Ёшки_Матрёшки• 04 марта в 12:55
Хто стимулював овуляцію? Чи допомогло і з якого разу?
Цікавить подібний досвід
ніколи такого не було• 04 марта в 12:57
У всех разные факторы. Подруге не помогло, делала ЭКО, и только с третьего раза получилось
Инфотуфелька• 04 марта в 13:05
Зависит от многих деталей. У меня не получилось добиться овуляции, фолликулы перерастали в кисты. Делала эко.
Смайликівна• 04 марта в 13:11
Ви маєте на увазі той укол гормона? Якщо так, то я. З першого разу. До того 8 років намагалася - і нічого
Ёшки_Матрёшки
• 04 марта в 13:31
Ответ дляСмайликівна
Ну так, простимулювати ріст фолікулів і укол щоб лопнув
ПампушОК• 04 марта в 14:57
Обережно з стимуляціями, в мене народилась дитина з діагнозом в результаті стимуляції яєчників, завагітніла в першому ж циклі стимуляції, але з наслідками на все життя.
Ёшки_Матрёшки
• 04 марта в 15:25
Ответ дляПампушОК
Пробачте, що питаю, але який діагноз у вашої дитинки?. Планую стимулюватись, трохи боюсь
ПампушОК• 04 марта в 16:56
Ответ дляЁшки_Матрёшки
генетичне захворювання, саме тому і ’грішу’ на наслідки проведеної стимуляції, бо ніхто не дає гарантії як ваш організм відреагує на штучний стимулятор і чи все піде за планом.
Смайликівна• 05 марта в 10:38
Ответ дляПампушОК
Це маєчня, вибачте. Але як вам потрібно вірити в те, що саме це причина, так простіше прийняти реальність і жити з нею. Співчуваю вашій біді, але стимуляція тут ні до чого.
ПампушОК• 05 марта в 11:40
Ответ дляСмайликівна
ви генетик?
Смайликівна• 05 марта в 12:08
Ответ дляПампушОК
ви генетик?
Знаєте, у нас у Вінниці є ГЕНЕТИК. Який всіх відправляє на прокол і всіх вмовляє купувати в неї якісь порошки в пакетику (типу а-ля перетертий хітин якоїсь тварини), які творять чудеса. Чомусь здається, що вам саме такий генетик попався
Смайликівна• 05 марта в 12:09
Ответ дляПампушОК
ви генетик?
Щоб побачити маєчню, не обов´язково бути експертом. Якщо вам несуть діч про пласку землю, чи треба вам бути геологом чи ще кимось, щоб спростувати це?
Смайликівна• 05 марта в 12:11
А автору питання рекомендую ВЖЕ почати вивчати доказові джерела інформації і бути обачною з альтернативною медициною і порадами минулого століття. Тому що потім буде ще огого яке інформаційне навантаження і треба буде фільтрувати багато інформації.