Летюча помилка• 05 марта в 17:29
Важко змиритись з тим, що мене розлюбили.
Якось дивлюсь на знайомих, усі живуть. 2-3 діток. 10 років разом і більше. У нас 1 спільна дитина, я хотіла ще. Але він коли казала це просто ігнорував, хоча фінансова можливість є у нього і на 3-4 дитини. Обговорили розлучення. Закінчуємо усі документи необхідні і подаємо на розлучення. Бачу, що йому байдуже. Живе своє життя, навіть не намагався щось змінити аби ми були разом. Я приклала стільки зусиль і все намарно, я йому не потрібна. Так, я розумію що так буває. Але якось боляче мені дуже🥺
Летюча помилка
• 05 марта в 17:30
І ні, то не характер такий. Я знаю яким він може бути для того аби тільки бути з жінкою. І його поведінка і він усе б зробив.
Летюча помилка
• 05 марта в 17:31
Ответ дляПарасюха
Ініціатором розлучення були ви?
Обоє. Я вже давно бачила, що йому байдуже на мене. Ігнор. Секс рідко. Бувало що не було і 2-3 тижні.
І якось так воно само вийшло(
Летюча помилка
• 05 марта в 17:31
Ответ дляПарасюха
Ініціатором розлучення були ви?
Часто він говорив про розлучення раніше. Дуже часто
І зараз якось двоє до цього підійшли.
Спішу - перекидаюсь• 05 марта в 17:33
Ответ дляЛетюча помилка
І якось так воно само вийшло(
а ви (обоє) не намагались полікувати стосунки?
Мочалкин блюз• 05 марта в 17:34
Ответ дляЛетюча помилка
А что материальная возможность это единственное что нужно для желания иметь детей?
А раньше ваш муж был не такой?
Летюча помилка
• 05 марта в 17:34
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я дуже намагалась. А він як король то випробовувальний термін мені давав. То виставляв свої постійні умови.
Я дуже і навіть бігала за ним був період , страдала умирала. З його сторони ініціативи нуль ні до чого. Я старалась, він ні
Типу йому то не треба і все
Свекруховна• 05 марта в 17:34
А ви чому своє життя не живете??
Насильно милим не будеш. Краще так, ніж жити і ненавидіти один одного.
Карамбулкул• 05 марта в 17:35
Что можно сказать, только время поможет. Когда только один пытается отношения тянуть рано или поздно они заканчиваются, обидно, но вот так... Как еще может быть если, как никак, хороните мечту о той жизни, что рисовали себе ранее.
Летюча помилка
• 05 марта в 17:35
Ответ дляМочалкин блюз
А раньше ваш муж был не такой?
Ні. З роками він такий став. Ми познайомились бідними студентами. Зараз він стабільно фінансово стоїть на ногах.
Раніше не був такий холодний, не говорив про розлучення. Останні роки таке. І ось в цьому 2025 році буде вже кінець по всьому
дожену і ощасливлю• 05 марта в 17:35
Ответ дляЛетюча помилка
Типу йому то не треба і все
Жінка в нього з´явилася інша може?
І які ж він умови ставив?
Вкуси мене• 05 марта в 17:36
Ответ дляЛетюча помилка
І якось так воно само вийшло(
У мене по декілька років не було, а Ви разів на тиждень
Летюча помилка
• 05 марта в 17:36
Ответ дляКарамбулкул
Так😩😩😩😩дуже важко морально
Аж тіло усе болить від цього всього
Летюча помилка
• 05 марта в 17:36
Ответ дляСвекруховна
А ви чому своє життя не живете??
Був період, коли мені здавалось що він навіть ненавидів мене..
Спішу - перекидаюсь• 05 марта в 17:36
Ответ дляЛетюча помилка
Типу йому то не треба і все
ну тогда рубите уже!
Летюча помилка
• 05 марта в 17:37
Ответ дляВкуси мене
В нас секс був раз у 2-3 тижні…. При тому мені зараз 28 йому 31.
