта в 08:55
Ответ дляkissaniya
Давайте Милании что ли напишем
Шо писати? Вр оно вже зробила ход.