Смайлик• Изменено 05 марта в 14:59
Може хтось ще замовляв з Алі робот для миття вікон на розпродажі 11.11
це треш, китайці вже 4 місяці не відправляють і не повертають гроші, спор відкрити не можу, годують обіцянками. А люди он вже вікна миють )
Це тільки мені так ’пощастило’?
іронічна антитеза• 05 марта в 15:02
Я заказывала. Без распродажи. Пришел почти под конец возможности открыть спор. Я уже и деньги мысленно попрощалась, а он приехал.
Плакулька• 05 марта в 15:06
Ответ дляСтріляний птах
Заказала 4.12, приехал ровно через 3 месяца
Как по качеству?)
Стріляний птах• 05 марта в 17:31
Ответ дляПлакулька
Как по качеству?)
Еще не включала. На вид сделано качественно
Стріляний птах• 05 марта в 17:33
Ответ дляСмайлик
2600 десь було
Мне дешевле вышел, чуть меньше 54$