Благоуханочка• 04 марта 2025
У сина 13,9 помітила ерекцію, що робити він же ще зовсім маленький, до кого
відвести, це ж раннє статеве дозрівання ?
Затишне кубло• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
але у нього не просто ерекція, я спіймала його на мастурбації, в інтернеті розглядав фото грудей, розбещений, як я не встежила, мене позбавлять батьківський прав за неналежне виховання
Троляка примітивна
Мексиканочка• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
до якого лікаря, як з ним почати розмову, просто - сину ходімо зі мною покажемо пісю лікарю, бо щось не те...
Сина не чіпайте, підіть до лікаря самостійно, покажіть голову і скажіть - подивіться, бо щось з головою не те
Затишне кубло• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ви голову свою для початку перевірте, бо троль з вас низькопробний.
Благоуханочка
• 04 марта 2025
я не троль, я переживаю, плакати хочеться, а ви знущаєтеся
Из Кукуева я• 04 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Нарешті смішний тріль)
Та вона вже тут давно, вже була пара тем про ’гуглив хентай’, ’вчителька біології розповідала про місячні’ а він такий маленький.
Затишне кубло• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Якщо ні, то це серйозно. Для сина така поведінка норма, а вам треба лікуватись. І це не знущання.
Я Вас не боюся• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Так,самі здавайтесь вже. Чисто сердечне признання полегшить покарання)
Міс Всесвіт• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
я як мати малолітнього переживаю, і маю бути в курсі всіх подій, бо несу відповідальність, до якого лікаря його відвести, що робити, йому ж 14 немає, а вже ерекція
Так она у него уже не первый год. Половое созревание начинается около 9 лет у мальчиков.
Реанимация• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Краще долоні дерматологу покажіть. Бо там вже мабуть електроепіляцію треба робити
Я Вас не боюся• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
йому було 14 ? моєму ні
Здивую
Через 3 місяці перестане бути малолітнім.
Безсовісна кума• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
А коли повинна з´являтися ерекція у підлітка по-вашому?
Я Вас не боюся• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Не так. ’Бо щось те’)
Благоуханочка
• 04 марта 2025
Ответ дляЛизочек
Позвоните в регистратуру поликлиники, спросите к какому врачу надо идти показывать писю, они направят
я ще переживаю що він можливо не схоче йти зі мною до лікаря, але мені абсолютно байдуже, я мати дитини і я сама вирішую куди його вести куди - ні, що йому робити, а що ні, буде у нього ерекція чи ні
Реанимация• 04 марта 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Так після весілля ж
років в 43, якщо таки одружиться...
Безсовісна кума• 04 марта 2025
Ответ дляРеанимация
Так після весілля ж
років в 43, якщо таки одружиться...
З такою мамою до 43 не вистоїть
Благоуханочка
• 04 марта 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Здивую
але поки що ніякої ерекції
Я Вас не боюся• 04 марта 2025
Ответ дляРеанимация
Так після весілля ж
років в 43, якщо таки одружиться...
З такою мамо навряд чи
Благоуханочка
• 04 марта 2025
Ответ дляБезсовісна кума
у 14 як мінімум
Жертва интернета• 04 марта 2025
Ответ дляСон і дрімота
Просто интересно, вы не работаете и вам скучно? Какой смысл в этой бредятине
Она здесь и работает
Неужели не ясно
Я Вас не боюся• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
у 14 як мінімум
У вас в скільки років місячні почались?
Туфли в чешуе• 04 марта 2025
Ответ дляДоросла дівчинка
Взагалі то ерекція у них з народження.
Даже до, если я правильно помню
Безсовісна кума• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
у 14 як мінімум
Тобто у день народження? Як свічка на торті?
Благоуханочка
• 04 марта 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
У вас в скільки років місячні почались?
у 14 років , а не так як у інших розбещених до 14
Санька-4b93• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ой, как неожиданно
В рот не ложи• 04 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
До психиатра себя отведите)