Гуляю босоніж• 05 марта 2025

Літо 2025. Вже щось бронювали дітям?

Вже придивляюсь до атракцій на літо. Щоб цікаво, щоб море, щоб враження і емоції. Треба розрадити дитину, налаштувати на позитив і щоб було про що згадати і потеревенити.

Але, я в шоці від цін! Агов, це якісь номера телефонів...так багато цифр...
Португалія 2500€
Іспанія 2500€
Мальта 2300€
Ірландія 2800€
Дивилась табори в Україні, ціни теж кусючі.

Пані, матусі, що у вас на літо?
Поділіться ідеями.
Результат:
вже голосів: 44
25 (56.82%) Неначасі
11 (25%) Ще ні, але обираю
8 (18.18%) Вже забронювала відпочинок
Виннипуховна• 05 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
gala camp - 21 день 10 500 , но ми програмі , як прифронтовий регіон , частину оплачує благодійна організація . минулого року донька їздила , то їй дуже сподобалась
благодійна організація - ви її самі шукали, чи через табір? Ми теж прифронтовий регіон, в області табори всі зачинені 3 роки, теж дуже б хотіолося
автор Гуляю босоніж • 05 марта 2025
Ответ длянаКоблучках
А можна ваші враження про Мандарин. Сподобалося, все благополучно, без кишкових, харчування нормальне, за дітьми дивляться ?
Це було літо 2022 (сину було 14 років) перший його табір. Все на базі готелю. Багато сімей, людей з маленькими дітками, дорослі роблять зауваження типу : тихо, дитина у візочку спить. Активності у таборі дуже посередні, грали у волейбол, покриття майданчику не якісне (син сильно подряпав там ногу) сам собі дезінфвкував ту рану, обробляв самостійно, якась пані з Києва дала загоювальну мазь, бо травмпункт може лише виписати ’подорожнік’ і нічого більше.
Вожата : молода, безініціативна, випити, поспати. Ніхто нічого і нікого не контролює.
Сумнівне задоволення.
Харчування : нормальне але взяти добавки було проблематично.
Люблю джаз• 05 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
ні , до школи надійшов лист , класний керівний відправила до батьківського чату , ми з´язались з ними , вони дали номер телефону жінки з нашого міста , яка набирає групу в цей табір
а Ви з якого міста ?
наКоблучках• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Сумнівне задоволення.
Оце саме з цього приводу, безконтрольність, діти самі собі , далеко, у випадку проблем зі здоров´ям - все самостійно - дуже побоююсь відправляти дитину за межі країни. Позаминулого року забирала з табору в Яремче, кишкова інфекція. Доньці 13, дуже хоче в табір, а я тепер тільки на пісдтаві реальних відгуків готова розглядати варіанти.
Виннипуховна• 05 марта 2025
Ответ длянаКоблучках
А ви були вже там ? Моя проситься в Мандарин з дівчатами з попереднього табору, а я щось трохи не впевнена чи хочу.
ні, ми вперше в Болгарію, до цього були в таборах по Україні. Але дитина хотіла саме в цей табір, та й по відгуках він один з кращих в Болгарії, ну вік вже майже 15, може сама визначитися). Знаю, що там дуже швидко місця розкуповуються, тому забронювали раніше.
Виннипуховна• 05 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
а Ви з якого міста ?
з Сумської області
наКоблучках• 05 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
А випадково минулого року не була у Вишково в таборі ?
наКоблучках• 05 марта 2025
Дівчата, а напишіть назви таборів, в яких вашим дітям сподобалося і ви готові їх радити іншим. Буду дуже вдячна за рекомендації.
Можливо хто був в таборі Ультрамарин, Westcamp, Ранчо Едельвейс - розглядаю їх, як можливі варіанти.
Люблю джаз• 05 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
з Сумської області
Напишіть мені в приватні повідомлення , я скину минулорічного листа з контактами
Буся777• 05 марта 2025
Ответ длянаКоблучках
Галочку анонима не убрала
автор Гуляю босоніж • 05 марта 2025
Ответ длянаКоблучках
Діти дуже різні. Багато хто одразу йде у відрив, підбухує, покурює...і все це в компанії вожатої.
Ми її ледь вмовили сходити з дітьми в аквапарк і поїхати в Несебр на екскурсію (дуже важка на підйом).
Сприймаю цю мандрівку сина як досвід, така собі репетиція дорослого життя.
Хто по шо їхав - те і отримав!
Виннипуховна• 05 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
