Блондинка в Законе• 05 марта в 16:59
Вірус
Я перехворіла 2 тижні температура, горло і нежить. Лікувалася і наче пройшло, 4 дні нічого не турбувало. І сьогодні почало знову, це новий вірус?
Зоя Жорівна• 05 марта в 17:01
Я вже залізла аж в психосоматику. Бо теж незрозуміло, день краще, день гірше
Блондинка в Законе
• 05 марта в 17:02
Горло попало боліти так, як минулого разу при початку хвороби, навіть важко і боляче ковтнути.
Блондинка в Законе
• 05 марта в 17:04
Ответ дляМайданщица
А ви приймали антибіотик ?
Так, приймала
Блондинка в Законе
• 05 марта в 17:20
Ответ дляВерСаСе
Автор, в мене таке четвертий тиждень.
Я вже не знаю, що його робить..
ВерСаСе• 05 марта в 17:25
Ответ дляБлондинка в Законе
Я вже не знаю, що його робить..
Я вже 5 днів на антибіотиках.
Блондинка в Законе
• 05 марта в 17:26
Ответ дляВерСаСе
Я вже 5 днів на антибіотиках.
Я пропила курс антибіотиків і противірусні, не допогло, воно всеодно то горло, то температура
Я погнала• 05 марта в 19:29
Ответ дляБлондинка в Законе
приймайте одразу противірусне, схоже, що імунітет виробився слабкий і ви хворієте повторно.
Блондинка в Законе
• 05 марта в 19:34
Ответ дляЯ погнала
Зрозуміла, дякую