Светик63• 04 марта 2025

Я не розумію. Це як сон. Такого в світі не може бути.

Чому Україна вимушена робити безліч кроків, віддавати копалини, щоб її перестали вбивати. А той хто вбиває просто чекає коли той хто хоче миру у світі змусить Україну все це зробити. Це якийсь сюр…
Цей світ не врятувати, просто розпач…
wind-d470• 04 марта 2025
Ответ дляЄвгеніяЕвгения
Найсильніша позиція у нас була восени 2022, після звільнення Херсону. Треба було або далі йти без пауз, або домовлятися.
та да, після того, як русня закріпилася на окупованому, ніяки наступи вже не мали сенсу, тільки людей положили багато(
laska_vo• 04 марта 2025
Ответ дляcoch100
Мир сильных.
В чому сила? Які досягнення є в кацапів окрім вбивства? Аж ніяких.
123-08df• 04 марта 2025
чи потрібна нам така незалежність...
laska_vo• 04 марта 2025
Ответ дляIshoy
Как интересно все перекрутили, что виновата оказывается Америка во всем.
Никто не вспоминает, что до нападения в 2022 было 8 лет военных действий на нашей территории. За эти 8 лет не то что не наладили новое военное производство, так еще и уничтожили и распродали старое. Про разминирование территорий даже молчу. Подготовилась идеальная почва для вторжения.
А як гарно вибухали склади військові, один за одним. І винних не знайшли.
MasterMai• 04 марта 2025
Ответ дляlaska_vo
Та там уже все было продано и распродано Януковичами с кучмами. Следы заметали просто
Лисий хвост• 04 марта 2025
Ніякої сенсації від Трампа в ніч на 5 березня не буде, буде пиз@ти який він красень тай і все. Угода про копалини, то не вихід з війни. Це тупо для аудиторії американців, я Бог, я забрав копалини.
Популіст з деменцією та плюс аутист Маск зроблять великий крок до початку великої війни спочатку у Тихоокеанському регіоні, а потім у Європі. Я б радила нашим біженцям переїхати з східної Європи подалі.
TAM-rico• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Так це і при байдені було. Тіки байден тут гроші американців відмивав, шось трохи нам помагаючи не даючи зовсім загнутись. Ну але при цім гарно посміхався, тут не відняти у нього
Помилка Байдена була у не рішучості давати більше і роздушити гниду-путіна санкціями. А трамп -слабак, який боїться путіна
TAM-rico• 04 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А чому ви вирішили, що нам повинні допомагати безкоштовно? Якби не підтримка Америки і Європи, то вже б не було України.
Але ж ні, знову щось не так.
А скільки бабок напиз@лось, відбилось, купа підрозділів, які існують лише на паперах, заробіток на безвісти зниклих, і тд. Ви думаєте про це ніхто не знає? Ви думаєте від а ого хочеться допомагати ще більше?
Ви знаходитесь в якійсь іншій реальності, де всього цього не має?
А чому вони обіцяли допомогу , коли Україна роззброювалася від ядерної зброї? Вони винні таки
lilu1990• 04 марта 2025
Ответ дляTAM-rico
Трамп нікого і не хоче давити і байден не хотів. Ніколи Америка не хотіла її давити. Послабити - да
Э-велин@• 04 марта 2025
Ответ дляcoch100
Мир сильных.
Мир психбольных маньяков
GaleTTa• 04 марта 2025
Ответ дляNatRad
Мир справедлив. Все получают по заслугам.
Верить в бумеранг это утопия. Иногда попадает, иногда нет. Банальная теория вероятностей
Contento• 04 марта 2025
Потому что если страна слабая , бедная, если в ней верхушка разворовывает всё , что можно , то её будут и дальше давить и разрушать. И никто не будет за эту страну заступаться и решать её проблемы . Использовать в своих целях - да , пока есть хоть какая - то польза. Кто сильнее, тот и прав. И так было всегда , сколько существует человечество. Странно, что вы - взрослая женщина живёте в каком - то мире розовых пони .
TAM-rico• 04 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
Може й банальна, але часто таки прилітає той бумеранг. Правда, постраждалій стороні часто не легше від того. Після останніх подій я підтримую Зеленського обома руками. Але , чи не отримав він бумеранг за свою політику?
