Уходя дверю не хлопать• 04 марта 2025
Хто здає квартиру в оренду? Чи вигідно це починати?
Цікавлять саме ті, які самі купували житло під здачу, а не просто дісталась квартира від родичів. Чи варто це робити? Чи виправдовує себе такий бізнес?
ГЛЮкоза• 04 марта 2025
Ответ дляЗначит надо
И? Это не отменяет того что они пользуются спросом
И это значит, что минимум не 500, а ниже .
Пупуговка• 04 марта 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Очень Вам повезло, что Вы умеете!
это не везение, это желание иметь полезные и нужные навыки
Уходя дверю не хлопать
• 04 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
В мене саме так і є.
Шкодую лише, що ще раніше до цього не прийшла
За скільки здаєте і в скільки Вам вона обійшлась, якшо не секрет, звісно
Ранковий базар• 04 марта 2025
Ответ дляМорожена_курка
если у вас рублевые обои и крашеный пол - не сомневаюсь.
Ремонт дуже достойний, здається з першого перегляду. Повність окупність квартири з ремонтом та технікою - 9,5 років. Новобудова
Пупуговка• 04 марта 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Західна Україна, 38 тис, чорнова
это какие города? во львове я ничего дешевле 60 тыс не видела нормального
ГЛЮкоза• 04 марта 2025
Ответ дляАннуитет
Днепр , брали в 19 году на этапе строительства и как раз в рассрочку вышло на 2 платежа на срок в пол года.
Очень плохая идея сравнивать 19 год и сейчас
Уходя дверю не хлопать
• 04 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
Місто Рівне?
Там досить велика вартість оренди зараз
Закарпаття
Значит надо• 04 марта 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Якщо плануєте заробити на квартирі, яку побудували з котловану, то перші 10-15років ви будете відбивати її вартість. А потім заробляти.
Зараз високі ціни на нерухомість і ремонт.
Но нужно и учитывать, что в перепродаже она вырастет значительно.
Конфиденциальность• 04 марта 2025
Ответ дляПупуговка
ремонт можно делать без итальянского мрамора
Все одно дорого. Робимо зараз ремонт, навіть бюджетні варіанти матеріалів вигрібає весь бюджет. І ціни ростуть кожен місяць
Морожена_курка• 04 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
не показывайте свой непрофессионализм. Окупаемость Зависит не просто от города , а даже и от района в Киеве.
И арендодатель сам выбирает клиентов, не сдает первому встречному свою хорошую квартиру.
Ранковий базар• 04 марта 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так як і писала, проект має вміститись в максимум 12 років окупності в оренді.
Маю 4 таких, ось з квітня починаю пʼятий.
Автор, робіть, на першому отримаєте досвід і піде як по маслу)
Значит надо• 04 марта 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Я написала про стоимость в новостроях. И на них есть спрос. При чем тут то, что в старых домах будет дешевле?
Ранковий базар• 04 марта 2025
Ответ дляМорожена_курка
Я не професіонал, я делітант, який має 4 таких проекти і ось готую пʼятий)))
Морожена_курка• 04 марта 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
вы же понимаете, что окупаемость квартиры к примеру в тех же Черновцах на окраине и возле универа будет совершенно разной?Как и ее эксплуатация и убитость в итоге?
Пупуговка• 04 марта 2025
Ответ дляКонфиденциальность
сейчас все дорого, что ж поделать
Аннуитет• 04 марта 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Какая разница, цені всегда расли и будут расти, дешевле квартирі не станут , особенно новострои. У меня на районе, рядом, строятся ещё 2 ЖК и я мониторю цены постоянно. Цены растут.
Морожена_курка• 04 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
ГЛЮкоза• 04 марта 2025
Ответ дляЗначит надо
Не факт, зависит от момента покупки
Ранковий базар• 04 марта 2025
Ответ дляМорожена_курка
Удалено администрацией...
ГЛЮкоза• 04 марта 2025
Ответ дляЗначит надо
И я вам про новые дома писала
Уходя дверю не хлопать
• 04 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Це з чого Ви цікаво дізналися, що я рахувати не вмію чи ще якихось навиків, що маєте Ви!? По-перше, якщо не можете підтримати розмову по суті, то просто пройдіть повз; по-друге, додайте до своїх навиків вивчення української. Дякую! На все добре
Чупа-чупс• 04 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
В мене чоловік коли ще мав натхнення і робив сам ремонт, то квартира окупилася за 5років здачі. Потім ще й продали її рівно в 2рази дорожче.
Зараз таке кіно не програється. Настрій в країні - продавати все, що можна, залишити мінімум.
Але й продати складно. Нема грошей. Майже всі покупці із державними сертифікатами
Стебель березы• 04 марта 2025
Надо иметь склонность к бизнесу. Крепкие нервы. Не рассчитывать на огромные доходы, одна квартира не заменит зарплату. Это только доп доход.
ГЛЮкоза• 04 марта 2025
Ответ дляАннуитет
Скажите это они кто в 2008-9 купил)
Уходя дверю не хлопать
• 04 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Ужгород, 1 кімната, етап будівництва
Стебель березы• 04 марта 2025
Ответ дляПупуговка
Вы явно ремонт в жизни не делали и положить ламинат это верх люкса
Уходя дверю не хлопать
• 04 марта 2025
Ответ дляРанковий базар
1 кімнатні легше здаються?
Ранковий базар• 04 марта 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
1 кімнатні легше здаються?
Так, однозначно
Люблю порядок• 04 марта 2025
Ответ дляАннуитет
Нет
Цены не всегда росли.
До пика конца 2007 года за 17 лет цены так и не выросли
Цены не всегда росли.
Просто звязда• 04 марта 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ужгород, 1 кімната, етап будівництва
И кто будет там снимать после войны, кроме туристов на неделю?
Что там делать на постоянке?