А я нівроку• 05 марта 2025
какая примерная сумма доставки маленькой коробки новой почтой по киеву ?
типо как футляр для очков
А я нівроку
• 05 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
80 грн
спасибо ) так и плюс минус и думала
Шкідлива молекула• 05 марта 2025
Недавно делала заказ на небольшой товар. 500 г, 14 на 12 на 12 см - 60 грн.
А я нівроку
• 05 марта 2025
Ответ дляШкідлива молекула
спасибо)
КапитанльнаЯ• 05 марта 2025
Завжди дивує, коли люди відповідають, не розбираючись в питанні
Доставка по Києву посилок до 2 кг з оцінкою до 500 грн - 60 грн, у неділю акція -25% при відправці з поштомату
І це простіше подивитись на сайті НП, а не питати тут