Хи хи, ну ну• 04 марта в 13:23

Застой желчи джвп

Есть температура 47, и слабость , принимаю желчегонные уже долго ничего не помогает в чем может быть причина
ЧорноброваЯ• 04 марта в 13:27
Недостаток воды и клетчатки?
Куколка-мяуколка• 04 марта в 13:32
перестаньте переедать и в спортзал идите - застоем желчи не страдают физически активные люди, которые не объедаются углеводами. Съесть торт и запить желчегонным не работает -не обманывайте себя.
Дискенезия вообще миф из постсовка
тт к печени отношения никакого не имеет
ЧорноброваЯ• 04 марта в 13:36
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дискенезия вообще миф из постсовка
тт к печени отношения никакого не имеет
Ведёт к образованию камней в желчном(( С физической активностью частично согласна, двигаться нужно, но это не гарантия того, что ни у кого из спортсменов не бывает застоя желчи.
автор Хи хи, ну ну • 04 марта в 13:37
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дискенезия вообще миф из постсовка
тт к печени отношения никакого не имеет
А если самочувствие хреновое слабость , так что идти в спортзал по вашему ?
ЧорноброваЯ• 04 марта в 13:37
Ответ дляХи хи, ну ну
В спортзал не. Но выходить на прогулку нужно.
Радість моя• 04 марта в 13:43
Ну так вам потрібно адекватне лікування у лікаря, на УЗД черевної порожнини, біохімія крові, печінкові проби, може бути запалення жовчного, то там уже і антибіотиками лікувати треба.
вАлнуюся сильнА• 04 марта в 14:18
а что пьете-желчегонное,автор?На Узи давно были?
автор Хи хи, ну ну • 04 марта в 14:23
Ответ длявАлнуюся сильнА
Хофитол на узи была недавно застой от этого запор спазм
Шкала Радощів• 04 марта в 14:25
Ответ дляХи хи, ну ну
Сколько пьете воды?
Mango 34543• 04 марта в 19:55
Доброго вечора!
Від спазму щось приймаєте?
Дуспаталін потрібно курсом, щоб розслабити сфінктери, тиждень його попити, потім додати жовчогінні, але впевнитись, що немає каменів попередньо.
Можливо жовч потрібно спочатку розрідити, а потім прогяняти, бо буде йти густа і болітиме, для розрідження є окремі препарати, але це все під наглядом лікаря і дуже поступово, якщо є сильне запалення, можете нашкодити і жовчогінними також
Обов’язково заспокійливі підберіть, бо якщо нервуєте, буде спазм постійно, і яка б ідеальна жовч не була - болітиме
Одужуйте!
автор Хи хи, ну ну • 04 марта в 21:34
Ответ дляMango 34543
Доброго вечора!
Від спазму щось приймаєте?
Одужуйте!
Добрий вечер , я розлаблю сфинктеры а потIм вони повернуться і знову буде застій ? Чи це назавжди ?скільки днів його пити ?
Mango 34543• 05 марта в 00:42
Ответ дляХи хи, ну ну
Якщо нервувати, неправильно харчуватись, без режиму роботи/відпочинку та фіз активності і т д, то спазм може повернутися

Тепла вода 1,5 л в день/ранкова зарядка 30 хв легенька, заспокійливе, заберіть поки глютен хоча б на місяць і все буде ок
Призначають до 2 х тижнів
Але знову ж - до лікаря в першу чергу і задайте ці ж питання йому, Вам підберуть дозування і терміни
автор Хи хи, ну ну • 05 марта в 03:38
Ответ дляMango 34543

Призначають до 2 х тижнів
Дякую 🙏🙏😘