Бабця в мештах• 04 марта в 23:59
Це збалансований обід?
Вважаю, що замало, дитина має РАС, розлад харчової поведінки. Працюємо над вибірковим харчуванням. Булочка, 2 сирники, йогурт, смузі (яблуко, морквина та малина) - сам сказав, що буде пити, але воно має бути червоного кольору….. дитині майже 8 років… в мене з тим харчуванням повний відчай. Риби, мʼяса не їсть зовсім. Ягоди, овочі та фрукти - лише в вигляді смузі.
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:03
Ответ дляSo_so
А в кексах, вафлях, палочках как?
Ні, в нього дуже загострений нюх та смакові якості. В випічці розпізнає і не буде їсти
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:04
Овочі в нього викликають огиду. Щоб він хоч щось зʼїв, то я роблю смузі. Морквину якось не розпізнав і випив з малиною…
Ответ дляБабця в мештах
Вафли классно делать, они сухие (не пачкают руку), хрустят, очень однородные по текстуре.
Вафли могут быть из овсянки, из кабачков, с твердым сыром, в них яйца, могут сладкие, творожные итд.
Н@Диете• 05 марта в 00:05
Ответ дляБабця в мештах
А рост и вес?
Н@Диете• 05 марта в 00:06
Ответ дляSo_so
Такой ребенок даже визуально ещё не попробовав может отвергнуть предложение нового блюда
КартаБезКомиссий• 05 марта в 00:06
По темі не допоможу вам, нажаль. Але якщо не складно,можете сказати,а як було з грудним вигодовуванням? Він молоко пив? Я питаю, тому що у подруги у дитини проблеми з харчуванням і дуже серйозні. Але зовні вона не має якихось розладів поведінки. Мені цікаво, це пов´язано?
Н@Диете• 05 марта в 00:07
Ответ дляБабця в мештах
Если пьет смузи то попробуйте смесь детскую добавлять. Но проконсультируйтесь с вашим доктором.
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:07
Ответ дляSo_so
А в вигляді вафель зберігаються харчові властивості?
Н@Диете• 05 марта в 00:09
Ответ дляКартаБезКомиссий
Расстройство избирательного питания (Ограничительное расстройство потребления пищи) Расстройство избирательного питания – это нарушение пищевого поведения, характеризующееся сознательным отказом от приема определенной пищи из-за текстуры, цвета, аромата, вкуса либо вследствие негативного опыта ее поедания.
Голубка миру• 05 марта в 00:09
Ответ дляБабця в мештах
120 зріст і 26 вага
Так дитина не худа, навіть упітана
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:10
Ответ дляКартаБезКомиссий
ГВ було, цікавості до прикорму ніякого. В мене 2 дітей і одна нормально їла все, мала харчовий інтерес і апетит. Так і тепер. Що готую - їсть, все любить. А він ні. Годувала, то щось їв, але щоб з апетитом, чи мав інтерес до їжі, - ніколи. Взагалі для нього їжа - огидна. Любить хліб, піцу, молоко
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:10
Ответ дляГолубка миру
Так дитина не худа, навіть упітана
Хліб, піца….
Н@Диете• 05 марта в 00:11
Ответ дляБабця в мештах
120 зріст і 26 вага
Спросите у педиатра, есть смеси детские для взрослых детей.
Ответ дляБабця в мештах
А каши как с молоком? Пробовали однородные каши?
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:12
Ответ дляН@Диете
Так, РАС, крім харчової поведінки є ще нюанси. Інтелект дуже високий, соціалізація - до 8 років стало майже ок. Почуття гумору нема зовсім, емоційний дуже
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:13
Ответ дляН@Диете
Я пробувала такі напитки дитячі з протеїном, то не пішло йому. Але треба пробувати ще. Я переживаю, що він не добирає вітамінів.
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:13
Ответ дляSo_so
Час від часу їсть вівсянку з молоком. Може тиждень їсти, а потім все - вже вона огидна.
Н@Диете• 05 марта в 00:14
Ответ дляБабця в мештах
Может тогда просто витаминки желешки? Есть в виде джема,
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:15
Ответ дляН@Диете
Даю в сиропі рідкі, каже лікар, що вони краще засвоюються
Н@Диете• 05 марта в 00:15
Ответ дляБабця в мештах
О мой так к моему удивлению ест кашу гарбуз, молоко, манка и взбить блендером. Может неделю только ее и просить , и есть с аппетитом, а потом бац и все на пол года отворачивает его от нее (
Бабця в мештах
• 05 марта в 00:16
Ответ дляН@Диете
Те саме. Вівсянку їсть, їсть, потім - фу, вона бридка.. не буду….
Біле пальто• 05 марта в 00:19
Ответ дляБабця в мештах
Есть витамины в виде капель, добавлять в смузи.
КартаБезКомиссий• 05 марта в 00:22
Ответ дляБабця в мештах
Я розумію ,про що ви. Тим більше, що мамі важливо нагодувати. Коли до нас приходить дитина моєї подруги, я вже і не намагаюсь щось їй пропонувати. Ніякі хитрощі не спрацьовують. Може не їсти цілий день нічого, потім синці під очима і нервова, збуджена,але їсти не буде. Треба вмовляти, може їсти щось одне тиждень, потім відвертає. Зараз годують шаурмою.
Мама Никитки-2• 05 марта в 00:36
Ответ дляБабця в мештах
Додавайте протеїн в смузі. У вас мало білку і забагато углеводів.
Має зайву вагу?
Бабця в мештах
• 05 марта в 01:03
Ответ дляМама Никитки-2
Має зайву вагу?
Ні, займаються спортом. Буду пробувати додати протеїн
Бабця в мештах
• 05 марта в 01:03
Ответ дляКартаБезКомиссий
Те саме…