Гуляю босоніж• 05 марта 2025
Літо 2025. Вже щось бронювали дітям?
Вже придивляюсь до атракцій на літо. Щоб цікаво, щоб море, щоб враження і емоції. Треба розрадити дитину, налаштувати на позитив і щоб було про що згадати і потеревенити.
Але, я в шоці від цін! Агов, це якісь номера телефонів...так багато цифр...
Португалія 2500€
Іспанія 2500€
Мальта 2300€
Ірландія 2800€
Дивилась табори в Україні, ціни теж кусючі.
Пані, матусі, що у вас на літо?
Поділіться ідеями.
Португалія 2500€
Іспанія 2500€
Мальта 2300€
Ірландія 2800€
Пані, матусі, що у вас на літо?
Поділіться ідеями.
Результат:
вже голосів:
25 (56.82%)
Неначасі
11 (25%)
Ще ні, але обираю
8 (18.18%)
Вже забронювала відпочинок
Тріль підпільний• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Мають бути нові враження, новий досвід.
Болгарія дуже однотипна.
Так и будут новые впечатления, новые люди, новый лагерь
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Ничего не бронирую на море. Живём в Испании на берегу моря, думаю куда бы свалить на лето из этого пекла
Круто! Обожнюю море і в захваті від Іспанії. Красива країна, смачно і неймовірно.
Моя любов Тенеріфе.
Шкідлива молекула• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Мають бути нові враження, новий досвід.
Болгарія дуже однотипна.
Автор, для дітей головне ТАБІР. Враження вони отримають не від краєвидів,,а від друзів, програми і вожатих.
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляТріль підпільний
Дякую. Подумаю.
Тётя Хрюша• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Моя любов Тенеріфе.
Я тоже люблю Испанию всем сердцем. Вкусно, недорого, нет зимы. Но в августе предпочитаю уезжать. Мы в Марбелье живём
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Ну це просто рай! Круто!
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Моєму все важливо. Любить виходити за територію, важливо музеї, парки розваг, аквапарки ітд
Шкварочка• 05 марта 2025
Будем брать горячие путевки . Рассматриваем Грецию, Болгарию, Черногорию.
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Вас цікавить спортивний табір, куди їдуть групи дітей з тренерами?
Ага, дякую, зрозуміла, то щось дуже ’для своїх’, для гуртка і для команди.
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляШкварочка
Греція то
Первая ласточка инфляции• 05 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ідемо в червні на Кіпр, потім дитина іде в табір в Украіні на 21 день в липні , серпень - річка та озеро місцеве
А що за табір? Яка ціна і де? Може хтось знає для дітей УБД є табори або якісь льготи?
Менее Более• 05 марта 2025
Ирландия - отправить ребенка на море? Португалия - ребенка на море? Вы карту видели вообще?)
Менее Более• 05 марта 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Исландия
Люблю джаз• 05 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
gala camp - 21 день 10 500 , но ми програмі , як прифронтовий регіон , частину оплачує благодійна організація . минулого року донька їздила , то їй дуже сподобалась
Майданщица• 05 марта 2025
Ответ дляТётя Хрюша
А можно вопрос ? Будем летом в Фуэнхирола/Бенальмадена / Торемолинос. С большинством арпартаментов есть бассейны, общие на ЖК. Отзывы везде хорошие, но мне интересно, действительно ли за этими бассейнами ухаживают хорошо? Если есть информация- поделитесь пожалуйста
Менее Более• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Можна, але чи треба?
Почему нет? Если вы в Ирландию ребенка на море собрались отправлять, то почему бы и не на сейшелы. Можно и на Мальдивы еще.
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Відєлі!
В Ірландії класні мовні табори, чудова альтернатива. Аналогічно про Португалію (краєвиди, океан, сьорфінг) чи потрібно все розжувати?
П.С. переставайте вже п´ялитись в карту.
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дивилась вчора табори в Карпатах, і бачила знижку в 1000 гривень для дітей, батьки яких в ЗСУ. 1000 гривень, це якась неповага... (ціна 4 млинців на ВДНГ теж 1000 гривень).
Менее Более• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Відєлі!
Сколько вашему ребенку? В Ирландии холодное море (или океан), в Португалии холодный океан. Какой лагерь ’на море’ для ребенка?
сьорфинг, сюрстремінг блин. Серфінг, . Зачем вы коверкаете язык, если вообще не говорите.
Пешеходик• 05 марта 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ахаха.
После истории со стартаймом мой ребенок никогда не поедет в лагерь за границу.
Только по Украине и рядом с домом
А шо це?
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Є табори за кордоном, з пільговими місцями для дітей, батьки яких в ЗСУ.
Знижка суттєва з 2500€ до 950€ (Португалія)
І Швейцарія 1550€ - звичайна вартість і 500€ пільговий тариф.
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляМенее Более
Я за Вами не встигаю! Я вже сижу і роздивляюсь карту, а тут вже посилання на вікіпедію. Шо Ви намагаєтесь мені доказати?
Якщо є общєпрінятая інструкція як створювати тему на порадниці (з опитуванням), то, будь-ласка, скиньте посилання.
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
Табір в Болгарії забронювали
Яка ціна якщо не секрет або від якої організації/тур.оператора?
Виннипуховна• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Табір мандарин, ціна 515 євро, бронюала в Сакумс
Виннипуховна• 05 марта 2025
Ответ дляКапитошечка
В тому році їздив в Болгарію за 600 евро,сподіваюся, що і в цьому році забронюю щось подібне
а що за табір? зараз приблизно такі ж ціни, принаймі поки що
Гуляю босоніж
• 05 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
Знайомий табір. Був там літо 2022
Капитошечка• 05 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
Рівьєра камп
наКоблучках• 05 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
А ви були вже там ? Моя проситься в Мандарин з дівчатами з попереднього табору, а я щось трохи не впевнена чи хочу.
наКоблучках• 05 марта 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Знайомий табір. Був там літо 2022
А можна ваші враження про Мандарин. Сподобалося, все благополучно, без кишкових, харчування нормальне, за дітьми дивляться ?