І я часто говорила що не так
Коли навіть був то старалась тільки я( іноді якщо я не починала то нічого і не булл(
І я часто говорила що не так
дожену і ощасливлю• 05 марта в 17:37
Ответ дляВкуси мене
Так , а чоловік ( муж ) з вами жив? У автора ж не було не того що нема з ким.
ЗавЛабСнаб• 05 марта в 17:37
Автор вам треба зрозуміти що ви хороша людина але не для цього чоловіка. Йому на вас покуй. Звичайно образливо але то його вибір. І ви перед ним хоч голою ходіть а йому на те покуй. Нажаль буває і так.
Шкода? Звичайно бо у вас то любов не пройшла і вам образливо що кохана людина на вас куй забила.
Але є один нюанс - зрозумійте він вже все вирішив не в вашу користь. Ну сприймайте його ніби він раптово себе осознав голубим! Ну нафіга вам таке ЧМО (Чимось Мужчину нагадалО) потрібне? Ну він вже таким став і це не ваш варіант.
Скачати дякую за наш шлюб і дитину і відпустіть його, все він гей. Вороття не буде.
Спробуйте автор
Летюча помилка
• 05 марта в 17:38
Ответ длядожену і ощасливлю
Жінка в нього з´явилася інша може?
І які ж він умови ставив?
Не знаю вже, може і зʼявилась
Мені вже навіть сни снились з його фото з іншою жінкою( може і так я не можу казати як тут багато ні ні 10000% ні. Я не знаю
Вкуси мене• 05 марта в 17:38
Ответ длядожену і ощасливлю
Ну так у шлюбі. Не було сексу. Роками.
Карамбулкул• 05 марта в 17:38
Ответ дляЛетюча помилка
Так😩😩😩😩дуже важко морально
Аж тіло усе болить від цього всього
Пройдет, по собственному опыту скажу. Только не сразу, конечно. Самое главное, чтобы у вас был тыл материальный. Где жить, что есть и т.д. чем заниматься. Морально еще не скоро будет легче, главное не унижайтесь перед ним. Не хочет, не надо.
Свекруховна• 05 марта в 17:39
Ответ дляЛетюча помилка
Тільки не кажіть що ви були морально неготові після цього??
Летюча помилка
• 05 марта в 17:39
Ответ дляЗавЛабСнаб
Спробуйте автор
😢я то все головою розумію… а от серце розривається
Летюча помилка
• 05 марта в 17:39
Ответ дляСвекруховна
Ні, не була. Чесно не була. Потім якось затихло усе
Свекруховна• 05 марта в 17:39
Ответ дляЛетюча помилка
Типу йому то не треба і все
Зізнайтеся, не хочете гаманець залишати, бо вряд чи про любов вже мова йде.
Перша на селі• 05 марта в 17:40
Ответ дляЛетюча помилка
Не знаю вже, може і зʼявилась
У меня 24 года совместной жизни, 2 взрослых сыновей и муж - объелся груш, нашёл себе 32 летнюю любовь. Нам по 50 . Обидно, да, но не смертельно.
дожену і ощасливлю• 05 марта в 17:40
Ответ дляВкуси мене
Ну так у шлюбі. Не було сексу. Роками.
Трохи здивована, навіщо такий шлюб? Хіба обох влаштовувало і ви оба так вирішили.
Летюча помилка
• 05 марта в 17:40
Ответ дляКарамбулкул
Стільки скільки я вже принижувала себе, вже більше нема куди… а він звичайно тим користувався. Але я стала настільки без сильною що розумію зараз навіть наскільки я не принизила б себе - нічого не допоможе, кінець.
Летюча помилка
• 05 марта в 17:41
Ответ дляСвекруховна
Якраз про любов. До чого тут гаманець. На Мальдіви мене не возили. Сумки дорогі не купляли
Я ж не про гроші пишу тут.