Голодаю• 04 марта 2025
Домашні мікротоки дієві?
Є зараз купа домашніх масажерів з мікротоками. От чесно - вони дієві, аби зберегти молодість чи то розвод на гроші?
Бабулька• 04 марта 2025
Дієві, якщо робити щодня. Лежать ті мікротоки і я лежу, тут втикаю, ну от як примусити себе закрити порадницю і піти зробити щось корисне))
палка-копалка• 04 марта 2025
Микротоки не сохраняют молодость, они убирает отеки и все, это весь их функционал. У меня есть nuface, который давно заброшен, с тех пор как я стала заниматься функциональными тренировками необходимость в нем отпала. Мое мнение - если есть спорт, питьевой режим и адекватное питание без избытка углеводов, домашние гаджеты вообще не нужны
А у нас макарошки• 04 марта 2025
Мне результат нравится, особенно лоб, делаю регулярно на серум. На овал лица каких то изменений не вижу. Относительно отеков ничего не скажу, я к этому не склонна
Голодаю
• 04 марта 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Які результати на лобі? Який серум використовуєте?
А у нас макарошки• 04 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Dermalogica hydration . У меня мелкие морщины на лбу и немножко заметна уже межбровка. Вот эти участки хорошо выравнивает .Делаю на максимальной мощности и чередую с режимами массажа
Stepa_nida• 04 марта 2025
Є апарати (nuface, medicube), юзаю через день, коли є настрій - то щодня, мені допомагають з ранковими набряками і заломами від подушки.
Не люблю натовп• 04 марта 2025
у мене недорогий з Єви. Результат помітний, але треба систематично займатися. Я зараз ще додала самомасаж для обличчя і кілька вправ, то взагалі бачу покращення. Але роблю це в різні дні, тобто роблю щось щодня)) То овал обличча покращився однозначно, ну і набряки звичайно добре прибирає. Мені 40 і овал підплив вже нормально так, пізно схаменулася