Закуйовджена життям• 05 марта в 09:26
Лікування грипу
Дівчата привіт! Підкажіть чим збиваєте температуру дорослому 39,3. Швидко росте, складно збивається. Парацетамол взагалі не бере, ібупрофен 400 збиває на 4 години і далі знову 39. Сьогодні будемо робити тест який це вид грипу. Можливо порекомендуєте які препарати швидше і на довше збивають темпу? І як вважаєте потрібно пити озельтамівір при підтвердженому грипі? Сьогодні другий день хвороби.дякую
Тётушка Лошадь• 05 марта в 09:31
Ну можно, первые 2е суток самое результативное если начать лечение.
Ну р зависит от того насколько вам плохо. И хотите ли быстрее одужати
Дівчина заглядєніє• 05 марта в 09:34
Так 4 години і так добре .
Є ще аспірин, мефетамінка.
Чого так кіпішуаати ?
Є ще аспірин, мефетамінка.
Чого так кіпішуаати ?
Прикуси Язика• 05 марта в 09:34
Пийте озельтамевір, якщо тест підтвердить грип. Нурофен спробуйте рахувати по вазі, ви ж розумієте, що людина 50 і 90 кг мають отримувати різне дозування.
Закуйовджена життям
• 05 марта в 09:35
Ответ дляПрикуси Язика
Звичайно, 👍🏻 дякую
Закуйовджена життям
• 05 марта в 09:36
Ответ дляMarinaPA
Агріппа або аналоги починайте пити як можна скоріше. Важливо почати у перші дві доби хвороби. Я вже через 2 дні після початку прийому себе почала нормально почувати
А у вас були побічні ?
Готова до другої• 05 марта в 09:37
1 обов’язково тест
2 якщо ’+’, пити озельтамевір , бо грип провокує ускладнення
3 Т яккщо збиваєте парацетамолом, то потрібно пити 2 таблетки ( мені так радили на швидкій)
4 набратись терпіння, бо Т може триматись 3-6 днів
Закуйовджена життям
• 05 марта в 09:38
Ответ дляГотова до другої
1 обов’язково тест
Дякую 🙏🏻
Самохвалова• 05 марта в 09:43
Ответ дляЗакуйовджена життям
А у вас були побічні ?
Агриппа и есть аналог, дженерик. Я видела тиктоки как детей от него сыпет бывает. А оригинал это тамифлю
Фокус-Покус• 05 марта в 09:45
Я років 10 тому працювала у терапевтичному відділенні. Там збивали температуру уколом діклофенаку
Закуйовджена життям
• 05 марта в 09:46
Ответ дляФокус-Покус
Дякую!
Зараз наче є фаніган? Диклофенак+парацетамол
Закуйовджена життям
• 05 марта в 09:47
Ответ дляСамохвалова
Так, я теж бачила рожеві плями , алергічна реакція .. а я сама алергік, схильна до цього, тому не знаю як відреагує організм
KKrapochka• 05 марта в 09:54
Пили таміфлю цього року при грипі всією сімʼєю, окрім старшого сина, який чомусь не заразився. Всі перенесли нормально, дитині стало краще на 2 добу від початку прийому, ми з чоловіком легко перенесли захворювання.
фрау Гітта• 05 марта в 09:59
нас з чоловіком рятував від жахливого болю в кістках і температури лише Німесил. просто спасіння
Фокус-Покус• 05 марта в 10:08
Ответ дляKKrapochka
О, я пам´ятаю, як малою , у 12 років хворіла важким грипом. Була висока температура і в мене були марення. Що цікаво, ми з папою перехворіли, а мама, яка за мною доглядала , і ,десь піврічний, братик -ні. Маленька квартира-хрущівка, де ми були у тісному скупченні.
Хвильоватиша• 05 марта в 10:20
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так 4 години і так добре .
Є ще аспірин, мефетамінка.
Чого так кіпішуаати ?
Є ще аспірин, мефетамінка.
Чого так кіпішуаати ?
Кстати, мефенаминка мне и температуру сбила, и голова перестала болеть. Мне очень помогла.
Закуйовджена життям
• 05 марта в 10:28
Ответ дляХвильоватиша
Дякую, я вже за рекомендаціями придбала мефенамінку. Спробую її
Закуйовджена життям
• 05 марта в 10:51
Ответ дляАмбасадор щастя
Аспірин при грипі не можна, автор
А мефенамінову кислоту?
Хвильоватиша• 05 марта в 12:50
Ответ дляЗакуйовджена життям
А мефенамінову кислоту?
Можна. В инструкции она как раз при гриппе показана.
От кашля я ещё взяла какао масло, с молоком пью. Хорошо помогает.