Ніка Найз• 05 марта в 12:21

Які переваги служби за "Контрактом 18-24"

Сумарно до двох мільйонів гривень за рік можуть отримати люди віком від 18 до 24 років, згідно з умовами "Контракту 18-24". Серед переваг також безоплатне навчання у ВНЗ України, медичне забезпечення та можливість виїзду за кордон після завершення контракту.

Про це розповів заступник начальника відділу рекрутингу та комплектування сектору комплектування Рівненського обласного ТЦК та СП Микола Качура.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про провадження добровільних контрактів для українців віком від 18 до 24 років. Офіційно Міністерство оборони України запустило його 11 лютого 2025 року під назвою "Контракт 18-24".

— Головний аспект цього контракту — це добровільність. Це не мобілізація, не призов, не примус. Це свідомий вибір кожного українця, хто хоче зробити внесок в захист України, — зазначив він.

За умовами контракту, за рік людям виплачуватимуть до двох мільйонів гривень, повідомив Микола Качура.

— Один мільйон гривень отримують за підписання даного контракту. 200 тисяч гривень — після підписання. Надалі їх споряджають на допідготовку. Через три місяці отримується друга частина з цього одного мільйона гривень після проходження базової загальновійськової підготовки. І наступна кінцева виплата коштів — 500 000 гривень буде по завершенню контракту при виключенні зі списків військової частини", — пояснив полковник.

Окрім цього, заробітна плата за місяць становитиме до 120 тисяч гривень з додатковою грошовою виплатою, поінформував Микола Качура.

Фінансовий пакет включає:
• іпотеку під 0% після закінчення контракту;
• безоплатне навчання у будь-якому вищому навчальному закладі при фінансуванні державою.

Також серед переваг є:
• медичне забезпечення, включно зі стоматологією;
• безоплатний проїзд в громадському транспорті;
• право виїзду за кордон після закінчення контракту;
• відстрочка від мобілізації терміном на один рік після закінчення контракту.

— Щоб приєднатися до лав Збройних сил України за даним контрактом необхідно, по-перше, подати заявку на сайт 18-24.army.gov.ua або через "Резерв+". Після цього отримати консультацію в рекрутинговому центрі, — зауважив заступник начальника відділу рекрутингу та комплектування сектору комплектування.

Після цього людина підпише контракт та отримає першу виплату розміром 200 тисяч гривень, поінформував Микола Качура.
Daria0000• 05 марта в 12:30
Да уймитесь уже )
Здесь нет мужчин 18-24
автор Ніка Найз • 05 марта в 12:32
Ответ дляDaria0000
Да уймитесь уже )
Здесь нет мужчин 18-24
Да. это очень смешно и весело!
Flower Girl23• 05 марта в 12:41
Никаких абсолютно, кроме того что, рано или поздно, ТЦК начнут бусифицировать наших детей, под видом ’добровольности’...((
uma• 05 марта в 12:47
С первого предложения… как прожить на фронте год, чтоб так заработать.
С каких пор выезд за границу стал великой привилегией ? Кто не служит тому концлагерь?
И кому вы пытаетесь здесь эти плюшки донести? Матерям мальчиков? Наши дети служить не будут даже за триллион любых бумажек.
автор Ніка Найз • 05 марта в 13:00
Ответ дляuma
Не хотят добровольно служить в ВСУ, значит будут служить из под палки в армии оккупантов!
uma• 05 марта в 13:01
Ответ дляНіка Найз
Ваши могут служить где угодно, а мои не будут.
Пугалки свои для других оставьте.
автор Ніка Найз • 05 марта в 13:02
Ответ дляuma
Пугалки свои для других оставьте.
Уже пройдет тот момент когда казалось что можно отсидеться! Теперь или туда или сюда!
Belosnezka1980• 05 марта в 13:14
Ответ дляНіка Найз
Народіть, виховайте, і відправляйте хоч на війну, хоч в Лапландію, а за чужих не розписуйтесь.
автор Ніка Найз • 05 марта в 13:16
Ответ дляBelosnezka1980
А они шо не граждане Украины?
Belosnezka1980• 05 марта в 13:16
Ответ дляНіка Найз
А они шо не граждане Украины?
А Ви?
автор Ніка Найз • 05 марта в 13:17
Ответ дляBelosnezka1980
А Ви?
А я не мужик 18-24!
manri• 05 марта в 13:17
задолбала своими темами иди займись чем то полезным
Belosnezka1980• 05 марта в 13:17
Ответ дляНіка Найз
А я не мужик 18-24!
Жінок теж беруть
автор Ніка Найз • 05 марта в 13:18
Ответ дляBelosnezka1980
Жінок теж беруть
Пока не пойдут мужики 18-24,женщины тем более не пойдут!
Belosnezka1980• 05 марта в 13:19
Ответ дляНіка Найз
З юха лі, 18 річна дитина піде захищати Вас?
Daria0000• 05 марта в 13:19
Ответ дляНіка Найз
Да. это очень смешно и весело!
Да, согласна. Когда человек агитируеи дете отправлять сразу после школы воевать -это не смешно и не весело.
Daria0000• 05 марта в 13:21
Ответ дляuma
Пугалки свои для других оставьте.
Да это местная дама с диагнозом, видимо. Одна и ат же фигня постоянно
Там некому служить у неё.
Daria0000• 05 марта в 13:21
Ответ дляНіка Найз
А я не мужик 18-24!
Женщины могут служить. И на неделю даже есть. Вы можете присоединяться
Да ладно• 05 марта в 14:02
Берите больше!
Неделю назад на ул. С. Бендеры в г. Днепр мы прочитали листовку типа: ’Тебе 14-18 лет и ты хочешь убивать русню, то давай в наши ряды!’. Фото не сделали, но содержание листовки примерно такое. Я в 14 лет в куклы играла да о мальчиках думала, а надо было учиться убивать?
uma• 05 марта в 14:17
Ответ дляDaria0000
Там некому служить у неё.
Диагнозы у вас, если готовы своих детей за территорию положить. Я вас даже останавливать не буду. Вперед!
Реверанс• 05 марта в 14:54
Ответ дляНіка Найз
Ви вже зовсім?
Реверанс• 05 марта в 14:55
Ответ дляНіка Найз
А они шо не граждане Украины?
Де служив граданін України Вовка Зеленський,нагадай те но.
Color never seen before• 05 марта в 14:58
Ответ дляНіка Найз
Лучше сюда
автор Ніка Найз • 05 марта в 15:00
Ответ дляColor never seen before
Лучше сюда
Значит ВСУ!
Daria0000• 05 марта в 15:29
Ответ дляuma
Вы читать умеете? Я такого бреда и близко не писала. Я пишу про диагнозы автора темы, она постоянно агитирует служить детей.