Кондуктор автобуса• 05 марта в 18:15
Постійний пекучий біль в прямій кишці вже третю добу
Вранці сходила в туалет, все було нормально. О другій половині дня з´явилося постійне неприємне відчуття в прямій кишці, тянучий вниз біль, ніби при довгому сидінні на унітазі. Потім додався розпираючий біль внизу живота справа. Я вирішила, що це запор так тисне і зробила клізму й сходила ще раз. Запор дійсно був, як маленькі камінці. Тянучий біль в прямій кишці змінився на пекучий, з одного боку (всередині). Він не зникав всю ніч. На ранок я не могла розслабитися і сходити в туалет, так як при сіданні на унітаз і будь-якому напруженні біль посилювався. Купила свічки з белладонною, поставила їх на ніч, і зранку. Ніякого полегшення вони не дали, здається, що від них тільки пече сильніше. Вночі знову не спала через цей біль. По-маленькому хожу тільки стоячи, так як сидячи не можу. Може в когось було щось подібне, порадьте, будь ласка, що робити.
Кондуктор автобуса
• 05 марта в 18:25
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Автор запишіться до проктолога
В мене в місті в поліклініці немає проктолога, якби був, я б вже до нього звернулася.
Не гавкаю- но охраняю• 05 марта в 18:26
Ответ дляКондуктор автобуса
Поїхати в іншемісто, бо якщо пече і сильно потрібно обстеження
Кондуктор автобуса
• 05 марта в 18:31
Я думаю, що могла просто подряпину залишити наконечником від клізми, через це й печіння з´явилося. Але що допоможе її заживити - не знаю.
Алина-1240• 05 марта в 18:33
Помыть сраку прохладной водой и сходить к врачу.навсегда забыть про клизмы и прочее жоповпихательство,иначе схлопочете проктит
Пишу, не читаю• 05 марта в 18:35
Скорей всего трещина,у меня такое было,ни сесть ни встать.
Поменяйте свечи,мне Релиф свечи помогли.
Кондуктор автобуса
• 05 марта в 18:38
Ответ дляПишу, не читаю
Дякую
Блондинка в Законе• 05 марта в 18:57
Ответ дляКондуктор автобуса
у вашому випадку не в поліклініку а у лікарню треба їхати