можна на пошту, будь ласка
nata2907-8@ukr.net
Люблю джаз• 05 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
можна на пошту, будь ласка
nata2907-8@ukr.net
відправила вам
наКоблучках• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Хто по шо їхав - те і отримав!
ТОму в такі табори я не хочу відправляти дитину, за дітьми потрібен контроль і відповідальність, починаючи від розван, закінчуючи безпекою і здоров´ям, що складно, коли водатим 16+.
автор Гуляю босоніж • 05 марта 2025
Ответ длянаКоблучках
Тому я в переліку і не зазначила Болгарію за 600 євро.
Те що класне, свідоме, з повагою і відповідальністью за дітей і коштує нормально.
Табір, який приємно вразив сина в 2023 році коштував 1500 євро. Це була краща двотижнева відпустка. Під наглядом дорослих, підтримкою у будь-якому питанні.
Небоброїдка• 05 марта 2025
Ответ дляСнежнакомка
забронювала на липень два тижня в Закарпатті для мене, сестри, і наших дітей.
за море поки що не смикаюсь бо не знаю як у мене з грошима буде. якщо вийде то поїдем з дочкою в Чорногорію
Що на Закарпатті забронювали і яка вартість?
Снежнакомка• 05 марта 2025
Ответ дляНебоброїдка
будиночок в приватній садибі, дві кімнати, два санвузла, кухня.
на 2 тижні 30 тис. минулого року було 20
Небоброїдка• 05 марта 2025
Ответ дляСнежнакомка
Дякую за відповідь.Який населений пункт?Я би щось подібне б хотіла,але десь в Мукачево,дуже мені там в аквапарку їхньому подобається.
Снежнакомка• 05 марта 2025
Ответ дляНебоброїдка
село Синевир.
в Мукачеве звідти трохи треба їхати, але минулого літа їздили двічі, в аквапарк і в Паланок, то було нормально
Невісточка ж• 05 марта 2025
Дочка в прошлом году была в Pcocamp в Испании.Программа была супер. Ей очень понравилось. Подружки по лагерю уже забронировали путевки и на этот год.Цена правда повысилась по сравнению с прошлым годом. Но я подписана на несколько лагерей из нашего города, везде цены подняли ( Мы забронировали поездку со школой в Болгарию.
автор Гуляю босоніж • 05 марта 2025
Ответ дляНевісточка ж
Яка ціна була в procamp (минулого року) і яка зараз?
Невісточка ж• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
по раннему бронированию в этом году 1000+дорога+экскурсии. Эксурсии в прошлом году были порядка 200-250 евро. как раз все обошлось в рамках вашего бюджета.
автор Гуляю босоніж • 05 марта 2025
Ответ дляНевісточка ж
Дякую. Зараз гляну.
Кишмишная Мая• 05 марта 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ахаха.
После истории со стартаймом мой ребенок никогда не поедет в лагерь за границу.
Только по Украине и рядом с домом
А что за история?
Ms. Похвала• 05 марта 2025
В планах на літо
1)відправити у волонтерський табір в Европі
2)англомовні курси
3)база для серферів в Португалії
4)в перерві між 1,2,3 - працює
Ms. Похвала• 05 марта 2025
Ответ дляКишмишная Мая
А что за история?
Скандал https://hromadske.ua/ru/obshchestvo/227729-ukrains...
Кишмишная Мая• 05 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Жесть, я итак никогда вообще не признавала эти лагеря, а тут такой шок
автор Гуляю босоніж • 05 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
В планах на літо
2)англомовні курси
3)база для серферів в Португалії
4)в перерві між 1,2,3 - працює
Чудовий план! Скільки років дитині?
Ms. Похвала• 05 марта 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Чому шок? Треба попередньо читати відгуки, цікавитись хто ці люди, яким ви довірили своє найдорожче, дитину.
Якісь сумнівні люди, зібрали бабло, привезли дітей і почали себе поводити як безповідальна гопота. 21 сторіччя, є інтернет, відгуки, купа інформації про все і про всіх.
Той табір мав скрізь дуже багато агресивної реклами, це задоволення не дешеве.
Тому, перевіряйте завчасно, куди, з ким, до кого, ви відправляєте своїх дітей.
Ms. Похвала• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Чудовий план! Скільки років дитині?
Майже 17. Планую це літо максимально завантажити чимось цікавим.
Спочатку волонтерство в Европі, ще обирає серед запропонованого. Потім робота. Потім покращення мови. Робота. І ще обирає між волонтерським проектом в Ісландії і кемпом в Португалії.