А ми всі страждаємо від цього і ділимо той бумеранг
Contento• 04 марта 2025
Ответ дляTAM-rico
А ещё чаще никакой бумеранг не прилетает. Но те, кто слабее и не могут себя защитить , ждут и надеются. Потому что ничего сделать не могут. А так себя хоть чем - то успокоить можно.
frumoasa17• 04 марта 2025
Ответ дляTAM-rico
За ’Будапешт’ ніхто ніякої допомоги не обіцяв. Все що обіцяли поважати суверенітет, не застосовувати ядерну зброю, не чинити економічний тиск, а у разі чого скликати ООН та зібратися на консультації.
Чаюри• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Світ цинічний. Править капітал. А зараз ще зміна світового порядку і ми на ’передку’’. Заспокойтеся і робіть, що від вас залежить.
Надіюся, за чорною полосою - біла
Погоджуюсь. Роби що маєш і будь що буде, інших варіантів однаково немає.
WomAnn• 04 марта 2025
А як вам те, що тут строчать так звані украіночки? Які топлять за Трампа та капітуляцію? І ніби ж реєстрація давня. Шок
WomAnn• 04 марта 2025
Ответ дляContento
Странно, что вы живете в Украине. Есть много более сильных стран. То что миром сейчас правит зло, не значит что это нормально и правильно и это нужно одобрять.
Contento• 04 марта 2025
Ответ дляWomAnn
Что тут странного, если я родилась в Украине, выросла, и имею украинское гражданство ? Миром всегда правила сила и деньги . И то, что это не нравится вам или мне или миллионам других людей, ничего не изменит. И наше одобрение или осуждение тоже никого не интересует.
WomAnn• 04 марта 2025
Ответ дляContento
No comments
Leeloo_aloha• 04 марта 2025
А може не треба було жити мріями, що нас відбулують, нам дадуть, нам допоможуть...
Дивлячись тверезо, нащо було давати війні так сильно розгорітися?
Хай би краще жили як Білорусь. Наче президент проросійський, а мову, культуру і т.д. ніхто не притісняє і кордони відкриті.
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2025
Таке вже в світі було, коли Молотов з Ріббентропом ділили Європу. Зараз трампло і пуйло вирішили поділити світ
brenda2305• 04 марта 2025
потому что мы 30 лет выбираем каких-то долбоебов, и мы бедная и слабая страна. А все ценности ’демократического мира’ - это просто пиздеж. Потому что эти ценности убили не одну сотню тысяч людей, выгребают ресурсы из бедных стран и так далее. Просто Трамп называет вещи своими именами, а не пиздит красиво, а далет шо надо, вот и все.
ну типа давайте честно: шо лучше, реальная позиция Трампа? или весь этот пиздеж про лендлизы, помощь и выиграш Украины, а по факту капли того оружия, чтобы нашими жизнями стачивать себе тихо россию, а самим не замазаться
Киев_Елена• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
В Афганістані все те саме було. Мертві душі, підрозділи на папері, на які гроші виділялись, на всьому наживались. І угода про копалини так само була...
О, «вспомнила бабка как девкой была»
Киев_Елена• 04 марта 2025
Ответ дляok1904
чого на безкоштовно роззброїли?
Потому что так захотели и смогли, да и мы были не против
Натик0609• 04 марта 2025
Ответ дляSeehund
Ладно все бяки, несострадательные, а что сделала сама Украина, чтобы как-то меньше зависеть от помощи из вне?
100% согласна с вами! Самим нужно быть сильными, чтобы с нами считались!
Seehund• 04 марта 2025
Ответ дляНатик0609
Интересно кто эти 18 рукалицых, попрошайки и профессиональные нищие?)
завитушка• 04 марта 2025
Ответ дляmari_klim
Доречі, зараз Зеленському і його виборцям Трамп каже тими ж словами, що й Зеля казав: треба бачити мир в очах путіна і домовлятися. Все як обіцяв, хай тепер відчують те, що відчували тоді на стадіоні інша сторона, котрі розуміли до чого це доведе і попереджували тих, котрі були за ’мир’ з парашею
Зеленський в білому домі зустрів сам себе тільки на максималках. Але йому чогось не сподобалось
ЄвгеніяЕвгения• 04 марта 2025
Ответ дляsnejs
а зачем наступать на Румынию?
щоб йти на Європу, можна ще на Польщу через рб, або на Балтику...варіантів в рашки купа. Ви ж чули, що Трамп буде виводити американські війська з Румунії та Польщі?
ТА7НЯ7• 04 марта 2025
Ответ дляМандарина
По мнению многих украинцев, белорусы живут ужасней некуда. Так что 🤷‍♀️
а на самом деле не так?