Благоуханочка• 04 марта 2025
У сина 13,9 помітила ерекцію, що робити він же ще зовсім маленький, до кого
відвести, це ж раннє статеве дозрівання ?
Манька вертихвостка• 04 марта 2025
Вот гугл выдал что: ´´Эрекция бывает у мальчиков, начиная с рождения. Причина – мочевой пузырь наполнен и давит на простату. Оснований для волнения нет, это не аномалия´´.
дожену і ощасливлю• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
але у нього не просто ерекція, я спіймала його на мастурбації, в інтернеті розглядав фото грудей, розбещений, як я не встежила, мене позбавлять батьківський прав за неналежне виховання
Троль-извращенец 🤦🏻♀️
ПолБатона• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
я як мати малолітнього переживаю, і маю бути в курсі всіх подій, бо несу відповідальність, до якого лікаря його відвести, що робити, йому ж 14 немає, а вже ерекція
В 14 уже вовсю ахаются😂 а вы тут про эрекцию
Манька вертихвостка• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Боже, яке кончене!!!!
Манька вертихвостка• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
я ще переживаю що він можливо не схоче йти зі мною до лікаря, але мені абсолютно байдуже, я мати дитини і я сама вирішую куди його вести куди - ні, що йому робити, а що ні, буде у нього ерекція чи ні
Мамаша хочет сделать сина импотентом.
Манька вертихвостка• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
у 14 років , а не так як у інших розбещених до 14
Яка жирнюща тролятина.
Щось не спиться• 04 марта 2025
Как Вы это заметили? мой с 1 класса запретил доступ к телу мне и папе - мылся сам, одевался сам и все такое (кроме стирки его вещей, это моя парафия). с того возраста мы его никогда ниглиже и не видели и не стремились.
имхо это уже вуайеризм если мать засматривается на интимную зону своего ребенка.
Если вам интересна тема эрекций сходите в тренажерку что ли.
Щедрик ведрик• 04 марта 2025
Вы пошутили автор? 14 лет уже юноша вы всё в ребёнка его записываете
Накладні мюслі• 05 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
до якого лікаря, як з ним почати розмову, просто - сину ходімо зі мною покажемо пісю лікарю, бо щось не те...
мамо, пора уже начинать называть писю членом\пенисом
Голубка миру• 05 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
В монастир його! Терміново!
Рву и мечу• 05 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
мамо, вы серьезно? Парню почти 14, в этом возрасте - это нормальное, здоровое физиологическое состояние подростка.
У меня тоже сын, так же было, я видела, и радовалась, что его развитие в норме, просто не обращала внимание.
Рву и мечу• 05 марта 2025
Ответ дляРеанимация
Взагалі-то ерекція буває навіть у немовлят
ви дитину ось тільки в 13,9 всиновили?
да, так и есть.
Рву и мечу• 05 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
господи, вот здесь вы явно переигрываете....
Рву и мечу• 05 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
я не троль, я переживаю, плакати хочеться, а ви знущаєтеся
мы просто офигеваем и ржем.