Винник• 05 марта в 17:53

В кого таке було?Чи можливо є?

Цілий день нічого,к вечору починає боліти шия,в основному з однієї сторони,і потім від шиї поступово голова,а саме затилок
Сорока-ворона• 05 марта в 17:54
а шо ви робите, щоб не боліла?
автор Винник • 05 марта в 17:55
Ответ дляСорока-ворона
а шо ви робите, щоб не боліла?
Таблеткою спасаюся,у мене воно саме на вечір починає боліти, цілий день нормально
Сорока-ворона• 05 марта в 17:57
Ответ дляВинник
у вас імовірно спазм якихось мязів. і вам треба ворушитись і розминати іх. ну і зрозуміти причину проблеми. може у вас сидяча чи інша напружена для шиі робота
всегдаДаДа• 05 марта в 17:58
Робота сидяча? Зарядка ?
автор Винник • 05 марта в 17:59
Ответ длявсегдаДаДа
Робота сидяча? Зарядка ?
Не працюю, зарядку не роблю
всегдаДаДа• 05 марта в 18:03
Ответ дляВинник
Не працюю, зарядку не роблю
Мабуть десь нерв защімило. Я також не люблю, але заставляю себе, інакше біда.
Бюст Березуцкого• 05 марта в 21:07
Ответ дляВинник
Почніть з заміру тиску, якщо все добре, то перевірте шию. Якщо і з шиєю все добре, то спробуйте фізкультуру, масаж.