Аленький носочек• 05 марта в 15:03
Вітати його маму?
З чоловіком живемо разом, але як погані сусіди(. У його матері скоро 70 р. З нею майже ніколи не спілкувались. Я, звичайно, погана, синачка супер. Дуже не хочу її чути, бачити, як і її сина. Що скажете? Подзвонити?
ВЫВсеВрете• 05 марта в 15:05
Пусть внуки поздравляют.
Если вы хотите - вы звоните, если вы не хотите - вы не звоните.
Алгонавт• 05 марта в 15:07
Если эти люди вам ’чужие’, то почему они официально ещё ваш муж и свекровь?
По теме: отправьте картинку в Вайбере
Аленький носочек
• 05 марта в 15:08
Ответ дляТа_все_ок_будет
Вона вас вітала?
На жаль, так, телефонувала
Та_все_ок_будет• 05 марта в 15:09
Ответ дляАленький носочек
На жаль, так, телефонувала
Ну тоді й ви подзвоніть чи скиньте картинку на вайбер.
Однозначно• 05 марта в 15:09
Навіщо ? Але якщо хочете налагодити якось стосунки,то напишіть чи подзвоніть.
Капитошечка• 05 марта в 15:14
Ответ длямистерЛяпсус
нехай онуки поздоровляють..
Откуда уверенность, что внуки хотят поздравлять?
Аленький носочек
• 05 марта в 15:16
Ответ дляАтиква
Нехай синочка вітає. Це і Ваше свято теж. Ви ж її не вітаєте зі своїм днем народження?
Трохи не зрозуміла ходу ваших думок)
Аленький носочек
• 05 марта в 15:18
Ответ дляАтиква
8 березня і Ваше свято теж, не тільки свекрухи, нехай чоловіки жінок вітають.
Я не про 8 березня). Ювілей в неділю в неї
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 05 марта в 15:19
В вайбері листівку скиньте і все. А вона вас взагалі вітає? Якщо ні, то й ви можете не вітати
Перша на селі• 05 марта в 15:36
Ответ дляАленький носочек
На жаль, так, телефонувала
Якщо вона Вас вітала у телефонному дзвінку, то за правилами хорошого тону маєте її привітати аналогічно. Якщо геть не готові до зідзвонів, то хоча би у вайбері привітайте.
Забула що?• 05 марта в 20:25
Краще привітайте,це вам нічого не стоїть,щоб потім не говорила що ви навіть її не привітали з обілеєм.Купіть букут квітів або якийсь недорогий подарунок.